Skocz do zawartości
fr86

Nawigacja MFD2 Safe Mode

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aktualizowalem soft w nawigacji mfd2 i po skonczeniu wyskoczylo mi okienko, zebym wpisal kod pin. Skad mam wziac ten pin? To jest pin poprzedniego uzytkownika samochodu? Czy jakis standardowy typu 0000, 1234? Probowalem 0000 oraz 1111 po czym nawigacja zostala zablokowana i wyskoczyl tryb Safe Mode. Co mam teraz zrobic? Udac sie do serwisu czy mozna to jakos samemu obejsc? Pozdrawiam

 

20100912580.jpg

Edytowane przez fr86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie, jeśli navi była w aucie oryginalnie to kod powinien się sam uaktywnić, miałeś włączony zapłon ?

Kod do radia powinieneś mieć w książce serwisowej, znajdź tam instrukcję od navi i na zdaje się, że na ostatniej stronce jest kod, który musisz wpisać. Jeśli nie masz kodu, to musisz poszukać jakichś magików, lub serwis.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja byla oryginalnie. Zaplon mialem wlaczony. Moze problemem bylo to, ze na poczatku aktualizowalem na wlaczonym silniku, a pozniej w polowie wylaczylem silnik? Niestety ani w ksiazce serwisowej ani w instrukcji od nawigacji nie mam pinu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Poprostu prosi po takiej operacji o kod. Raz go podasz i po problemie, czy to navi fabryczna czy dokładana. Nie ma zanczenia, zapamieta kod nawet po odłaczeniu akku. teraz musisz zostaic na 30min włączona i znieknie SAFE. Musi byc cały czas włączona, inaczej nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major, czyli jeśli navi chodziła(miała raz poprawnie wpisany pin), a ja 3 krotnie wpisałem błędny, to po 30 min zniknie SAFE i navi zagra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja 3 krotnie wpisałem błędny, to po 30 min zniknie SAFE i navi zagra

 

no nie ma tak dobrze, po okolo 45min bedziesz mial kolejna szanse podac kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie na MFD 2 [fabryczne] była naklejka na obudowie radia... także może spróbuj wyciągnąć radio i zobaczyć czy tam nie ma PINu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjechalem do elektronika i mi zdjal kod pin za 50 zl. Wczesniej w serwisie VW probowali, to zrobic bezskutecznie. Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawigacja byla oryginalnie. Zaplon mialem wlaczony. Moze problemem bylo to, ze na poczatku aktualizowalem na wlaczonym silniku, a pozniej w polowie wylaczylem silnik? Niestety ani w ksiazce serwisowej ani w instrukcji od nawigacji nie mam pinu:/

 

a jak tak robiłem i nie pytał mnie o PIN (też mam fabryczną MFD2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Po aktualizacji pytał o PIN, nie trafiłem na właściwy i teraz jest SAFE. Odłączenie aku nie pomogło, 1,5 godzinna jazda z włączonym MFD2 też. Zostaje chyba tylko serwis :/ Auto kupiłem wczoraj ale bez kodu, NAVI jest oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem na 2 godziny Passata z włączonym zapłonem i NAVI... i znowu prosi o PIN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizowalem soft w mfd2dvd i tez prosi o pin ktorego nie mam.moze ktos zna jakiegos speca w okolicach zabrza lub ogolnie na śląsku który się tym zajmuję.w serwisie vw besmarex w zabrzu chca za 4 cyfry pinu 150 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności