Skocz do zawartości
zejnowski

Paintball 2010

Rekomendowane odpowiedzi

No ja z moją kulasą to mogę zapomnieć o strzelaniu więc nawet nie uciekam. hehe mogę drinki robić bo pić też nie będę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja z moją kulasą to mogę zapomnieć o strzelaniu więc nawet nie uciekam.
No już bez przesady nie musisz uciekać. :rotfl:
hehe mogę drinki robić bo pić też nie będę.
To co mamy oficjalnego barmana. :D Tylko się naucz żonglować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być, ale póki co ciężko wypowiedzieć mi się jak będę stał z uczelnią i pacą. ;)

więc nawet nie uciekam
Tylko się naucz żonglować.

jak zaczniemy do niego strzelać to nie dość, że będzie żąglował to jeszcze tańczyć się nauczy :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę mnie i Dagmare wpisac na liste :). Napiszcie jeszcze mi od ktorej godziny to sie zacznie tzn strzelanka to może jeszcze jakies 4 osoby ze mna by przyjechały jeśli moga żeby troche obstrzelac tyłki starym dziadkom :):)[rotfl] i do ktorej godziny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie jeszcze mi od ktorej godziny to sie zacznie tzn strzelanka to może jeszcze jakies 4 osoby ze mna by przyjechały jeśli moga żeby troche obstrzelac tyłki starym dziadkom )[rotfl] i do ktorej godziny??
Żadnego szacunku dla starszych ;) a wszystkie wieści są tutaj KLIK Resztę sobie ustalimy sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaram się być, ale póki co ciężko wypowiedzieć mi się jak będę stał z uczelnią i pacą. ;)

 

 

jak zaczniemy do niego strzelać to nie dość, że będzie żąglował to jeszcze tańczyć się nauczy :P:D

 

Witja Ty najpierw przyjedź to i potańczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadnego szacunku dla starszych a wszystkie wieści są tutaj KLIK Resztę sobie ustalimy sami.
Widze, że J@ceq tez popierasz tą regułe :P, jak to pewny człowiek powiedział " Coco Jambo i do przodu takie jest moje motto :P". Jeśli trzeba to wspomoge druzyne starszych mogę byc terrorysta tylko dajcie Ak ;]. Czytałem wszystkei watki ale dokładnej godziny nie ma sprecyzowanej. A zalezy mi na tym, że ciotka Dagmary ma imieniny i zalezne to jest czy te 4 osoby by procz mnie i Dagmary jeszcze przyjechały bo musza pomoc ciotce w przygotowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek bo godzina jeszcze nie ustalona.

 

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

 

No ale myślę że na 12-tą będzie git, niech się reszta wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie taka Godzinka Andrzejku była by dobra badz nawet 11 bo znajac życie i tak nie będziemy na 11 tylko pewnie coś koło 12 podobnie jak w Kłodkowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech wielebny spyta jeszcze czy będziemy hasać po krzokach czy po gołym polu uzbrojonym w ochronki z belek i murków.

 

Jacku nieomieszkam rozpytać co i jak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja z moją kulasą to mogę zapomnieć o strzelaniu więc nawet nie uciekam. hehe mogę drinki robić bo pić też nie będę.

 

Ty sie nie martw, ktorys Cie bedziesz z barana strzelal - napewno ktorys bedzie za niego robił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety mnie nie będzie :( Dziś się dowiedziałem że 15-go wieczorem jadę na wyjazd służbowy do Zabrza :( powrót w niedzielę

Może przy następnej okazji sie poznamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam zjazd w Poznaniu mojej podyplomówki. Kurcze....

Jak coś się zmieni to będę choć passata już sprzedałem niestety...Nadchodzi inne auto ze stajni VW

Pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mnie proszę dopisać,nie wiem czy będę sam czy z moim wojskiem,ale napewno dam mordzie popić,a z paintbalem to jeszcze nie wiem, czy będzie mi się chciało latać, w końcu już swoje lata mam,więc może z Andrzejem drinki będę robił......aha,zapraszam wszystkich do tankowania autek u mojej żonki na stacji BLISKA, będę wdzięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kowal chyba tylko my będziemy śmigać od strony wschodniej zachodnipomorskiego więc jak coś to możemy się jakoś zgadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha,zapraszam wszystkich do tankowania autek u mojej żonki na stacji BLISKA, będę wdzięczny...

 

a niedawno mówiłeś że tam w baniakach taki syf mają że odradzasz tankowanie na BLISKIEJ:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez trzeba sie tego pozbyc wiec poleca tankowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym pojechał ale samemu niechce mi sie jechać a zona pracuje. Moze jak kudłaty by mnie zabrał to bym tez sie pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a z paintbalem to jeszcze nie wiem, czy będzie mi się chciało latać, w końcu już swoje lata mam,więc może z Andrzejem drinki będę robił
Ciebie pijoku do alkoholu???!!!! Chyba cię poj....pało. To co ja mam biegać za ciebie. Ty się szykuj na walkę albo cię zastrzelimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez trzeba sie tego pozbyc wiec poleca tankowanie

 

To tym bardziej będę omijał szerokim łukiem i Wam koledzy też polecam w sobotę 16.10 przyjechać zatankowanymi furami po korek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności