Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odświeżę temat

Passat B5Fl 4Motion , czy idzie kupić z zamiennika te tylny drążki kierownicze (tak mi ETOS je nazywa) , numer oryginalny 8E0 501 530 M .

Lub czy można je zregenerować bo w ETOS jest pokazana część tego drążka kierowniczego ale numer katalogowy nie jest pokazany .

W programie ETOS tj .

5 oś tylna , wał Kardana , 501-20 , chodzi mi o pozycje 1 , 2 oraz 3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam podobny problem. Jadac po luku, np w lewo po zmianie kierunku w prawo tyl jakby przeskakuje. Pewnie to tak jak piszecie kapitalka tylu mnie czeka. Ktos moze zna kogos we Wroclawiu kogo moglby polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy b5 ma te same co b5fl wahacze tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma takie same nie dawno przerabiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow, podlacze sie pod temat z nievo innym problemem. A mianowovie zbieznosc w 4motion. Podjechalem na zbieznosc, bo mam oponki poscinane, a szczegolnie cial prawa przednia i chcialem zeby mi chlopaki zbiezke ustawili. Okazalo sie ze 4mption nie maja w katalogach i w systemie od maszyny. Kola byly symetrycznoe rozbieznie ustawione 1tsopien 14' i tak prowadzil sie dobrze, al ebral opony od wewnetrznej. Chlopaki ustawili jak dla zwyklego 2.0 tdi i kierka stoi krzywo, auto sciaga dp rowu a na mokrym nie da sie szybciej jechac niz 50, bo wyrzuca z pasa. Ustawili o ile sie nie myle rozbieznie 10' na kaze kolo. Macie moze dane jak powinno byc ustawione?? Zebym pojechal i mi dobrze poprawili?? Bo z dzieckiem jezdze i nie chcialbym zeby ta sytuacja sie powtorzyla.

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakładać nowego wątku: Jeśli w B5fl podłoga jest taka sama jak w A6C5, to czy tylne sanki z audi quattro podejdą plug&play do b5 4motion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat, bo sprawa staje się pilna.Korozja pustoszy tylne sanki.Muszę wymieniać.Na alle....ofert do passata w zasadzie brak, a do a6c5 mnòstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i podlaczam sie pod pytanie o te sanki od a6. Podchodza bo na zlomie mi powiedzieli ze nie? A wygladaja mi na takie same...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

II jeszcze jedno.. audi s6 ma aluminiowe sanki. Czy one podejda p&p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2018 o 11:42, pytoslaw napisał:

II jeszcze jedno.. audi s6 ma aluminiowe sanki. Czy one podejda p&p?

Nie, róznica jest w długości sanek - te z audi S6 C5 - otwory mocujące do podwozia są o 5cm dłuższe, w audi A6 C5 podobno o 3cm.

Aluminiowe sanki z S6 kupiłem z zamiarem wymiany w swoim Passacie, ale niestety różnica jest za duża. Mam je do sprzedania.

sanki_alu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać bo odpowiedzi w internecie nie widzę.
Rozkminił ktoś ten temat?
Czy sanki/wózek tył od 4motion pasuje od czegoś innego?
Ten z S6 z tulejami do B5 nie podejdzie?
A A6 C5? Allroad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2020 o 13:15, JJ-dzej napisał:

Pozwolę sobie odkopać bo odpowiedzi w internecie nie widzę.
Rozkminił ktoś ten temat?
Czy sanki/wózek tył od 4motion pasuje od czegoś innego?
Ten z S6 z tulejami do B5 nie podejdzie?
A A6 C5? Allroad?

Na 99% nie podejdą sanki z Audi - problem jest w szerszym rozstawie mocowań do nadwozia.

Szukaj sanek/wózka z Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym odkopać temat i zapytać czy tylne sanki/trawers do Passata b5fl 4motion beda pasować z Passata b5 syncro? Bo w moim b5fl sanki kończą żywot a chciałbym go jeszcze zachować przy życiu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności