Skocz do zawartości
Blanko

B6 comfortline a highline - roznice w wyposazeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, że w Sportline i Highline Milwaukee były "bez dopłaty", więc można spotkać też te wersje z tymi felgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To troszke chyba urban legend. Mam Trendline'a CR z niebieskimi zegarami, climatronikiem i kompletem czujnikow. Wersja zamowiona w Polsce. Wedlug mnie to zalezy od zasad flotowych w firmie pierwszego uytkownika.

 

To, że masz z CR-a z niebieskimi zegarami nie ma nic wspólnego z wersją. Pod koniec 2008 wychodziły pierwsze CR we wszystkich wersjach z niebieskimi zegarami. Tak było krótko bo około miesiąca ale trochę takich aut wyszło. W grudniu 2008 weszły już białe zegary w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trendline - stalówki

comfortline - Milwaukee

sportline - Catalunya

highline - Adelaide

 

Jeszcze Sportline miał Monte Carlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Macau w jakiej wersji były?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trendline - stalówki

comfortline - Milwaukee

sportline - Catalunya

highline - Adelaide

 

ja mam fabrycznie w highline - Milwaukee, a w comfortline - Catalunya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak, że 17"gdzieś są seryjnie, jeśli w którejkolwiek wersji są większe niż 16 to tylko dlatego, że ktoś je wybrał z katalogu i dokupił, a nie, że sportline miał Monte Carlo. Monte Carlo tak samo może miec comfortline jak i sportline jak i highline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że masz z CR-a z niebieskimi zegarami nie ma nic wspólnego z wersją. Pod koniec 2008 wychodziły pierwsze CR we wszystkich wersjach z niebieskimi zegarami. Tak było krótko bo około miesiąca ale trochę takich aut wyszło. W grudniu 2008 weszły już białe zegary w Polsce.

 

Napisalem o silniku i zegarach zeby pokazac ze mam auto s tego samego czasu a wyposazone specyficznie jak na trendline. BTW Takich aut wyszlo calkiem troche bo moje jest z czerwca 2008, wiec do grudnia duzo czasu.

Od dzis moje niebieskie zegary sa przeszloscia (jak i inne elementy deski z tym podswietleniem) witaj kolorowy liczniku :)

Jesli ktos reflektuje na licznik niebieski z pelnym FIS-em w super stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisalem o silniku i zegarach zeby pokazac ze mam auto s tego samego czasu a wyposazone specyficznie jak na trendline. BTW Takich aut wyszlo calkiem troche bo moje jest z czerwca 2008, wiec do grudnia duzo czasu.

Od dzis moje niebieskie zegary sa przeszloscia (jak i inne elementy deski z tym podswietleniem) witaj kolorowy liczniku :)

Jesli ktos reflektuje na licznik niebieski z pelnym FIS-em w super stanie...

 

Podrzuć fotki nowych zegarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś w sieci albo na forum dostępne jakie wyposażenie miały Highline B6 standardowo? nie wiem czy to istotne ale mowa o 2010r salon polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś dysponuje polskim folderem z tego roku modelowego i może tu wrzucić skany. Sam bym chętnie skorzystał :) Tam na pewno jest tabela wyposażenia standardowego i opcjonalnego dla poszczególnych wersji. Dodam, że mnie osobiście bardziej interesuje Variant ;)

Edytowane przez postmortem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam pytanie... jak to jest możliwe, że w moim passacie b6 comfortline model 2010 2.0 CR 170km DSG jest na wyposażeniu : RNS510 + navi + telefon, fotele podgrzewane skóry+alkantara kubełkowe i boczki drzwi skóry, C&L home, białe zegary, miejsce na parasolke w drzwiach, podświetlenie w drzwiach, podświetlanie lusterkami, czujniki parkowania przód i tył + asystent parkowania automatycznego, trójramienna kierownica, czujniki zmierzchu i deszczu, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja,  oryginalna vw podgrzewana przednia szyba z drucikami wewnątrz wraz z włącznikiem w panelu przy klimie, alufelgi 17 itd. itd." ?? też zastanawiałem się nad różnicami pomiędzy poszczególnymi modelami vw passata b6 jaka jest moja wersja bo nie byłem pewien ale zerknąłem do książki serwisowej i widniał skrót od comfortline na przedniej stronie i dodam że autko sprowadziłem z Niemiec ... myślę, że jak na comfortline to i tak całkiem zacnie wyposażona wersja... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

są wersje na specjalne zamówienie. Ja mam benzynę 200KM z DSG z tym wszystkim co piszesz ale bez telefonu, ale z roletą na tylną szybę itd itp kupiona w ASO w Polsce i jest jako Highline. Od sprzedającego usłyszałem, że przy zamawianiu może brać co chce byle by nie było widać z zewnątrz ile to kasy :) szkoda, że telefonu nie wziął...

 

edit

a i jeszcze Pan od którego kupowałem chciał wersje R-line i mam jakiś rzadki grill itd. 3 rodzaje twardosci zawieszenia, zmieniarke w schowku i pewnie jeszcze cos czego nie odkrylem przez 3 lata.

Więc wiesz jak nie wiesz jak to jest.

Edytowane przez ravenpoz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności