Skocz do zawartości
Dardi

Zobaczce bo coś takiego nie zdarza się na codzień !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym bardzo chciał, szalał po bagnach z otwartymi szybami, mył się w samochodzie, obierał z nim ziemniaki i golił owce to nawet wtedy sobie nie wyobrażam żeby je do takiego stanu doprowadzić! :P

A już na pewno nie w rok.

W życiu czegoś takiego nie widziałem, ale widać z racji wieku to chyba mało jeszcze widziałem :D

Aż pójdę auto umyć z wrażenia :wanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze tu na mnie nie krzyczec ale moim zdaniem ten pan wykorzystuje to auto do tego co sie najlepiej nadaje wozenia gnoju i sorki jak urazilem kogos kto kocha kia itp ale coz moim zdaniem to autko to taczka i jak widac ze zdjec to nawet mam racje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm .. czy tylko do pracy,czy jako trzeci samochód,jest tenże w pewnym stopniu wizytówką właściciela :] pewnie w domu też tak ma ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłokietnik i konsola środkowa trochę za czyste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślałem że od auta mojego szefa nie znajdę drugiego tak zajechanego

Dokładnie to samo pomyślałem. Żeby było wesoło, od jakiegoś czasu szef wozi psa (husky) i samochód jest pełen sierści (fuj). Delikatne aluzje nie odnoszą skutku. Ostatni raz jego samochód był odkurzany 2 lata temu (przeze mnie), kiedy pożyczyłem go na parę dni.

Wiem to, bo jestem zmuszony jeździć z nim kilka razy w tygodniu i taką zmianę jak posprzątanie zauważyłbym od razu. O smrodzie fajek i wilgotnej wykładziny na podłodze szkoda słów. Nie wiem jak go zmusić do zrobienia porządku w aucie. Ja mógłbym to zrobić, ale obiecałem sobie, że nie tknę tego syfu palcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych liczy się przede wszystkim rocznik , nic nie stuka , nie pierdzi, śruby nie urywają sie, a foty z zewnątrz , środek łatwo zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych liczy się przede wszystkim rocznik , nic nie stuka , nie pierdzi, śruby nie urywają sie

Jesteś pewien że roczne auto ( z kilkudziesięciotysięcznym przebiegiem) będzie w takim stanie technicznym...??

środek łatwo zmienić

Pogromcy mitów też chcieli pozbyć sie smrodu zgniłej świni z wnętrza auta i co?

Opędzlowali tylko silnik a reszta poszła na złom....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze byc auto kupione jako nowka bo ma 7 lat gwarancji i dane jakiemus majstrowi do roboty na autostradzie np.

 

po miesiacu przejazdzek + picia wódy w 8 osob w srodku (wykop+deszcz) auto moze tak wygladac. firmowe busy tak nie wygladaja bo tam wiecej miejsca i prosciej sie sprzata :)

 

a bagaznik to wiadomo - zageszczarka, 2 worki cementu cementu i na fuche po robocie

 

no co wy ludzie nie wiecie jak to na budowie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności