Skocz do zawartości
bambusik

Halogeny DEPO- gdzie kupić??

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tygodni temu gdzieś na forum widziałem wątek odnośnie halogenów DEPO, chciałbym kupić takie ale nie mogę nigdzie ich znaleźć...na allegro nie ma, w internetowych sklepach z częściami też szukałem, ale bez skutku...może kupował ktoś z Was kiedyś albo, może wie gdzie można takie nabyć...z góry będę wdzięczny za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w zeszłym roku w InterCars, ale nie wiem czy jeszcze są dostępne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili akurat depo nie jest dostpne w inter carsie. musisz szukać gdzieś indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy PolCar z warszawy lub Admar z Krakowa, oni mają Depo, oni to gówno ściągają i sprzedają do hurtowni w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz poszedł komplet używanych halunków depo na allegro za 40 zl w idealnym stanie niestety przeoczyłem końcówkę licytacji :) ale teraz mam helle za ok 80 to też nie tak żle obserwój allegro bywają okazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś faktycznie poszukuje lepszej widoczności we mgle, to poszukałbym czegoś na stronach wesemu, ceny i jakość nieporównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was Panowie pytanko. W swoim b3 mam nietypowe halogeny. Coś takiego ;

http://wrzutnik.net/dafota.2.6zq1410266276r.jpeg.20140908-0009.jpeg

http://wrzutnik.net/dafota.2.9kz1410266276r.jpeg.20140908-0010.jpeg

Marka Wesem, żarówka h3.

Można jeszcze gdzieś coś takiego dostać?

Problem jest jeszcze taki że obudowy z tych halogenów nie da się wymontować i wsadzić normalnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem.. nie ma nic podobnego. Wstawię później fotki obudowy z tych halogenów. Ale raczej nic z tego nie da się zrobić. Dziadostwo ani drgnie..

Edytowane przez Mate0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie trzeba rozdzielić poszycie plastikowe zderzaka od belki lub były wciśnięte od tylu tak czy siak trzeba zdemontować zderzak jeśli od przodu nie można ruszyć, jeśli nie potrzebujesz tych obudów to brzeszczot lub wiertarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wyjmiesz obudowę, to czy masz w tym miejscu blaszki do których przykręcisz standardowy halogen? Istniejąca obudowa może być przykręcona tak jak na rysunku poniżej: http://www.motoakces.pl/drogowy-reflektor-halogenowy-bialy-180x86x76-wesem-2hpz-11047.html

Edytowane przez viper1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczne. Dzięki wielkie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to miało komuś pomóc w podjęciu decyzji to ja kupiłem jakieś pół roku temu do swojego b4 takie halogeny z blendami (gdyż nie miałem halogenów tylko podwójne blendy przy kierunkowskazach oraz wyprowadzone kable do podłączenia halogenów):

http://archiwum.allegro.pl/oferta/vw-passat-b4-93-96-halogeny-blendy-krotkie-komplet-i4189256463.html

i jestem z nich zadowolony, żarówka H1, dobrze świecą nie parują, pasują w zderzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności