Skocz do zawartości
biszkopt

"Chromowane" ramki tablic z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rozglądam się za ramkami do tablic rejestracyjnych, znalazlem na allegro takowe, podobno chromowane... no, dobra - są srebrne i potrafią się błyszczeć. Zależy mi na ramkach bez żadnych napisów i te dosyć fajnie sie by sie komponowały z resztą w moim Passku. Koszt ok. 8zł/szt. + wysyłka

 

Drodzy koledzy, koleżanki...

Czy ktoś z Was kupił takie ramki na allegro? Co możecie o nich powiedzieć?

 

Pozdrawiam,

Biszkopt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajj brakuje chromu co:D

dobra, dobra z reguły to każdy neguje te chromo-ramki jest ku temu klika powodów

a) widać załamania powierzchni plastiku pod słońce

b)trwałość chromu bywa niska

c)może ktoś dopisze? :D

Zależy mi na ramkach bez żadnych napisów i te dosyć fajnie sie by sie komponowały z resztą w moim Passku.

potraktuj swoje ramki sprejem kolor czarny połysk, a będzie ładnie, lepiej niż chrom z allegro, jak masz czas i chęci to możesz nawet tak jak ja pomalować w kolor budy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski ten chrom , zlazi już po paru tygoniach , a jak myjesz auto myjką ciśnieniową to jeszcze szybciej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiepski ten chrom , zlazi już po paru tygoniach , a jak myjesz auto myjką ciśnieniową to jeszcze szybciej....

 

Dwa mycia i nie ma chromu, ramki wyglądają tragicznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś - ja kupiłem ramki od tego typa http://allegro.pl/show_user.php?uid=1802760

zwykły plastik pomalowany srebrną farbą która po kilku tygodniach zeszła.

ja nastepnym razem kupie takie coś

http://allegro.pl/item1181972023_ramka_podkladka_tablicy_rej_stal_nierdzewna.html

miałem w ręku i jest kolosalna różnica a tylko 30 plnów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item1181972023_ram...ierdzewna.html

miałem w ręku i jest kolosalna różnica a tylko 30 plnów

Nieźle wyglądają.

 

 

potraktuj swoje ramki sprejem kolor czarny połysk, a będzie ładnie, lepiej niż chrom z allegro,
No i chyba jak tak mówicie zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te plastikowe z allegro to badziew ,jak pisali koledzy wcześnie złazi po paru myciach.Ja swoje pomalowałem pod kolor auta i polakierowałem i jest:kciukia co do tych metalowych to mogą być dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

całe czarne kup za 5 zł na giełdzie ,będzie najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem za 25/szt w motoryzacyjnym.ładne,grube,niby solidne.pierwsze mycie karcherem i z przedniej kawałek chromiku odpadł.po wielkich mrozach zrobiły się matowe i miejscami czarny plastik przebija.jak będzie mi się chciało wkleje fotki wieczorem.jak patrze pod blokiem to te wszystkie chromy coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem plastiki w chromie i syf tandeta, zeszło po miesiącu. Teraz mam z Norauto metalowe z nierdzewki chomowane, kosztowały 25pln sztuka i jeżdżą 2 lata na aucie i są idealne. Mój ojciec też takie sobie sprawił i podobnie - mucha nie siada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiepski ten chrom , zlazi już po paru tygoniach , a jak myjesz auto myjką ciśnieniową to jeszcze szybciej....

Dokładnie, ja kupowałem od różnych sprzedawców z allegro i dzieje się tak, jak koledzy piszą z każdą jedną ramką. Do Passka trafiłem chromy w Lidlu po 10zł i po 4 latach nadal błyszczą i nic nie odprysło. Te wszystkie ramki z allegro do 20 zł za sztukę to ten sam badziewny wyrób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem ramkę w Lidlu za 3 funty i po roku czasu nic nie odłazi, a myje auto myjką ciśnieniową dość często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ramki do tablic rejestracyjnych naleza od lat do najpopularniejszych akcesoriow branzy motoryzacyjnej. Moga one pewlnic kilka przydatnych funkcji bo jest chociazby tanim i efektywnym nosnikiem informacji badz nawet reklamy. Czesto takze pelni funkcje elementu dekoracyjnego auto jednak z tym czasami ludzie potrafia troche przesadzac, decydujac sie na drukowanie dziwnych hasel :) Swoja popularnosc zyskaly dosc niskim kosztem ich tworzenia. Jesli chodzi o ceny to ramki do tablic rejestracyjnych z własnym nadrukiem kosztuja raptem kilkanascie zlotych wiec mieszcza sie w budzecie kazdego kierowcy. Warto zwrocic uwage na to w jakiej technologii sa wykonywane poniewaz niektore firmy nadal korzystaja z naklejek. Jest to najmniej trwale ze wzgledu na podatnosc na trudne warunki atmosferyczne takie jak promienie sloneczne, wysokie temperatury czy deszcz. Zreszta mozesz o tym wiecej poczytac chociazby na tej stronie https://ramki.com.pl Moim zdaniem na takich drobnych sumach nie nalezy oszczedzac bo jak wiadomo, chytry dwa razy traci.

Edytowane przez marika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności