Skocz do zawartości
Gość Skorpion31

Żarówki w B5

Rekomendowane odpowiedzi

mol8 ale przecież Philipsy nie maja 100W i nie kosztują 23zl :622:

To na aukcji to mizerna podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwagę jak grzeją się kabelki i kostka przy standardowych H7 55W. Przy 100W nie dość, że klosz może nie wytrzymac, to instalacja z całą pewnością popłynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy 100W nie dość, że klosz może nie wytrzymac, to instalacja z całą pewnością popłynie...

 

Lekki OT:

Heh gdyby było jej trochę więcej, to można by sobie zrobić jakiś odlew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar zmienic zarowki w moim passacie i nie wiem ktore wybrac philips blue vision czy vision plus tez philipsa. koles w sklepie powiedzial ze vision plus lepiej swieca od blue. no i mowil ze vision plus daja wieksza widoczonosc kierowcy... a wy jak uwazacie, ktore wybrac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vision plus gdyż dają więcej światła niż standardowa żarówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to to wiem, tylko vision plus czy blue vision?? o to mi bardziej chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór.

Ja wybrałbym zwykłą żarówkę, będzie mi dłużej służyła i wiem, że nikt mi nie zabierze dowodu rejestracyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to to wiem, tylko vision plus czy blue vision?? o to mi bardziej chodzi :)

 

Ja philips bluevision nie polecam - owszem, patrząc z boku samochód ładnie wygląda, siedząc w środku jest średnio - barwa zimna - ok, ale widoczność wcale nie jest taka rewelacyjna dzieki tej barwie, .......ale Panowie - philips bluevision podczas deszczu o zmroku to masakra! miałem raz i nigdy wiecej!

Wytrzymały u mnie jakies 7 m-cy , po czym spaliła się jedna - wymieniłem na zwykłe i jest pieknie!:)

Jeszcze mam chęc przetestowac vision plus., ale to moze kiedys...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiah slyszalem dokladnie taka sama opinie u sprzedawcy to Ty mowisz... dlatego on mi polecal philips vision plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vision plus świeci mocniej (lub daje więcej światła jak kto woli) ponieważ zastosowano w niej cieńszy wolfram, a skoro jest cieńszy to oznacza, że szybciej się przepali. Mając jeszcze 206-kę pokusiłem się na takie żarówki. Po czterech miesiącach kupiłem nowe, tylko tym razem zwykłe i świeciły aż do czasu gdy go sprzedałem. (Skórka niewarta wyprawki gdyż są zbyt drogie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paluch

Gdzieś widzialem takie NightGuide chyba Philipsa czy to ktoś miał ?? Pomoć +50% i 10m dalej + 3 strefy koloru + homologacja.

Ale jaka jest prawda, na pewno krocej zyją ale to przecierpie za komfort jazdy.

Kiedyś sie podniecilem i kupilem XXXX no name blu o tej smiesznej liczbie 8000, 9000 (dąży chyba do miliona :)) ) i to bylo straszne - wystawialem reke przed siebie i szukalem drogi. teraz ma NARVY i jest oki ale może te co na początki posta ktoś testował ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vision Plus miałem wcześniej w Vectrze i przyznam że jeździło się całkiem fajnie w porównaniu ze zwykłymi żaróweczkami, ale jedna przepaliła się już po 5 miesiącach :644: mimo to polecam :) Przyznam szczerze że niewiem co mam aktulanie w pasku ale światełka są całkiem, całkiem... :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Embyrys
ja mam reflektory razem z przeciwmgielnymi... i mam H4 , H7 i 5W5...

To znaczy:

H7 na światła mijania

H4 na długie i halogeny

5W5 na postojówki

Czy odwrotnie ??

Bo tak czytam ten temat i połapać sie nie moge jako zielony w temacie Passata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być, nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ra11
Gdzieś widzialem takie NightGuide chyba Philipsa czy to ktoś miał ?? Pomoć +50% i 10m dalej + 3 strefy koloru + homologacja.

Ale jaka jest prawda, na pewno krocej zyją ale to przecierpie za komfort jazdy.

Kiedyś sie podniecilem i kupilem XXXX no name blu o tej smiesznej liczbie 8000, 9000 (dąży chyba do miliona :)) ) i to bylo straszne - wystawialem reke przed siebie i szukalem drogi. teraz ma NARVY i jest oki ale może te co na początki posta ktoś testował ??

 

Miałem te zarówki w poprzednim samochodzie i H4. Jedno co moge powiedzieć to rewelacja. Świetnie widac. Znaki i drogowskazy są lepiej widoczne. Niedługo kupie do swojego passata równiez te.

A i wytrzymały mi dwa lata (i świeca nadal dla nowego własciciela)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troche sie pogubilem wiec mi pomozcie. Musze wymienic zarowke od swiatel drogowych (czyli "dlugich), w instrukcji mam napisane ze jest to H1 12V 60W. Bylem na stacji i pan mial tylko H1 12V 55W. Wiec zaniechalem. Pozniej czytalem ze to 55W to to samo co 60W (WTF!?!). Wiec teraz nie wiem, czy kupic juz ta 55W czy jeszcze inna niz H1 bo o niej nic nie wspominaliscie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozniej czytalem ze to 55W to to samo co 60W (WTF!?!). Wiec teraz nie wiem, czy kupic juz ta 55W czy jeszcze inna niz H1

Standardowo H1 ma 55W. Wyjmij swoją starą i zobacz na żarówce ile ma watt. Oczywiście można kupić też 80W, są takie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam korzystając z tego tematu(nie chce zasmiecać nowym) mam małe pytanko w związku z żarówkami H7 Philips Xtreme Power czy ktoś uzywał ich i może powiedzieć/napisać co nieco...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj na allegro wlasnie ten typ o ktorym mowisz Philips X-treme. Czekam na paczuszke :cwaniak: . Jak zaloze to sie wypowiem.

Wracajac do poprzednich wypowiedzi mialem w poprzednim aucie ( corsa B ) zarowki Philips GT150 H4 i jedyne co powiem to REWELACJA. Piekne jasne swiatlo, droga lepiej oswietlona w deszczu rowniez. Wytrzymaly dwa lata i spalily sie niemal jednoczesnie w odstepie kilku dni. Ale warto bylo :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam tych żarówek (nadmienie iz nie kupywałem na allegro),żadnej rewelacji w świeceniu (dobrze owszem ale w stosunku do tej ceny żadna rewelacja),poza tym po 3 miesiącach jedna z nich spaliła się).Reasumując (oczywiście może akurat trafiłem na wadliwe badz były podrobione) ja zapewne ich juz nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności