Skocz do zawartości
Blanko

B6 comfortline a highline - roznice w wyposazeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chcialbym sie dowiedziec jakie sa wszystkie roznice miedzy tymi dwiema wersjami wyposazenia:) najlepiej w punktach

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnic trochę jest, ale głównie we wnętrzu samochodu.Zewnętrznie (o ile się nie mylę) to w przypadku limuzyny tylko grill ma chromowane poprzeczki i większy znaczek vw.Variant ma chromowane relingi dachowe.Dużo różnic w środku.I tu uwaga!Dla rosłych "zwłaszcza na szerokość" kierowców wygodniejsze są fotele w comfortline mimo, że mają gorsze trzymanie boczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i większy znaczek vw
od kiedy?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczek VW na grillu ma chromowaną obwódkę (w wersji Highline) więc wydaje się większy - ale w rzeczywistości jest identyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Highline ma zawsze co najmniej skore+alcantarę i fotele sportline. Inne wykończenia (drewno, aluminium), pełny chrom, zawsze climatronic, zawsze trójramienna kiere, napis HIGHLINE nad komputerem pokladowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HIGHLINE

 

no z tym się nie zgodzę :D są wersje, że nad komputerem jest napis ale "PASSAT" a nie highline :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no z tym się nie zgodzę :D są wersje, że nad komputerem jest napis ale "PASSAT" a nie highline :)

potwierdzam u mnie na budziku napis PASSAT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napis PASSAT

Tez mam ten napis :vw: , dodatkowo Highline miał podgrzewane fotele z przodu i 16 Felgi „Adelaide” + słabszych silników nie można było zamówić z Higlinem chodzi mi o 1.6 i 1.4 TSI 122

Edytowane przez n00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kiedy?

Od zawsze :) Znaczek VW w grillu jest większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis passat do ja mam w confortline można dokupić za doplatą ok 500zł highlinie ma sportowe fotele skora i felgi a reszta to mozna dokupić w confortline a sa passaty sportline co mają skóre i wygląda jak highline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze Znaczek VW w grillu jest większy.

 

Znaczek tak jak kolega pisał wcześniej w każdej wersji jest taki sam! (150mm) jedynie w highline ma chromowaną obwódkę i tyle... takie złudzenie optyczne

 

"Listwy i obramowanie logo VW na osłonie chłodnicy, chromowane" - vw.pl

Edytowane przez Michał2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pełny chrom
W przypadku limuzyny "pełny chrom" różni się tylko (jak już wcześniej napisałem) tylko przednim grillem.Ja mam limuzynę comforline i zmieniłem grill a w zasadzie samo wnętrze ze znaczkiem.Do tego fele chicago i efekt jest taki, że z zewnątrz w serwisie pomylili go highline...W B5 FL tak było, że highline miał w standardzie chrom pakiet i nawet limuzyna miała więcej różnic.W B6 limuzyna comfortline i highline z tyłu i z boku niczym się nie różnią.Tylko kombi można odróżnić z boku po chromowanych relingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcie jak wygląda pełen chrom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczek tak jak kolega pisał wcześniej w każdej wersji jest taki sam! (150mm) jedynie w highline ma chromowaną obwódkę i tyle... takie złudzenie optyczne

Kolego jak nie jesteś czegoś pewny to nie pisz i nie wprowadzaj w błąd. Comfortline 130mm, highline 150mm. Wymieniałem sobie grilla w moim na highline i znaczek od comfortline nie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy znaczek jest przy czujniku dystansu (radarze ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego jak nie jesteś czegoś pewny to nie pisz i nie wprowadzaj w błąd.

To się źle zrozumieliśmy. Bo w tym temacie chyba nie rozmawiamy na temat wymiany/pasowania znaczka/atrapy z comfortline do highline. Wielkość samego znaczak/emblematu "vw" jest taka sama, natomias jeżeli bierzemy pod uwagę dodatkową obwódkę chromowaną to jest większy...

1215551500.jpg

1223166851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Highline w bagażniku jest chromowana nakładka na próg oraz chromowana rączka, za którą podnosi się podłogę (przynajmniej w kombi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no z tym się nie zgodzę są wersje, że nad komputerem jest napis ale "PASSAT" a nie highline
potwierdzam u mnie na budziku napis PASSAT

Tak, mój błąd. Oczywiście chodzi o napis Passat.

słabszych silników nie można było zamówić z Higlinem chodzi mi o 1.6 i 1.4 TSI 122

Był passat 1.6 FSI 115KM w HIGHLINE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sedanie niestety w highlinie nakłada w bagazniku plasikowa,wersji chromowanej brak w ofercie a szkoda bo dziadowsko to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności