Skocz do zawartości
bullet

Inne stacje radiowe na MFA niz w radio

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde- może ktoś potrafi odpowiedzieć na moje pytanie???

Mam takie jakieś radio z małym wyświetlaczem, fakt że mp3, no i te częstotliwoci nieparzyste...Chętnie zamontowałbym jakieś trochę lepsze auropejskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz wymagań to załóż rcd 300.

Zwróć uwagę czy ma mp3, bo nie wszystkie mają, a cena zbliżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz wymagań to załóż rcd 300.

 

a nie trzeba tego kodować na Europe?myślę, że z tym jest więcej zachodu niż tylko zmiana samego radia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to wszystko powinno zamknąć się radiu.

Najprościej podjechać do jakiegoś handlarza czy sprzedającego na allegro i podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz kolejny problem z RNS310

mam plyte mp3 z katalogami, ale niestety on mi tych katalogow nie widzi. tzn gra tylko pierwszy katalog i potem gra go od nowa- nie przechodzi do kolejnego.

czy tez macie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jak na mje potrzeby RCD300 w zupełności wystarczy...oczywiście oby tylko miało mp3.

 

A może ktoś ma w dobrej cenie takie radyjko o sprzedania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bullet77. Jeśli czyta Ci tylko pierwszy katalog, to możliwe że płyta jest tak nagrana (wielosesyjnie) i w tym problem. Sprawdź płytkę w innym odtwarzaczu jeśli masz taką możliwość, ewentualnie nagraj na płycie RW (żeby nie marnować) wszystkie mp3 w jednej sesji.

 

Kolego 1Bandzior1. Polecam napisać na PW do M3iaz'a, myślę nie pomoże. Ja też myślałem o takiej wymianie, ale szczerze to dałem za wygraną. Według mnie jest z tym trochę roboty, no i zostajesz z jednym bezużytecznym radiem. No chyba że to dokucza Ci na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie plyta chodzila mi juz w innych radyjkach i bylo wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś powtarzanie jest włączone? A co pokazuje na wyświetlaczu? Jeśli płytka gra w innych autach, to pozostaje według mnie jedynie ustawienie tego radia, bo przecież odtwarzać odtwarza, czyli jest sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam taką kierownicę

9.jpg

oraz nie orginalne radio

13.jpg

i nie da sie zmieniac stacji radiowych za pomoca kierownicy, jak zmieniam za pomoca szczalek gora / dol zmienia sie ten komputerek pomiedzy zegarami np. spalanie, ile jest paliwa itp.

da sie jakos to ogarnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadam taką kierownicę

[ATTACH=CONFIG]134042[/ATTACH]

oraz nie orginalne radio

[ATTACH=CONFIG]134043[/ATTACH]

i nie da sie zmieniac stacji radiowych za pomoca kierownicy, jak zmieniam za pomoca szczalek gora / dol zmienia sie ten komputerek pomiedzy zegarami np. spalanie, ile jest paliwa itp.

da sie jakos to ogarnac?

 

tanio nie jest:

http://www.car-tronic.pl/adapter-do-sterowania-z-kierownicy-seat-skoda-vw-klimapdc-pioneer-p7509.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I między innymi dlatego większosc po czasach eksperymentów kończy na RNS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sam przerabiałem temat. Zmieniłem z MFD2 na Clarion nx501e i radio fajne ale tak jak u Ciebie nie działała kierownica mimo założenia adaptera aż po 2 miesiącach zmieniłem na Rns-a i jestem (byłem) zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności