Skocz do zawartości
SlyCom

Wymiana glosnika Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Znalzałem jedną śrubkę na spodzie drzwi, którą już odkręciłem - ale pokrywa drzwi nadal dość mocno trzyma.

Co teraz?

 

Wystarczy poszukać ---> .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam także ten sam problem lewy dolny głośnik od strony kierowcy "pierdzi" I myślę o wymianie dwóch głośników.Czy po wymianie głośników innych niż oryginalne VW, muszę coś z VAGiem kombinować?Czy wystarczy wymienić i jest OK?

Koledzy którzy wymienili proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po wymianie głośników innych niż oryginalne VW, muszę coś z VAGiem kombinować?Czy wystarczy wymienić i jest OK?

Koledzy którzy wymienili proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję!

Nie trzeba nic kodowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Dziś miałem czas za zabranie się do głośnika lewego przedniego tzw "pierdzącego". Zdemontowałem, ale na pierwszy rzut oka wszystko jest OK. Bardziej się przyglądnąłem i naprawdę jest OK. Więc odlutowałem wszystkie kabelki i wymieniłem zlutowałem, i ku mojemu zdziwieniu głośnik gra i nie pierdzi!!!Ale jest jeden minus.Gra trochę ciszej. Ale dla mnie jest OK!!Podczas jazdy jest to nieodczuwalne dla mojego ucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam u siebie głośnik 3C0 035 454. Na allegro są 3C8 035 454. Czy ktoś wie czym się różnią, oprócz wyglądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam u siebie głośnik 3C0 035 454. Na allegro są 3C8 035 454. Czy ktoś wie czym się różnią, oprócz wyglądu?

 

Moim zdaniem ten 3C8 gra ciszej od 3C0. Przy wzmacniaczu "pierdzi" przy głośnej muzyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ten 3C8 gra ciszej od 3C0. Przy wzmacniaczu "pierdzi" przy głośnej muzyce.

 

U mnie własnie zaczał pierdzieć ten 3C0, a wzmacniacza nie mam i zatsanawiam sie czy jak kupie 3C8 to bedzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ok, już taki montowałem znajomemu i hula. Coraz trudniej będzie na alledrogo kupić 3C0 bo już ich nie montują w nowych autach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i mi zaczął "pierdzieć" głośnik prawy dolny, a lewy też coś szwankował bo czasami nie grał trzeba było pogłośnić to się włączył.

i co mam teraz zrobić mam radio rcd500 pytanie jakie głośniki kupić? oryginalne? z jednym głośnikiem czy z dwoma {mały i duży}

czy jakieś inne np. System odseparowany HERTZ DSK 165.3 albo GŁOŚNIKI BASOWE JBL-CS760 ? pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz dystanse na aledrogo i zakładasz, z tym że nie licz że te głośniczki będą grały lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te głośniki co sądzicie onich?JBL GTO 608C o mocy 70/210W

na seryjnym radiu rcd500 jak to będzie grało? będzie dynamika dzwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem kupione głośniki i się rozczarowałem nie ma takiego mocnego basu i nie słychać pełnego zakresu dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założyłem kupione głośniki i się rozczarowałem

 

Z całym szacunkiem ale wydaje mi się, że jakość dźwięku nie zależy tylko i wyłącznie od zamontowanych głośników ale również od sprzętu jaki je napędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam passata b6 ale z tylu nie mam glosnikow, czytalem ze wychodzily takie wersje ale ciekawy jestem czy jest do drzwi doprowadzona instalacja czy trzeba ciagnac ? podpowiecie cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam passata b6 ale z tylu nie mam glosnikow, czytalem ze wychodzily takie wersje ale ciekawy jestem czy jest do drzwi doprowadzona instalacja czy trzeba ciagnac ? podpowiecie cos?

 

Kiedyś w wersji trendline podciągałem kable do głośnika bo nie było. Zadzwoń do serwisu i upewnić sië podając nr VIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji aby VW dał coś za free, jak nie masz głośników z tyłu to też instalacji do nich nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyjmie radio i ma w kostce, to ma też na słupku B od wewnątrz ale.... to pewnie 1 na 500 :D (sam spotkałem raz i byłem bardzo zadziwiony) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety mnie po kilku dniach na mrozie również zaczał pierdzieć prawy z drzwi :/

Chciałbym tylko spytać w jaki sposób po rozwierceniu nitów montuje się głośnik. Również nitować ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Niestety mnie po kilku dniach na mrozie również zaczał pierdzieć prawy z drzwi :/

Chciałbym tylko spytać w jaki sposób po rozwierceniu nitów montuje się głośnik. Również nitować ??

 

Pozdrawiam

 

a jak, kupujesz nity i nitownicę w markecie i jedziesz, oryginalne nity są b. miękkie wiertło wchodzi jak w masło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności