Skocz do zawartości
s27

Pompowtryski SIEMENS do VW 2.0TDI REGENERACJA !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zajmuję się regeneracją oraz zapobieganiem przed wystąpieniem zwarcia w cewkach piezoelektrycznych w pompowtryskiwaczach Siemens PPD w VW Passat 2.0 TDI tel 792830476 EMAIL [email protected] Co najważniejsze w tym że po zrobieniu kompletu wtrysków zapomina się o temacie zwarcia w cewkach gdyż nie wystąpi ono już w poprawionej przeze mnie Cewce. Wypróbowane we własnym aucie 88 tyś już przejechałem po naprawie Passat 2.0 TDI BKP Przebieg 234 tyś

 

Oj, bardzo mnie to interesuje bo stoi i nic

 

może info na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem klienta ze standartowa usterka. Padla elektronika w pompce a jak wiadomo na siemensie sa szeregowo polaczone wiec auto zgaslo i tyle z zycia mialo.

Przebieg REALNY 140tys km

Wymontowalem wtryski i zostaly wyslane do ww zakladu.

Przyszly po 2dniach.

Po wlozeniu odpalil bez protestow. Korekcje w normie. BIPy tez ladne.

Mysle ze warto.

 

Dzień dobry

 

mam problem z człkowitą blokadą silnika z powodu awarii elektrycznej PW Simensą.

elektromagnesy połaczone są seregowo . Czy ktoś z Panów zna sposób na połączenie ich równolegle tak jak w Boschu,

Jest to b. duzy problem bo blokuje silnik BKP.

Proszę o pomoc co zrobić aby była sekwencyjność ich wyłączania to zabezpieczy i umożliwi dalszą podróż do warsztatu.

A może są dodatkowe sterowniki

Proszę o pomoc

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

czy koś rozwiązał problem ze zmianą podłączenia ich z szeregowego na równoległy tak jak w Bosch.

Obecnie stanął mi silnik. A te zwarcia cewki to nie koniecznie do masy mogą być wewnętrzne z powodu dużej temperatury izolacji.

Jak i co zrobić aby te awarie elektryczne wyłączały się sekwencyjnie-pojedynczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz wtyczke od uszkodzonego wtryskiwacza wtedy odpalisz mialem to samo w swoim BKP tylko jazda na własną odpowiedzialność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Was oddawał do czyszczenia pompowtryskiwacze siemens/ continental na terenie Krakowa? Jaki koszt, czas oczekiwania i czy dostaliście jakiś wydruk z pracy przed i po?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2017 o 21:24, pawel1987 napisał:

Witam, czy ktoś z Was oddawał do czyszczenia pompowtryskiwacze siemens/ continental na terenie Krakowa? Jaki koszt, czas oczekiwania i czy dostaliście jakiś wydruk z pracy przed i po?

Witam. Ja regenerowałem pompowtryskiwacz 03G130073T u wtryskinowak koło Krakowa od ponad pół roku chodzi bez problemu. Był czyszczony i regenerowany, dostałem wydruki i gwarancję 12 mc. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności