Skocz do zawartości
Jotes

Nie działa ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszce jedno: po poprawnej komunikacji z vag nie widzi żadnych błędów w systemie ABS-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli powinno działac jesli nie ma błedu a i sprawdz poziom płynu hamulcowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też chciałbym podpiąć się pod temat. Silnik 1.8 z ABS. Problem polega na tym że kontrolka cały czas się świeci, natomiast gaśnie gdy jest mróz poniżej -5 o co chodzi? Mam też pytanko, czy taki niesprawny ABS ma wpływ na elektrykę samochodu, może np rozładować akumulator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kontrolka cały czas się świeci, natomiast gaśnie gdy jest mróz poniżej -5

Ja też coś takiego miałem - to były zimne luty, patrz wyzej na linki.

czy taki niesprawny ABS ma wpływ na elektrykę samochodu, może np rozładować akumulator?

Nie ma wpływu na akumulator.

Podłącz samochód pod Vag i zobacz co pokazuje, sprawdź ten element, zaczynaj od najprostszych rzeczy, złącza, czyszczenie impulsatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się nie znam na tym ale gdzie szukać tych lutów? Gdzie są wogóle kable i jakieś styki od ABS, może się coś odpięło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wogóle kable i jakieś styki od ABS, może się coś odpięło?
Przeczytaj cały temat ,w nim kolega WOYS wrzucił linki poczytaj co jest w nich ukryte to będziesz wiedział gdzie co się znajduje póżniej opcja szukaj (kopalnia wiedzy technicznej związanej z naszymi autami) pozdrawiam piotr 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, odswieze temat

 

Wyskakuje mi bład po kawałku przejechania samochodem zapala sie ABS i ESP jednoczesnie i po wylaczeniu zapłonu i ponownym zapaleniu nie ma tego błedu, pojezdze troche i znów wywala nieraz sie załaczy jak w nierownosc wjade i nie gasnie juz dopoki nie zgasze samochodu, zauwazyłem takie cos ze jak jest bład ABS i ESP to na komputerze pokazuje róznie spalanie np jak lece 100km\h wrzuce na luz to powinno pokazywac tyle co na postoju ... czyli w granicach 0,7 l/h a pokazuje roznie 1.2 litra i rosnie nieraz 4 litry na luzie jak lece i jest ten bład gdy go nie ma jest ok. To normalne koledzy?? i co moze byc przyczyna tego błedu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki kolego ;) Poczytalem czyli nic tylko sprawdzc mi zostało :) Jak sie uporam z problemem napisze co było u mnie przyczyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności