Skocz do zawartości
focuspl

xenon - wymiana żarnika na nowe

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko z kupnem tych porządnych to w dzisiejszym czasie podróbek, to jak przysłowiowo trafic szóstkę w totolotka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaczy kupować w sklepie, na miejscu i wiedzieć po czym poznać podróbkę. Parę zł drożej niż na necie ale masz pewność tego co kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

panowie tyle się naczytałem, że juz sam nie wiem jakie kupić

 

czy to są chinole czy nie??które kupić?

 

http://allegro.pl/d1s-osram-xenarc-66144cbi-cool-blue-xenon-zarnik-i6559077615.html

 

http://allegro.pl/d1s-osram-xenarc-66144-xenon-zarnik-palnik-zarowka-i6531410870.html

 

http://allegro.pl/ksenon-d1s-osram-zarowka-xenon-zarnik-palnik-i6427865368.html#thumb/4

 

te pierwsze dużo osób kupiło ale coś tanie mi się wydają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie sugeruj się ceną,ja kiedyś kupiłem zarniki Philips tylko d2s za cenę ponad 140 zł i potem okazało się ze podróbka. Widzę że jesteś z Poznania, zakup tu na miejscu ja tak zrobiłem i masz 2 lata w razie "w " jak się spali to wymienia Ci na miejscu od reki na gwarancji. Pewniejsze niż zakup na necie za xxxx zł i czekanie 14 dni na reklamację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Czy takim najzwyklejszym kabelki z allegro go jestem w stanie wyzerowac ksenony przed ich ręczny ustawieniem i zaprogramować na koniec czy te podróbki nie dadzą rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to na xenonowe.pl dołożyłem 40 zl więcej ale pewność że oryginał i tak jak pisałem gwarancja, z kablem nie pomogę bo niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki. Jestem właśnie po wymianie źarników w moim b5 fl. Do rzeczy.Czy musze po wymianie podłączyć auto do kompa i skasować błędy? Mam wrażenie ze lampy świecą dość nisko,w dodatku po wymianie brak samopoziomowania.

Przy wymianie zauważyłem ze w obydwu lampach brakuje mi po jednej śrubie mocowania lamp.

 

20170227_143647.jpg

 

Gdzie mogę dostać taką śrubę? Czy w zwykłym źelaźniaku da rade dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Auto:

Passat FL 2003

Pojemność silnika: 1896 cm³

Moc silnika: 96 kW

 

Od prawie roku światła mijania coraz słabiej świeciły i wczoraj prawe światło przestało działać. I teraz pytanie -

Wystarczy wymienić tylko dwie żarówki i powinno działać? 

Możecie podać jakie żarówki najlepiej kupić ?

Pozdrawiam

27267060_1500297493401130_33939775_o.jpg

27398143_1500297473401132_1403086357_o.jpg

27479419_1500297453401134_514526407_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej palnik się skończył.

Kup nowe palniki xenonowe (w slepie, na allegro) i je wymień. Przydałaby się również polerka klosxy :-)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony w tych sprawach.. Trzeba najpierw wykręcić i sprawdzić jakie to są zarniki? Czy napiszesz jakie kupić i od razu zamówić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2S.

Żeby je wymienić musisz zdemontować zderzakni wymontować reflektory-poszukaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Potrzebuje opinii nt. palników D2S BOSMA 4300, warto to kupic?W dobie wszechobecnym podrobek myslę, że to w miarę sensowny wybor,czy może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum są dobre opinie nt. tych palników ale pojawiły się też głosy że szybko padają. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności