Skocz do zawartości
randall

Wyposażenie standardowe w Highline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przewertowałem forum, ale nie udało mi się znaleźć informacji na temat tego co dokładnie było na wyposażeniu standardowym w B5FL Highline.

Mam informację, że tylko i wyłącznie Highline fabrycznie posiadał listwy chromowane na drzwiach i zderzakach, ale to też chciałbym potwierdzić.

Czy były jeszcze jakieś opcje wyposażenia, które Highline miał ZAWSZE i to go wyróżniało?

Np. w B6 jest to chrom na listewkach grilla, napis PASSAT nad FIS'em, itd. i każdy wypuszczony Highline z fabryki to ma.

 

Jak to jest w wypadku B5/B5FL? Z chęcią bym się też dowiedział jak to wyglądało w przypadku innych wersji.

 

(i tak, mam świadomość, że ktoś mógł wziąć Basisa i dobrać do niego po prostu "wszystko", mi chodzi o odwrotną sytuację :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Przewertowałem forum, ale nie udało mi się znaleźć informacji na temat tego co dokładnie było na wyposażeniu standardowym w B5FL Highline.

Mam informację, że tylko i wyłącznie Highline fabrycznie posiadał listwy chromowane na drzwiach i zderzakach, ale to też chciałbym potwierdzić.

Czy były jeszcze jakieś opcje wyposażenia, które Highline miał ZAWSZE i to go wyróżniało?

Np. w B6 jest to chrom na listewkach grilla, napis PASSAT nad FIS'em, itd. i każdy wypuszczony Highline z fabryki to ma.

 

Jak to jest w wypadku B5/B5FL? Z chęcią bym się też dowiedział jak to wyglądało w przypadku innych wersji.

 

(i tak, mam świadomość, że ktoś mógł wziąć Basisa i dobrać do niego po prostu "wszystko", mi chodzi o odwrotną sytuację :) )

Conieco z archiwum

http://forum.vw-passat.pl/archive/index.php/t-10631.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego nie znalazłem... pewnie dlatego, że uparłem się na szukanie po frazie "Highline".

 

EDIT:

Po przejrzeniu wątku, który mi linkowałeś mam już kompletny mętlik w głowie.

 

Wychodzi na to, że jedyną cechą charakterystyczną Highline'a są chromy na drzwiach i zderzakach? (nie mylić z tymi dookoła szyb)

Edytowane przez randall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i brak kierunkow na nadkolu ale za to w lusterkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i brak kierunkow na nadkolu ale za to w lusterkach

 

Właśnie, że nie.;)

Kierunki w lusterkach wprowadzono pod koniec 2003 i miał to każdy Passek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież wystarczy wejść na http://www.volkswagen.pl zarejestrować się w Mój Volkswagen i wpisując dane autka uzyskuje się dokładne wypasy jakie powinno mieć seryjnie :)

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to wejdz do mnie i sprawdz moje wyposazenie paska, tez mam highline potwierdzone z ksiazka serwisowa i vinem. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to wejdz do mnie i sprawdz moje wyposazenie paska, tez mam highline potwierdzone z ksiazka serwisowa i vinem. pozdrawiam

HMMM.....highline przed liftem?

Panowie mnie sie nie wydaje....nazwy trendline, highline i jeszce 2 uzywane w uk i chyba stanach(nie pamietam dokladnie) weszly dopiero po 2000 roku-chybaze sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możliwe że passat b5fl z 2002 roku niby highline mial kierunki w blotnikach i w lusterkach?

Edytowane przez dees663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...mial kierunki w blotnikach i w kierunkach ?

 

Napisz jeszcze raz o co ci chodzi bo ww. to masło maślane.

 

Przypuszczam że chodziło Ci o to, że Passaty z 2002 r. miały kierunki w błotnikach, niezależnie od wersji wyposażenia, dopiero pod koniec produkcji modelu ok 2004 r. wprowadzono kierunki w lusterkach natomiast błotniki nie posiadały otworu na kierunkowskaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem passata z 2002 roku niby wersja highline i mial kierunki i w blotnikach i w lusterkach. Chodzi mi o to czy wychodziły takie wersje czy cos było kombinowane przy samochodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że ktoś chciał poprostu wzbogacić autko o fajne lusterka z kierunkami ale nie wymienił blotnikow bo ciężej i drożej znaleźć je pod kolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Stuntday. Ktoś dołożył sobie lusterka z kierunkami a nie zmienił błotników, ja w swoim też tak zrobiłem ale już niedługo wymieniam błotniki na wersję bez kierunków. Fabrycznie nie wychodziły z kierunkami w lusterkach i błotnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 17:52, B_O_N_K napisał:

Panowie, przecież wystarczy wejść na http://www.volkswagen.pl zarejestrować się w Mój Volkswagen i wpisując dane autka uzyskuje się dokładne wypasy jakie powinno mieć seryjnie :)

 

Pozdrówka :)

Było to prawie 8 lat temu jak to pisałeś , istnieje jeszcze coś takiego jak piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności