Skocz do zawartości
mat1as

jaką końcówkę tłumia kupić??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pit

Przynajmniej oryginalny wygląd a na żywo i tak pewnie wygląda lepiej niż na fotach, a jak obniżysz to będzie się prezentować jeszcze lepiej :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już się przybrudziła to i wygląda inaczej ;) A i jeszcze jedno - wędruje skubana... jak jest zimna, to się chowa praktycznie cała pod zderzak. Jak się rozgrzeje - wystaje dobre 2cm dłużej.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit
A i jeszcze jedno - wędruje skubana... jak jest zimna, to się chowa praktycznie cała pod zderzak. Jak się rozgrzeje - wystaje dobre 2cm dłużej..

A to skubana :640:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze to zobaczyc na spocie bo fotki nie odzwierciedlaja stanu faktycznego. Zastanawiam sie tylko, czy ostre kanty wydechu nie kloca sie raczej z oblosciami passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skb
czy ostre kanty wydechu nie kloca sie raczej z oblosciami passata?

mowia ze o gustach sie nie dyskutuje :610: ale w realu pewnie lepiej sie prezntuje, widzialem ta koncowke w audi a3 i raczej jej nie pasowalo, zobaczymy jak bedzie w pasaciku :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Kurcze przecież takie cos to sam w piwnicy bym wyspawał,nie mam zamiaru nikogo obrarzać ale to wygląda jak dwa profile zamknięte,zaspawane i pochromowane.

Myślałem że coś ciekawszego będzie.

Ale o gustach się nie rozmawia (jeden woli córke a drugi matke ;).

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

niestety ale mi sie do konca te koncówki tez nie podobaja... no ale to ma sie włascicielowi podobac.... mimo wszystko gratuluje :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ernest2293

hej,mam Passata B3 2.0 115KM.autko mam juz zrobione tylko jeszcze braqkuje mi koncowego tlumika.doradzcie mi jaki bedzie najlepszy tylko zeby nie byl sttrrasznie glosny.

slyszalem ze w niektorych sklepach dobieraja tlumiki ale nie jestem pewny czy to dobrze dobiora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tego kotleta i nic nie wnoszacego posta nalezy Ci sie warn, ale ze mam ostatnio dobry humor daruje Ci dzisiaj. na przyszlosc sie kontroluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też musze sie przyznać to tego, że zachorowałem na wydech a`la w8.

prosił bym o jakąś pomoc w poszukiwaniach końcówki, bez wkładu oczywiście, ona ma wyglądać, a nie jeszcze do tego brzęczeć.

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.wlasnie kupilem dokldadke do zderzaka na ebay od W8 za 5£!!!!!!!!!:Dszukam juz ladnych koncowek tzn napewna beda takie jak we W8:antyvw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bede chciał założyc taka koncówke, to musze zmienic zderzak?? czy ona wejdzie pod i bedzie wystawac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności