Skocz do zawartości
cooler

Po czym poznać uszkodzoną poduszkę pod silnikiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam problem drży mi cała buda i wnętrze, a zwłaszcza po prawej stronie. Miałem wymienione dwie poduszki na silniku ( mam silnik AFV i nie miałem poduszek sterowanych z komputera) i jest to samo. Tylko w miedzy czasie wymieniłem rurę z turba do intelcoolera i trochę się polepszyło ale nadal drży. Nie wiem co jest nie tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie to jakiej firmy poduszki masz wsadzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym jest problem, bo nie pamiętam. Wiem ze były w zielonym pudełku. Za drogie nie były. Jak znajdę to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle jakiej firmy są originale części do VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnych firm, ale poduchy pod silnik są firmy AVON :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na przykład objawy były całkiem inne niż w większości przedstawionych sytuacji w internecie... Nie miałem drgań na jałowym, drgania podczas jazdy były ale na tyle minimalne że nawet nie zwracałem na nie uwagi, natomiast problem był podczas zmiany biegów z 1 na 2 i z 2 na 3... Zmianiając normalnie bieg czyli puszczając gwałtownie gaz, wciskając sprzęgło następowało duże szarpnięcie silnikiem odczuwalne na całej budzie. Sytuacja dosyć nieprzyjemna skutecznie uprzykrzająca jazdę. Oczywiście dało się jechać tak żeby nie szarpać, wystarczyło operację zmiany biegów wykonywać bardzo powoli, czytaj delikatnie, powoli puścic gaz, delikatnie powoli wcisnąć sprzęgło wrzucić bieg i dalej już wiadomo. Wymiana poduszek na oryginalne używki temat zamknęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności