Skocz do zawartości
Osiah

odprowadzania wody z podszybia w B5

Rekomendowane odpowiedzi

W poniższym wątku jest zdjęcie z takim zbiorniczkiem. I wyddaje mi się, że jest podobnie do Twojego.

Musiałby ktoś z 3BG się wypowiedzieć, jak to wygląda w oryginale.

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/pokrywy-boczne-silnika-czy-macie-je-vt17449.htm?sid=9f9b4f66b5cbfd6a185b13e44fa7ccb3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam ten sam problem z woda w podszybiu w passacie z tego co wyczytalem sa dwa ujscia wody w podszybiu lub zaslepki.Ja zrobilem tak wyciagnalem gume przy najnizszym punkcie w podszybiu pod serwem jest teraz dziura bez gumy sama blacha efekt taki ze woda nie zbiera sie juz leje sie w dol i moje pytanie jest takie czy wiecie gdzie ta woda sie leje? czy czasem ona nie leci mi w podloge pod nogami? tam tez lubi sie zbierac woda w passacie.Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wywaliłem rok temu obie gumy z tych otworów i teraz nie ma prawa woda tam stać. Woda leci wtedy na skrzynie i dalej na osłonę. Tak to zostaw nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam ten sam problem z woda w podszybiu w passacie z tego co wyczytalem sa dwa ujscia wody w podszybiu lub zaslepki.Ja zrobilem tak wyciagnalem gume przy najnizszym punkcie w podszybiu pod serwem jest teraz dziura bez gumy sama blacha efekt taki ze woda nie zbiera sie juz leje sie w dol i moje pytanie jest takie czy wiecie gdzie ta woda sie leje? czy czasem ona nie leci mi w podloge pod nogami? tam tez lubi sie zbierac woda w passacie.Z gory dzieki za odpowiedz.

Nie dostanie się woda do auta tamtędy-leci po skrzyni na osłonę silnika-dodam jeszcze że możesz wywalić też tą gumę pod akku :) pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ,mysle ze jeden problem bede mial z glowy.Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam, że trochę odgrzewam, ale dopiero co kupiłem mojego passata i zauważyłem, że po myjni cała woda ścieka środkiem samochodu. Poczytałem i chcę się zabrać za udrożnienie kanałów do odprowadzania wody, a dodatkowo zauważyłem, że mam pęknięty ten plastikowy pas podszybia, przez co leci mi na akumulator. Chcę zamówić nowy, ale dostrzegłem, że przy jednej wycieraczce nie mam tej gumowej uszczelki, a wszędzie sprzedają same podszybia.

Orientuję się może ktoś, jak ta uszczelka się fachowo nazywa i czy są pojedynczo w sprzedaży?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie woda zbiera się po prawej stronie komputera patrząc od strony przodu samochodu, kamie po śrubie się zdaje od mocowania klapy kub wycieraczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności