Skocz do zawartości
Lagier

Wewnętrzna antena - tylko opinie z autopsji!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje wewnetrznej anteny do radia samochodowego. Chce dobrego odbioru i nie wiem czy te wewnętrzne antenki za 10 zł się nadają? Anteny na dachu nie mam..i miał nie będę..

Znalałem takie cos blaupunkta,

 

http://www.ceneo.pl/13986937#tab=spec

 

Ktoś taką ma? Testował? A może polecicie mi coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Blaupunkta mogę z czystym sumieniem polecić.

Takie za 15zł z alle też testowałem - w mieście jest całkiem nieźle - gorzej za miastem. Blaupunkt daje radę wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Powiedz jak z tym blaupunktem wygląda montaż? Trzeba coś naklejać na szybe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przykleić ale nie jest to konieczne - dla jej skuteczności powinna być gdzieś na wierzchu i raczej blisko szyby.

Najlepiej przetestować.

Wymaga podłączenia do zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już wszystko wiem :) Dzieki kolego za informacje, zakupie, przetestuje i wyrażę swoją opinie na temat tej antenki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja dopytam... Jakaś działająca alternatwa między takimi za dyche a taka z linka jest?

Bo kurcze ponad stówka to sporo mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest sporo jak na antene, ale szperałem na necie i nie widzę nic ciekawego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to już wszystko wiem :) Dzieki kolego za informacje, zakupie, przetestuje i wyrażę swoją opinie na temat tej antenki, pozdrawiam

 

I jak ta antena? Ile Cie kosztowała? Moja w dachu z GPSem sie popsuła i w mieście jeszcze jakoś jest ale poza to nawet rmf sie gubi lub go niema...

Cena w ASO dramat - używka moze paść po miesiącu a w sedanie nie taka szybka jest rozbiorka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę ładnych lat minęło więc odgrzeję troszkę temat.

Macie jakieś sprawdzone anteny pomontowane u siebie,takie żeby dawały radę  ? Czy dalej nic lepszego od Blaupunkt'a nie wymyślili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności