Skocz do zawartości
navik

Hak holowniczy w 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam cześć haka a potrzebuje reszty. Nie wiem, jaki to rodzaj haka ma tylko tabliczkę proszę o pomoc i podpowiedź, jaki to jest hak symbol albo producent.[ATTACH=CONFIG]99236[/ATTACH]

 

zrob zdj tego co jest przy aucie

predzej moze ktos odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem sobie hak przyszedł cały kompletny odpinany z kluczykiem ,wiązką ,gniazdem nawet pianka jest wszystko działa tylko jest mały problem że ja mam passata 4MOTION i nie pasuje bo jest od zwykłego.

 

Ktoś wprowadził mnie w błąd ,teraz jusz kupiłem drugi i założyłem a ten będe musiał sprzedać

 

Uważajcie bo często sprzedawcy nie wiedzą a haki różnią się tym że w 4motion/syncro prowadnice sa prostokątne i wchodzą na płask a w FWD na stojąco :D

Edytowane przez misiek 528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrystiano

W moim passacie nie ma zamontowanego haka a w dowodzie jest. Kupiłem go w wakacje i do tej pory nie wiem czy hak był czy nie było. Jak to sprawdzić?

Edytowane przez kkrystiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj pod spód auta i sprawdź czy ma miejsce na kulę.

Myślę, że koło zapasowe sprawdziłeś i tam odpinanego haka brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Mam pilne pytanie. Czy hak Westfalia z modelu B5 3B kombi podejdzie do sedana B5 3BG sedan 4 motion?

Tak się składa, że potrzebuje haka w swoim wozidle a po co mam kupować drugi, skoro mam w kombiaku bardzo dobry hak. Jak zaglądałem pod oba auta można stwierdzić, że podejdzie ale pewności nie mam. Pozwoliłem sobie zrobić filmik z obydwoma autami od spodu. Do 42 sekundy widać hak w 3B kombi, dalsza część filmu to belka w sedanie 3BG.

 

 

A pytanie pilne, ponieważ przed sprzedażą kombiaka chce zdemontować hak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chcialbym oszwiezyc temat, a mianowicie jakis czas temu kupilem Passka Sedan B5 FL i patrzac pod auto zauwazylem mocowanie do haka lecz w aucie go nie ma. Szukajac w necie firma Westfalia bo taki mam hak zaproponowala mi ponad 500zl za sama kule. I tu jest moje pytanie, o jakich innych nr bd pasowal hak?

 

nr to 321 504. W razie potrzeby moge wrzucic zdjecia tabliczki.

 

 

 

I tak z innej beczki to o ile mi wiadomo przy zalozonym haku czujniki parkowania musza byc odlaczone poniewaz caly czas wykrywaja hak jako przeszkode. U mnie przy wrzuceniu wstecznego slychac pipniecie lecz czujniki nie dzialaja. Czy moze poprzedni wlasciciel je wylaczyl jezdzac z hakiem? jezeli tak to gdzie mozna by je wlaczyc?

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce założyć w moim pasku 19.tdi synchro hak holowniczy i mam pytanie bo znalazłem na allegro używany westfalia w cenie 300zł, a za ta kwotę można już kupić innej firmy X tylko ze nowy. Co polecacie??

link do aukcji: http://allegro.pl/vw-passat-b5-b5-fl-4x4-motion-97-05-oryginalny-hak-i3415382634.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem... po połączeniu przyczepki nie działają mi kierunki w przyczepce i tylnych lampach reszta jest ok, wiązka oryginalnie zakładana, posiadam moduł tylnych lamp po wypięciu go tez brak kierunków w aucie. Sprawdzałem na dwóch przyczepkach i dwóch przejściówkach z 13 na 7 pin. Rok temu miałem ta sama przyczepkę i było wszystko dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam zamiar kupic hak na allegro:

http://allegro.pl/hak-holowniczy-westfalia-odpinany-passat-b5-b5fl-i4437904815.html

 

i mam takie pytanie bedzie on pasował do passata kombi 2001r?

pozatym niewidze tam wiązki elektrycznej,i czy musze kupic oryginalna dedykowana do tego haka czy jakas zwykla 7pinowa wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował do B5 ,B5FL kombi i sedan ale nie synchro .Też chcialem kupić ten hak ale znalazłem inny w lepszym stanie nie wypinany. Niekiedy na allegro można za 300 zł kupić kompletny hak z oryginalną wiązką. Do tego musisz dokupić całą wiązkę z gniazdem. Na allegro 7pinowa z kostkami do lamp koszt 140 zł lub bez kostek 80 zł, są też wiązki 13 pinowe i z modułami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ,mam zamiar kupic hak na allegro:

http://allegro.pl/hak-holowniczy-wes...437904815.html

 

i mam takie pytanie bedzie on pasował do passata kombi 2001r?

pozatym niewidze tam wiązki elektrycznej,i czy musze kupic oryginalna dedykowana do tego haka czy jakas zwykla 7pinowa wystarczy?

 

Nie musisz kupowac oryginalnej wiązki, wystarczy gniazdo 7pinowe + pare metrów kabla i schemat wiązki jak podłączyć w ciągu 2h powinieneś się zamknąć ze zrobieniem wiązki, nie trzeba tu byc wcale elektrykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz kupowac oryginalnej wiązki, wystarczy gniazdo 7pinowe + pare metrów kabla i schemat wiązki jak podłączyć w ciągu 2h powinieneś się zamknąć ze zrobieniem wiązki, nie trzeba tu byc wcale elektrykiem.

 

A ma ktoś linka do instrukcji montażu haka westfalia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,

 

JA mam problem taki że Mój hak nie ma tabliczki znamionowej i nie wiem jak go założyć . oto dwa zdjęcia co mam może ktoś mi pomoże;(

 

 

CAM00084.jpg

CAM00081.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ,

 

JA mam problem taki że Mój hak nie ma tabliczki znamionowej i nie wiem jak go założyć . oto dwa zdjęcia co mam może ktoś mi pomoże;(

 

 

[ATTACH=CONFIG]121874[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]121875[/ATTACH]

 

 

Witaj. Wajcha po prawej z foty nr 1 musisz opuścić i w otwór wkładasz hak. Wajchę znów musisz na swoje miejsce dać.

To rzwiązanie mocowanie nie jest najlepsze i szybciej się zużywa i uciągu też dużego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pytanko ma ktoś fotkę z hakiem w passku 4x4, bo z tego co pokazuje wójek google nie ma zdjęć od spodu jak to tam dokładnie jest zamontowane, a coś/ktoś mnie kusi żeby ew go "oszpecić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem Passata prawie dwa lata temu. Sprzedawca wtedy mówił, że jest w nim hak. Niestety zapomniałem upomnieć się o kulę, której nie było w bagażniku. Hak nie był potrzebny i tak już zostało. Ostatnio miałem sytuację w której by mi się przydał i zacząłem myśleć o skompletowaniu haka. Wypinany hak z chowanym gniazdkiem pod zderzak to będzie oryginalna Westfalia? Może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania samą kulę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek zrob fote tego co masz w aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie i Panie mam gorącą prośbę. Czy jest ktos w stanie w jakis sposób mi pomóc w kwestii tego haka ktory znajduje sie na zdjeciu poniżej. Hak ten byl zamontowany w passacie 3b 99rok syncro. Pytanie czy podejdzie do mojego paska z opisu....

Bardzo dziekuje za wszelką pomoc

Screenshot_20170727-011338.jpg

Screenshot_20170726-023624.jpg

Screenshot_20170727-011352.jpg

Screenshot_20170727-011400.jpg

Screenshot_20170727-011406.jpg

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony zgodnie z punktem 2.1.a regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności