Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B7 2.0 TDI 140KM
    Rok prod: 2013

wymaga to potwierdzenia ale mfd dvd to tylko mapy na dvd czyta mp3 ona wogole chyba nie czyta

a muzyke musisz nagrywac na plytach cd

ale moge sie mylic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
    Rok prod: 2006

mam pytanie czy jeżeli podłacze taki zestaw będzie to działac

http://allegro.pl/aux-jack-adapter-vw-audi-mfd2-rns2-navi-rns-audi-i3526490124.html

potem do tego http://allegro.pl/3-5-mm-jack-gniazdo-usb2-adapter-kabel-zlaczka-i3513791712.html

na końcu zwykły pen drive?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR) DSG

też jestem ciekaw jak zrobić w MFD2 DVD odtwarzacz filmów !!! itd udało mi sie narazie aktualizować system do 2007 r i mam juz spolszczenie .

czy wyjscie aux jest z tyłu navi i należy pociągnąć kabel na zewnątrz -jack / mam w radiu jakies ustawienia na aux audio i chyba audio + video

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2007

bez modułu multimedialnego nie ma szans :( kolego. Przerabiałem temat u siebie na obecną chwile mam moduł z dekoderem mpeg4, a znajomy ma podłączonego Android Boxa

---------- Dodano o 21:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:31 ----------

mam pytanie czy jeżeli podłacze taki zestaw będzie to działac

http://allegro.pl/aux-jack-adapter-vw-audi-mfd2-rns2-navi-rns-audi-i3526490124.html

potem do tego http://allegro.pl/3-5-mm-jack-gniazdo-usb2-adapter-kabel-zlaczka-i3513791712.html

na końcu zwykły pen drive?

NIE niestety nie będzie działać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR)

A czy zmieniarka mp3 np.xcarlink będzie działała pod gniazdem aux w MFD2, oczywiście z wykorzystaniem odpowiedniego adaptera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 FSI 150KM

zmieniarka mp3 ma wyjście aux na jacka i działa poprawnie, ale sterować już trzeba np. z tel. ręcznie.

Chyba, że pytałeś o coś innego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR)

Tak naprawdę, posiadam zmieniarkę mp3 po moim B5 z kostkami ISO 8pin. Chciałem dokupić same wtyczki quadlock 12 pinowe, ale niestety w necie jest tylko część żeńska quadlock, nie mogę znaleźć niestety części męskiej na 12 pin i dlatego pomyślałem o zmodzeniu kabla ze zmieniarki mp3 z wtyką aux, żeby zachować 2 źródła muzyki-zmieniarka cd i mp3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich

Nie wiem czy dobry wątek wybrałem ale mam nadzieje ze ktos mi pomoże ,a konkretnie posiadam radio b5 fl z nazwa system navigation mfd nie wiem czy to jest a,b,czy C itd mam pod to radio podłączony kabel aux i pod kabel mp3 problem w tym ze na wyswietlaczu wyświetla tylko aux muzyka itd jest ,a słyszałem ze jest taki kabelek aux gdzie jest możliwość żeby na ekranie wyświetlacza wyświetlały sie utwory i pytanie czy ktos spotkał sie z takim kabelkiem jeśli tak to prosił bym o nazwę z góry dzieki pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B1 1.5 D 50KM
    Rok prod: 1982
    Podbijam pytanie, też nie działa Aux in w moim MFD2

Spróbuj dać ustawienia AUX na "off", a te drugie A+V na "audio" u mnie tak zadziałało, odwrotnie nie.

Puściłem sobie muzyczkę z komórki przez taki kabel:

http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-mfd2-rns2-navi-mp3-i4681585212.html

wydaje się to śmiesznie proste, ale działa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP) DSG

Witam. Mam nawigację MFD2 z fabryczną zmieniarką na 6 płyt, która jest umieszczona w schowku. Jak zapewne większość z Was irytuje mnie ciągłe nagrywanie nowych płyt... stąd też moje zainteresowanie tematem montażu adaptera AUX In w moim passku. Na allegro znalazłem takie klimaty :

http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-skoda-mfd2-rns2-navi-i4849518070.html

http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-mfd2-rns2-navi-mp3-i4861704814.html

Adapter wpinam w miejsce gdzie jest wpięta zmieniarka do radia ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

temat stary ale mam passata z mfd2 bez zmieniarki ,i bez zewnętrznego aux ,w schowku mam oryginalny kabel pod ipod apple z szerokim wejściem ,jaki ipod będzie pasował do mfd2 ?której generacji ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005

Witam, ja juz kupiłem kabelek z aux i 18 pinowa wtyczką i mam ustawione aux ake nadal nie działa i nic nie słychać. Mam połączoną zmieniarke cd jeśli to cos zmienia. Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Telefon zgłoś na max i radio też, bo sygnał z aux jest słaby, może to jest przyczyna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005

Sprawdzałem w ten sposób też

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP)

Witam. W swoim Passacie posiadam radio MFD 2 DVD niestety bez zmieniarki płyt. W związku z tym, że lubię posłuchać muzyki niekoniecznie z radia postanowiłem się zaopatrzyć w złącze aux. I teraz mam pytanie mianowicie na allegro znalazłem kilkanaście aukcji tego typu produktu w rozpiętości cenowej miedzy 18 zł a 30 zł. Czy możecie mi polecić jakieś konkretne złącze, czy jest to bez różnicy jakie kupię i za ile. Byle było dedykowane do radia MDF 2 DVD. A i mam jeszcz jedno pytanie czy taki przewód jak na zdjęciu jestem w stanie podpiąć do w/w radia? Jest to kable do np. iphone4 i pochodzi z innego radia samochodowego.

złącze.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem passata b6 2.0 dsg 170km. Mam do was drodzy forumowicze pytanie

Otóż mam radio mfd2 a w schowku zamontowana jest niby zmieniarka cd ale jak otwieram to nie ma zmieniarki tylko wejscie na kabel pin30. I pytanie do was co musze zrobic aby sluchac muzyki z telefonu. I czy radio odtwarza tylko iphony i ipady? Czy np samsunga czy lg tez odczyta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB)
    Rok prod: 2008

Witam, mam mfd2 dvd, i chciałbym dołożyć aux, tylko że nie chce wyprowadzić kabla beznadziejnie zwisajacego z pod ekranu, tylko wyprowadzic, za pomocą kostki w podlokietniku, i pytanie robil ktoś coś takiego. Bo znalazłem kabelek i myślę czy poprostu będzie warto. 

Link do kabelka.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32823496401.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32823496401&productSubject=RNS2-MFD2-Aux-In-Switch-Harness-Wire-Cable-for-VW-Audi-Skoda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta