Skocz do zawartości
Symone

Podniesienie mocy Passat W8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jakie modyfikacje potrzebne byly by zeby osiągnąc ok 330km?

uklad wydechowy przelotowy 2,5'+ co jeszcze?

Edytowane przez Symone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale po co Ci intercooler w wolnossaku?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrki moja pomylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supercharger (kompresor) - W chamryce wystepują gotowe zestawy do W8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

worek pieniędzy i jedz do tunera :P

 

W8 Bi-turbo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce turbo ani kompresora bo to duzy wydatek jezeli mial bym juz pakowac kase to kupil bym silnik od rs6 + jakies mody i celowal bym w moc ok 600km ale to tylko wtedy gdybym mial sporo pieniędzy,teraz chcial bym tylko podniesc moc o ok 20-30 km

 

---------- Post added at 15:07 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

 

i w W8 nie ma zabardzo miejsca na bi-turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że niestety tanim kosztem nic się nie wskóra przy tym silniku :dupablada Smutna prawda dotycząca wszystkich większych wolnossaków - robisz, działasz, kombinujesz, łożysz kasę a efekty marne.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nic tylko zmienie uklad wydechowy i bede sie cieszyl tym pomrukiem z 8 garnków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to nic tylko zmienie uklad wydechowy i bede sie cieszyl tym pomrukiem z 8 garnków
to daj znac jak zmienisz i jaka firme wybrales...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Symone, modyfikowales W8 ?

 

Ja od 2 miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem W8 z 2003r na manualnej skrzyni i z pelnym wyposazeniem (tuner TV, solardach - maga bajer jak dla mnie, itp.).

Do tej pory jezdzilem 2,5 TDI podkreconym na 180KM i 420Nm i osiagi W8 niepowalily mnie, a egzemplarze z automatem ktore ogladalem powalalem na deski moim TDI.

Jazda wolnossacym benzyniakiem znacznie rozni sie od zchipowanego TDI - brakuje tego charakterystycznego kopa w plecy po 2000obr/min ;-) Roznice jednak widac przy wyzszych predkosciach - w W8 200km/h to ledwie gaz dotykam podczas gdy dla V6 TDI byla juz to predkosc ktorej zwiekszenie bylo mozliwe, jednak bardzo meczace. W W8 przy 200km/h przyciskasz i jedzie :-) Nie mialem jeszcze okazji zeby sprawdzic ile poleci, bo na ta chwile zrobilem okolo 7tys km. Spalanie pomiedzy 10,5 a 13,5l - uwazam za rewalcje. Mam nadzieje ze bedzie mi dzielnie sluzyl jak V6 TDI na ktorym mam juz 400tys km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności