Skocz do zawartości
bullet

Inne stacje radiowe na MFA niz w radio

Rekomendowane odpowiedzi

witojcie koledzy :)

czy u was tez lista stacji radiowych wyswietlana miedzy zegarami i obslugiwana z kierownicy jest zupelnie ina niz ta ktora sobie zaprogramowalismy w radio??

dlaczego tak jest i jak to mozna zmienic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.Mam ten sam problem tylko z RCD500. Nie mogę ustawic sobie tych samych stacji między zegarami co w odtwarzaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze doszlo to ze ciagle mi sie przeprogramowuja stacje w samym radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radiu pokazuje zaprogramowane stacje, natomiast na wyświetlaczu, przy przełączaniu strzałkami z multikiery, przełącza się po częstotliwościach, a nie po zaprogramowanych stacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie w trochę innej kwestii ale też dotyczące radia i multikiery, a mianowicie czy z multikiery można przełączać utwory na CD?u mnie się tylko wyświetla napis "TRACK01" i nic nie mogę zrobić prócz zmiany głośności :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to coś jest u mnie skopane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

ostatnio tez sie zastanawialem jak zmieniac utwory z kierownicy i doszedlem do wnieosku ze nie wiem (lub ze nie mozna)

powiedz prosze jak to robisz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącz tak MFA żeby mieć na wyświetlaczu poziom radia lub cd, wtedy utwory przełączasz strzałeczkami (góra/ dół)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się :D nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mfa przełączasz tym przyciskiem nad "OK" - takie jakby linijki ,wyświetla Ci sie poziom radia/cd i wtedy strzałeczkami przełączasz utwory- i nie hula???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie hula i już chyba wiem dlaczego :D było zmieniane 2 razy radio, bo nie czytało płyt CD i pewnie w ASO nie zakodowali tego dobrze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - a tak na marginesie - może ktoś mi podpowie co zrobić żeby na MFA wyświetlało RDS. W moim aucie nie mam multi kierownicy. Mam paska z 2007r 2.0 TFSI. Szukałem na formu , ale tego tematu nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz pokazać fote jak wygląda passat CC bez multikiery? :D nigdy jeszcze nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co - jakiś błąd się wkradł- to nie jest cc , tylko zwykły b6....ale to nie jest tematem, o którym chcę dyskutować...

 

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

 

...no i już poprawione tak jak powinno być, czyli B6 2.0 TFSI....

A wracając do mego pytania , RDS na MFA, co zrobic żeby , zeby było..???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a samochód jest na europe czy zza wielkiej wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to możliwe, że nie da się tego zrobić, bo z tego co wiem w stanach sa inne częstotliwości i takie tam pierdoły.żeby wszystko grało to musisz kompa przekodować na Europe ale jak to zrobisz to wyświetli się błąd ESP i jeszcze kilku innych rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...rozumiem...dzięki za informacje. Pozdrawiam...

 

A jeszcze jedno pytanie - jeżeli zamontuje w pasku z rynku USA radio z wersji europejskiej, rozumiem że będą częstotliwości europejskie?? Czy się mylę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ścisłości dodam że chodzi mi o wstawienie radia z zakresem fal europejskich (czyli też i parzystych), ale nie jakiegoś wysokiego modelu - mam na myśli model RCD 300 lub RNS 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności