Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyzej czyscilem pare razy kolektor i nadal mokro nie wiem jak by olej ,paliwo jakies pomieszane nie mam pojecia z kad napewno nie z pokrywy zaworow sprawdzilem to, moje pytanie wtrysk by byl nieszczelny silniczek krokowy czy z kod sie to moze brac.silnik zwykly 1,8 rp na mono wtrysku,wkurzaja mnie te mokre plamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi na wszystkie gary? ostatnio takie same objawy mialem w lupo 1.0 i nie spalał paliwa na jednym cylindrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ladnie pracuje raczej bym odczul roznice,chodz ostatnio byl pewien problem ale to by wywalalo paliwo w gore na kolektor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ma za dużą dawkę paliwa i leje wtrysk lub odma zatkana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora odme? sama by sie dawka zwiekszyła? wczesniej bylo suchutko nie wiem przestanie padac moze rozbiore caly wtrysk i zobacze moze faktycznie gdzies leje nieszczelnosc jakas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem cały wtrysk na używkę bo zaczoł mi lać przy wtrysku jest taka membranka przykręcona blaszką na 4 śrubki jak się nie myle i to jest niby regulator ciśnienia paliwa i tamtędy leciało za dużo paliwa i zalewało cały wtrysk pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam podobny problem z tym ze olej leci mi gdzieś z wtrysku,blisko wtyczki.Na filmiku pokazane jest gdzie.Skąd moze się brać ten olej,jest on czysty nie przepalony.http://www.youtube.com/watch?v=31t9-PqOCTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Witali

Witam ja mam również podobny problem mam mokry kolektor i auto na zimnym jak by na 3garkach tylko chodzilo do mometu jak dodam gazu i przerywa az po chwili przestaje... co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności