Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum jestem tutaj pierwszy raz, kupiłem sobie vw passata b6 i chcę zmienić zarowki na led po koleki: postojowki przod, oświetlenie wnętrza, oświetlenie bagażnika i oświetlenie tablicy rej. możecie mi Panowie napisac jakiego typu sa tam zarowki i czy jak kupie ledy z canbus to nie wyświetli mi bledu przepalonej zarowki.dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum jestem tutaj pierwszy raz, kupiłem sobie vw passata b6 i chcę zmienić zarowki na led po koleki: postojowki przod, oświetlenie wnętrza, oświetlenie bagażnika i oświetlenie tablicy rej. możecie mi Panowie napisac jakiego typu sa tam zarowki i czy jak kupie ledy z canbus to nie wyświetli mi bledu przepalonej zarowki.dzięki.

 

 

napisz do kolegi Tomnik on robi gotowe moduły led do Pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum jestem tutaj pierwszy raz, kupiłem sobie vw passata b6 i chcę zmienić zarowki na led po koleki: postojowki przod, oświetlenie wnętrza, oświetlenie bagażnika i oświetlenie tablicy rej. możecie mi Panowie napisac jakiego typu sa tam zarowki i czy jak kupie ledy z canbus to nie wyświetli mi bledu przepalonej zarowki.dzięki.

 

Witaj

 

Jak pewnie duza czesc forum polecam Ci kontakt z kolega : Tomnik napisz do niego na pw, a napewno Ci wszystko wyjasni :) ba :) jesli sie dogadacie to mozesz u niego kupic caly zestaw oswietlenia :) dziala napewno i nie wyswietla zadnych bledow :) wielokrotnie przetestowane przez Uzytkownikow tego forum :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to napisze do "Tomnik" A jeszcze mam takie pytanie czy ma ktoś takie zarówki http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-night-breaker-unlimited-110-i4676386573.html czy dobrze swieca bo chce sobie zalozyc jakies fajne H7 do reflektorow, może jakies polecicie mi zarowki dobre H7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie i powiem że świeciły bardzo ładnie jasnym dość mocnym światłem. Gorzej było w nocy po deszczu. Ale ogólnie godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie mam światła w bagażniku:dupablada ,żarówka ok, bezpiecznik ok, nie ma napięcia w przewodzie. We wszystkich paskach wiązka przewodów do klapy bagażnika jest bardzo napięta? Aż pękła gumowa osłona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Więc tak jak otwieram bagażnik to lampka w bagażniku zapala się gdy klapa jest otwarta do połowy, a jak klapa juz sie otworzy do konca to gasnie.. gdzie może być problem? Dzisiaj byłem u mechanika rozkręcił bok, później tu gdzie jest zamek i raz lampka sie palila jak byla klapa otwarta a raz nie.. zajechałem do domu.. otwieram bagażnik i nic.. nawet nie mrugnie na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak otwieram bagażnik to lampka w bagażniku zapala się gdy klapa jest otwarta do połowy, a jak klapa juz sie otworzy do konca to gasnie.. gdzie może być problem?
Gumowa przelotka, a w niej przewody(prawdopodobnie uszkodzone). Pomiędzy nadwoziem, a pokrywą bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gumowa przelotka, a w niej przewody(prawdopodobnie uszkodzone). Pomiędzy nadwoziem, a pokrywą bagażnika.

 

 

 

Dokładnie tak sprawdź kable, bo mi popękał i raz łączył raz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszkodzony wylacznik krańcowy

Witajcie

Mam od wczoraj problem z oświetleniem bagażnika w moim passacie.

Po otwarciu klapy oświetlenie nie włącza się, komputer nie pokazuje również otwartej klapy.

Podejrzewam cytowany wyłącznik krańcowy klapy. Może ktoś przybliżyć mi temat tego wyłącznika, gdzie się znajduje,

czy da się go naprawic czy wymiana?

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja na marginesie dorzucę,że w bagażnik (kombi)wsadziłem dodatkowe lampki- jedna obok gniazda zapalniczki, druga na przeciwko.

Po to,że jak jest zaciągnięta roleta, to w ciemności g. widać, bo sufitowa nie oświetla. a dwie dlatego,że i jaśniej i jak jedną się przywali gratami to i tak nie da światła.

Lampki proste, od słoneczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsadziłem dodatkowe lampki

Nie jest to zbyt pomocne w moim przypadku:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz bagażnika? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie masz bagażnika? ;-)

 

Mam, ale bez oswietlenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikogo mądrego w tym temacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam podobne problemy z moim (Passatem B6 sedan 2005r). A mianowicie chodzi o to że nie mogę otworzyć bagażnika za pomocą klamki na bagażniku, z kluczyka i przycisku na drzwiach kierowcy tylko się da. Jak już otworzę bagażnika żadna kontrolka otwartych drzwi się nie zapala. Dodatkowo swojego czasu lampka w bagażniku świeciła się tylko kiedy klapa była w połowie otwarta, ale teraz już wcale się nie zapala. Szukałem na tym forum rozwiązań widzę że nie tylko ja mam takie problemy ale rozwiązania nadal nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę otworzyć z pilota i przyciskiem na klapie, a nie dam rady przyciskiem na drzwiach kierownicy.

Z tego co się dowiedziałem na angielskim forum vw to problem jest w styku zamka. Najprawdopodobniej zaśniedział i nie wysyła sygnał do kompa. Trzeba wymienić zamek i po problemie, nie da się tego wyczyścić bo zamek jest znitowany na stałe.

Jak będę w PL za ok miesiąc to wymienię i dam znać czy pomogło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że stary temat...ale mam pytanie odnośnie diody prostowniczej która mieści się w lampce bagażnika. Ostatnio ją wyciągnąłem i gdzieś mi się zapodziała, a nie sprawdziłem jaka to jest.

Czy ktoś mógłby mi pomóc i podać jaka tam jest dioda prostownicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że stary temat...ale mam pytanie odnośnie diody prostowniczej która mieści się w lampce bagażnika. Ostatnio ją wyciągnąłem i gdzieś mi się zapodziała, a nie sprawdziłem jaka to jest.

Czy ktoś mógłby mi pomóc i podać jaka tam jest dioda prostownicza?

 

Nie ma aż tak wielkiego znaczenia. W sklepie poproś o zwykłą diodę prostowniczą.

Albo wylutuj z zasilacza.

Nie ma tam wielkiego napięcia niewiele więcej niż 12V i prąd przecież żaden - nawet 1A nie będzie. Żadne wymagania w stosunku do diody prostowniczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności