Skocz do zawartości
Gość JW

Zestaw Głośnomówiący VW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JW

Hej,

jestem posiadaczem paska 3C. Jako że dużo rozmawiam przez tel, kupiłem go razem z oryginalnym zestawem głośnomówiącym... ale niestety kupiłem bez opcji bluetooth. To co VW oferuje w zakresie wymiennych uchwytów do tel jest dość kiepskie jeżeli chodzi o w miarę nowe aparaty. Może ktoś z Was się orientuje gdzie można kupić takowe uchwyty poza siecią dealerską? Gdzie jest większy wybór? Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na strone producenta swojego telefonu i sie dowiedz czy wogole jest dla niego taka opcja. Dla mojej Nokii np nie ma :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JW

Nokia robi uchwyt samochodowy do mojego telefonu, sprawdzałem... ale niestety do paska nie ma jeszcze w sprzedaży:( bynajmniej jak pisałem w serwisie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz telefon mozna wiedziec? Nie wiem jak wygladaja uchwyty od VW, ale jesli kupujesz zestaw samochodowy tzn glosnomowiacy do danego telefonu, to bez znaczenia jakie masz auto, tak mi sie wydaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W nowym B6 VW montuje podstawkę do której dokłada się uchwyty do danego typu telefonu, wszystko musi być orginalne bo nie ma w sprzedaży tych uchwytów poza siecią VW. Sam szukam jakiegoś rozwiązania na montaż telefonu. Jest system firmy PROCLIP www.proclipusa.com

Mają własne podstawki + uchwytu do montażu. Dla B6 przewidziane są 4 wersje. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest uchwyt z dwoma podświetlanymi przyciskami z przodu , na jednym jest "i" a na drugim "kluczyk" ?Jeśli tak to napiszę ci do jakich modeli są dostępne uchwyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JW

tak, to jest ten zestaw z dwoma guzikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz 3 wyjscia:

1) czekac az pojawi sie u VW ta wersja zestawu

2) kupic zestaw do telefonu (czyli wyjac ten VW i wlozyc ten od tel)

3) poszukac czarodzieja, ktory by Ci przerobil zestaw VW aby dzialal z tym tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, to jest ten zestaw z dwoma guzikami.

To są zestawy robione dla VW przez Nokię która robi box oraz firmę BURY która robi uchwyty i wieszaki. Są montowane w Passatach 3C oraz w Golfie 5, Golf Plus, Touran oraz Touareg

Dostępne modele uchwytów do tych zestawów:

Nokia 6310i (wersja Bluetooth)

Nokia 6230/6230i/7210/6100/3200 i inne z tej serii telefonów

Nokia 6020/6021

Nokia 6021(wersja Bluetooth)

Nokia 6233/6234/6151

Nokia E-50

Nokia 6680/6681

Siemens S-55/C-55/M-55

Siemens S-65/SP-65

Siemens CX-65/CT-65

Siemens S-75

Siemens M-75

SonyEricsson T-610/T630

SonyEricsson K-700i

SonyEricsson K-750i/D-750i/W-800

Motorola V-300/V-500/V550/V600/V620

To chyba jak na razie wszystkie. Nie wiem jaki masz telefon więc nie potrafię ci powiedzieć czy da się zastosować ten zestaw do twojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JW

a skąd masz te informacje do jakich telefonów nokia robi uchwyty? Wymieniłeś Nokię E-50, jednak w serwisie twierdzą, że do tego telefonu nie ma możliwości zamówienia! Gdzie w takim razie mogę zakupić uchwyt do Nokii E 50??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierek

Na stronie Passat w DE jest do pobrania PDF z pisem opcji, gdzie jest bardzo obszerna lista telefonów. Niestety mojego Qtek 9100 nadal nie ma, chociaż są wszystkie wcześniejsze Qtek'i. Jak znajdę chwilę to poszukam i załączę ten PDF.

Osobiście przykręciłem do fabrycznej podstawy uchwyt Brodit'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skąd masz te informacje do jakich telefonów nokia robi uchwyty? Wymieniłeś Nokię E-50, jednak w serwisie twierdzą, że do tego telefonu nie ma możliwości zamówienia! Gdzie w takim razie mogę zakupić uchwyt do Nokii E 50??

Bo tych uchwytów nie robi firma Nokia. Jeżeli chodzi o uchwyt do Nokii E-50 to faktycznie jeszcze nie będzie dostępny w sprzedaży bo jeszcze nie jest produkowany w produkcji seryjnej a serwis na pewno o tym nie będzie wiedział, ale na pewno będzie uchwyt do E-50 .Jezeli interesuje cię coś więcej na ten temat daj znać na PW lub e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cidik

A uzywał ktoś oryginalnego blototha z podpietego do nawigacji z wyskakujaca klawiatura zamiazt połeczki wysówanej na d navi.

 

jezeli tak to prosze o info, chce sobie takie cosik zakupisc i niew iem czywarto wywalic 800 zł za mogdół i klawiature...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee1971
To są zestawy robione dla VW przez Nokię która robi box oraz firmę BURY która robi uchwyty i wieszaki. Są montowane w Passatach 3C oraz w Golfie 5, Golf Plus, Touran oraz Touareg

Dostępne modele uchwytów do tych zestawów:

Nokia 6310i (wersja Bluetooth)

Nokia 6230/6230i/7210/6100/3200 i inne z tej serii telefonów

Nokia 6020/6021

Nokia 6021(wersja Bluetooth)

Nokia 6233/6234/6151

Nokia E-50

Nokia 6680/6681

Siemens S-55/C-55/M-55

Siemens S-65/SP-65

Siemens CX-65/CT-65

Siemens S-75

Siemens M-75

SonyEricsson T-610/T630

SonyEricsson K-700i

SonyEricsson K-750i/D-750i/W-800

Motorola V-300/V-500/V550/V600/V620

To chyba jak na razie wszystkie. Nie wiem jaki masz telefon więc nie potrafię ci powiedzieć czy da się zastosować ten zestaw do twojego telefonu.

 

Czy masz może info na temat aktualnej oferty VW - szukam możliwości podłączenia modelu HTC TYTN II?

A może inny pomysł? Też mam ten zestaw VW z 2 przyciskami:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dość intensywnie w temacie i jak na tą chwilę nic nie ustaliłem :(.

VAG'iem wchodziłem na moduł telefonu i uaktywniałem bloota. Mimo że telefon widział zestaw połączyć się nie chciał i po około 2 min moduł się wyłączał.

 

Nurtuje mnie inne pytanie, czy i jak jest zasilana podstawka pod tel. i ten uchwyt pod konkretny telefon.

Po intensywnych oględzinach podstawki wiszącej na kokpicie nie bardzo wiem jak to działa no chyba że w podstawce są jakieś baterie.

I tak już z czystej ciekawości gdzie jest mikrofon utknięty bo przeglądając opcje modułu znalazłem poziom sygnału z mikrofonu.

Edytowane przez api13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić na allegro sam wieszak jeśli z funkcja bluetooth niema znaczenia do jakiego telefonu , łączysz przez bluetooth każdy telefon, jedna wada nie zawiesisz go i tym samym nie kożystasz z ładowania , u mnie leży w schowku a używam ładowarki ja płaciłem ok 300 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szpak_us

Chciałem wrócić do tematu. Od m-cm mam paska z 2003r. gość zamontował zestaw głośnomówiący z uchwytem do noki602/6021 a ja potrzebuję uchwyt do noki 6300. Help co zrobić - myślałem, że moż jest jakiś kabelek wejście na uchwyt jaki mam i wyjście jakieś uniwersalne żeby potem przy zmianie telefonu podłączyć kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim pasku mam uchwyt oryginalny na Siemensa CX65 chciałbym używać telefonu Sony Ericsson K510i lub K800i czy jest możliwość zmiany uchwytu do tych telefonów.Na Siemensie chodzi bardzo fajnie żadnych pogłosów w głośnikach i z wyrażnie u rozmówcy może ktoś przerabia uchwyty do innych telefonów niż oryginalne,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności