Skocz do zawartości
Gość schak

montaż instalacji w szczecinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość schak

Ponieważ sprzedałem dotychczasowy środek transportu do pracy ( BMW ) musze zamontować instalacje gazową do Passka rok 1991 poj. 1,8 (typ silnika AAM) wtrysk jednopunktowy.

 

Polecono mi instalacje na takich podzespołach:

Sterownik – BingoM lub Razmus+

Parownik - Emmegaz 100 (powinien wystarczyć)

Mieszalnik – max jaki przewidziano do danego modelu

Butla w kole zapasowym (posiadam pełno wymiarowe koło zapasowe)

 

W związku z tym mam takie pytanie gdzie w Szczecinie lub okolicach zamontuje gaz na takich podzespołach lub inną instalacje ale w dobrej cenie?

 

Ten zestaw który wymieniłem polecił mi gość który od lat mi regulował BMW i nażekać nie mogłem. Powiedział że osiągi oraz spalanie będe miał podobne do tego które bym uzyskał montując blos-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys kolega mi polecal, Gaz-tech. Ponoć dobrzy (bylem na okresowym przegladzie instalacji ale to malo zeby ich zachwalac i polecac). Tak czy owak mianią sie autoryzowanym warsztatem elpigazu

 

GAZ-TECH

 

powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bmis

Witam !

Od 2 lat mam gaz na sterowniku BINGO-S

i od założenia nie mam żadnych problemów z gazem.

Montowałem na Tamie Pomorzańskiej 13 lub 43 nie bardzo pamiętam numer,

Warsztat samochodowy.

Właściciel p.Czarnecki.

Osobiście jestem bardzo zadowolony!

 

-------------------------

Passat B3 Variant 91

silnik: 2e - 2.0 + gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Zdecydowalem

montuje gaz w warsztacie PRIMO AUTO GAZ

Powiedzieli mi cene 1700zl i instalacja ma być na sterowniku Bingo a butla w kole zapasowym. Cena nie jest wysoka a podobno dobrze montują.

W jednym zakadzie proponowali mi 1400zl ale wydaje mi się że to bya instalacja I generacji bez komputera.

 

Zobaczymy czy kolega prawde mówi że problemów z nimi nie ma.

Trzymajcie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

I zamontowali :hurra:

Warsztat Primo Auto Gaz

cena 1700zł sterownik Bingo M, parownik LOVATO, mieszalnik max jaki był przewidziany (chyba fi 63), butla w kole zapasowym o pojemności 44L -gazu?.

 

wrażenia po pierwszej jeździe:

- gaśnie po wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy (prawdopodobnie winą jest termostat który utrzymuje temperaturę silnika ok 60 - 70 stopni)

- nie odczuwalna różnica przy przyśpieszaniu.

- rano po odpaleniu (na zimnym silniku) obroty silnika ładnie się utrzymują bez falowania i przygasania

- świecąca dioda od rezerwy (podejrzewam że to trzeba wyregulować)

- dostałem pokrowiec na koło ale to już chyba standard.

 

pozostało jeszcze sprawdzenie ile pali i czy dalej będę się tak cieszył z tej instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lulacz
gaśnie po wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy (prawdopodobnie winą jest termostat który utrzymuje temperaturę silnika ok 60 - 70 stopni)

Delikatnie mówiąc to abstrakcyjna teoria.

Wg.mnie żle przerobiony wlot powietrza do filtra, bądź żle ustawiona instalacja.

pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

masz racje lulacz musiałem ściągnąć doprowadzenie powietrza do filtra bo było za dużo powietrza jak jechałem szybciej i wcisnęłem sprzęgło.

Dioda od rezerwy się świeciła bo było źle wyregulowane powiedzieli mi jak się reguluje i żebym sobie ustawił tak jak ja bede chciał a jak nie to żebym przyjechał to oni mi wyregulują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos swieze informacje na temat dobrego zakladu lpg w szczecinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu odebrałem mojego passacika cc rok 2010 160 km z wernyhory 17 w Szczecinie - http://autkogaz.szczecin.pl/
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania  instalacji i jazdy autem po montażu. Od razu wiedzieli co to jest bezpośredni wtrysk i nie eksperymentowali. Montaż trwał 3 dni, jestem zadowolony. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wernyhory jest rowniez bdb CAR-LINE. Terminy maja odlegle, bo duzo zamowien. Znajomi bardzo zadowoleni. Montują głównie lovato.

 

Godzinę temu, pablo_76 napisał:

Ja kilka dni temu odebrałem mojego passacika cc rok 2010 160 km z wernyhory 17 w Szczecinie - http://autkogaz.szczecin.pl/
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania  instalacji i jazdy autem po montażu. Od razu wiedzieli co to jest bezpośredni wtrysk i nie eksperymentowali. Montaż trwał 3 dni, jestem zadowolony. Polecam i pozdrawiam

POchwal się pożńiej spalaniem Pb/LPG.

Co Ci zamontowali i w jakiej cenie?

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania to jeszcze nie chcę się wypowiadać, wstępnie wygląda tak jak mówili. Ważne, że autko jeździ bez problemów, zrobiłem dopiero ok 2 tys. km, zapłaciłem 4400, przyznam że nie znam się co mi wstawili :) płace i wymagam żeby działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablo_76 napisał:

przyznam że nie znam się co mi wstawili

Na druku od nich bedziesz mial wszystko rozpisane.

 

Poza tym troche dziwne, ze pojechales do warsztatu, ktory nie byl w polecanych z silnikiem, ktory wymaga lepszej instalki, i 1szt Twoj post na forum to od razu mowa o tym warsztacie.

Wybierarales zaklad w ciemno?

W 2011 roku tez bylem u nich, ale jak chcialem poznac szczegoly montazu, albo dokonac zmiany w gratach to bylem olewany. Ja mam negatywne odczucia co do Autkogazu.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej brat robił tam mazde mx5 skyactive z bezpośrednim wtryskiem. Sam jeżdżę czasem tą mazdą, więc nic w ciemno. Moja znajomość technologii bezpośredni wtrysk jest żadna, więc zaufałem temu co zaoferowali. Jak będzie coś nie tak to na każdym portalu dowalę im taką opinie, że się nie opamiętają. Póki co i mazda i mój passat chodzą idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablo_76 napisał:

Póki co i mazda i mój passat chodzą idealnie.

Podaj szczegóły instalacji i  cene montazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie w b6 2.0 tsi po modach z 2010 montowałem gaz a Radmiu w AGC, wszystko działa bez zarzutu, spalanie około 2-3 beny na 10-11 gazu w zależności od stylu jazdy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności