Skocz do zawartości
dominik7

Spoty Płock 2011 - Pierwsza niedziela miesiąca, Parking Przy Teatrze, 17:00

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bywam w Płocku a spoty robimy po kątach :) znowu się szykuje ale zazwyczaj ciężko się w bić z zaplanowany termin - i jadę po prostu jak czas pozwoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to możę we wrześniu może was zadziwie hihihihihiihhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kiedy spot ???????? bo nas wywalą z forum za brak aktywności ihihihiihhi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich płocczan. Mam prośbę do posiadaczy B5 z silnikami 1.8 ADR. Chciałbym się spotkać z jednym z posiadaczy takiego auta i porównać jego pracę z pracą mojego ADRa, bo wydaje mi sie że mojemu brak mocy, ale nie do konca jestem przekonany bo slyszałem ze te silniki nie należą do najlepszych. W razie czego prosze o wiadomość PW. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od twojego pytani beny mija sporo czasu odpowiedzi brak :)

 

Ja z tygrafem spotykam się co jakiś czas w płocku czy w Łowiczu ale jak widać ciężko zgrać wszystkich w jednym czasie

 

Może jakieś świąteczne spotkanie ? Asia kiedy by ci pasowało? lata cię nie widziałem :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam wszystkich płocczan. Mam prośbę do posiadaczy B5 z silnikami 1.8 ADR. Chciałbym się spotkać z jednym z posiadaczy takiego auta i porównać jego pracę z pracą mojego ADRa, bo wydaje mi sie że mojemu brak mocy, ale nie do konca jestem przekonany bo slyszałem ze te silniki nie należą do najlepszych. W razie czego prosze o wiadomość PW. Pozdrawiam.

 

spotkać można się zawsze szkoda tylko że najchętniej spotykają się raz lub dwa ci co chcą coś podpatrzeć albo dopytać i tyle ich potem widziano nie ma tak jak kiedyś regularne spoty stali bywalcy szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakiś spot, bo powiem szczerze że volvo płockie ma się dobrze i spoty są co miesiąc a nawet częściej! może ma ktoś ramki forumowe chętnie bym odkupił!!! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia kiedy by ci pasowało? lata cię nie widziałem
No widzisz ja też wpadam do Płocka w różnych porach i nie zawsze mam czas na spot, a na ogół jak ja jestem to Ciebie nie ma :P;)
może jakiś spot, bo powiem szczerze że volvo płockie ma się dobrze
no a tego też nie rozumiem, jak coś to ja spróbuję dojechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też chętny na spotkanie pożegnalne :):(hihihihihihi bo fura została sprzedana i już jest inna zawsze się spotkam ze znajomą gwardią i pogadam :) czekam na termin,godzinę i miejsce oby nie 17.01 pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Marku kupiłeś? Wiem, że sprzedałeś bo autko lata po Siecieniu, hmm bodajże u Twojej siostry... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak autko lata po Siecieniu,u siostry a u mnie padło teraz na TOYOTĘ ale chyba za długo jeżdziłem vw pasatem bo cały czas szukam vw :)

Edytowane przez bennyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak Panowie i Panie? Kiedy jakiś spocik? Jakoś wszystko uparło... Hmm Toczek, Rafał żyjecie??? Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba lipa u nas :)no czekam na termin to wpadnę moim kredensem jak oczywiście jeszcze mogę pozd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie wszystko zamarzło chyba trzeba nas usunąć hihihihi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę podjechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fura została sprzedana przyszła pora na zmianę :)pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wielu chętnych na te spoty:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nic chyba nas usuną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotykacie sie jeszcze? Potrzebuję kogoś z interface do kodowania tylnych lamp ring w okolicach Płocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności