Skocz do zawartości
focuspl

xenon - wymiana żarnika na nowe

Rekomendowane odpowiedzi

albo na allegro tam gdzie kupilem ja. ultra szybka przesylka. i tez to sa philipsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozwolę sobie odgrzać kotleta... na samym początku przepraszam, jezeli podobny temat jest..szukałem, ale nie mogłem znaleźć.

Mój problem wyglada nastepujaco, w prawdopodobnie jeden palnik juz się kończy, poniewaz wczoraj zaczał mi swiecic rózowo-fioletową barwa. Rozumiem, że konieczna jest wymiana oby dwóch palników jednoczesnie, skoro wymiana łaczy się ze zdjeciem zderzaka. Pytanie moje brzmi następująco, czy w przypadku, kiedy jedna lampa zaczeła swiecić rózowo-fioletową barwą, to oznacza, ze musze wymienic tylko paliniki ? Czy tez konieczna jest wymiana przetwornicy ? Czy jest to objaw końca żywotnosci palnika, czy niestety przetwornica tez jest od razu do wymiany ?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź,

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w przypadku, kiedy jedna lampa zaczeła swiecić rózowo-fioletową barwą, to oznacza, ze musze wymienic tylko paliniki ? Czy tez konieczna jest wymiana przetwornicy ?

 

Tylko palniki ;) Wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jedna rada nie warto inwestować w tanie chinole za dużo roboty najlepiej kupić coś firmowego ja osobiście polecam OSRAM XENARC a jak masz na zbyciu troche więcej grosza to OSRAM XENARC COOL BLUE:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jedna rada nie warto inwestować w tanie chinole za dużo roboty najlepiej kupić coś firmowego ja osobiście polecam OSRAM XENARC a jak masz na zbyciu troche więcej grosza to OSRAM XENARC COOL BLUE:dobrze
dokładnie jak Marcin, tylko oryginał, fakt większy wydatek ale efekt i 100% pewność produktu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jedna rada nie warto inwestować w tanie chinole za dużo roboty najlepiej kupić coś firmowego ja osobiście polecam OSRAM XENARC a jak masz na zbyciu troche więcej grosza to OSRAM XENARC COOL BLUE:dobrze

Potwierdzam powyższe.Po ostatnim zakupie jestem zadowolony wreszcie z moich światełek.Poprzedni zamiennik wytrzymał 1,5 roku-więc się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się podepnę pod temat.

Mianowicie mam zamiar kupić parę palników D2S do mojego paska i na pewno zakupu dokonam w normalnym sklepie a nie na allegro gdzie 90% to chinczyki.Pytanie do Was co polecacie do najlepszego oświetlenia drogi jaki model jaka firma,wiem żeby nie kupować żadnych blue i od 6000K w górę a tylko oryginalne o temperaturze 4100-5100K tylko jaki model..

Obecnie mam palniki GE (GENERAL ELEKTRIC) 4300K ale one mają juz kilka latek i obawiam się że nie swiecą juz tak jak powinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może ja się podepnę pod temat.

Mianowicie mam zamiar kupić parę palników D2S do mojego paska i na pewno zakupu dokonam w normalnym sklepie a nie na allegro gdzie 90% to chinczyki.Pytanie do Was co polecacie do najlepszego oświetlenia drogi jaki model jaka firma,wiem żeby nie kupować żadnych blue i od 6000K w górę a tylko oryginalne o temperaturze 4100-5100K tylko jaki model..

Obecnie mam palniki GE (GENERAL ELEKTRIC) 4300K ale one mają juz kilka latek i obawiam się że nie swiecą juz tak jak powinny.

Osram Xenarc D2S 4300K-jeździłem na takich przez 3 lata, a od roku dalej jeżdżą na tym zestawie moi rodzice (w sumie ponad 4 lata)-palniki kupione na Allegro :) Wcześniej w Pasku siedziały fabrycznie zamontowane palniki-też Osram Xenarc.

A u siebie mam teraz D4S, też Osram Xenarc 4300K i bardzo sobie chwalę-też kupione na Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może ja się podepnę pod temat.

Mianowicie mam zamiar kupić parę palników D2S do mojego paska i na pewno zakupu dokonam w normalnym sklepie a nie na allegro gdzie 90% to chinczyki.Pytanie do Was co polecacie do najlepszego oświetlenia drogi jaki model jaka firma,wiem żeby nie kupować żadnych blue i od 6000K w górę a tylko oryginalne o temperaturze 4100-5100K tylko jaki model..

Obecnie mam palniki GE (GENERAL ELEKTRIC) 4300K ale one mają juz kilka latek i obawiam się że nie swiecą juz tak jak powinny.

 

 

 

 

witam powiem ci kolego ,że różnie bywa z tymi żarnikami ,ostatnio wymieniałem żarniki i tak samo myslalem że tylko sklep ,no i kupiłem w inter gdzie mają ponoć orginały, kupiłem PHILIPS D2S i co sie okazało po tygodniu jazdy przestały się zapalać , mrygnęły i gasły , musiałem pare razy zapalać aż zaskoczyły,złożyłem reklamacje i powiedzieli że nigdy takiego czegoś nie mieli ,poszły na ekspertyze i wykazało że jeden podobno miał jakąs wade i wymienili mi tylko jeden bo drugi ponoć ok choć obydwa tak robiły , wkurzyłem się i kupiłem drugi na allegro założyłem i teraz jest ok, także i w sklepie kupując niby orginały za dużą kase mozna sie nadziiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wymienić w swoich lampach żarniki na nowe, lampy które kupiłem posiadały już żarniki ale ile one mają już przelatane to tego nie wiem i wydaje mi się że światło powinno być lepsze. Ponadto jeden żarnik jest HID-a 5000k a drugi philipsa, także każda lampa świeci w innym odcieniu i chciałbym aby barwa obu lamp była taka sama.

Zastanawiam się nad oto takimi żarnikami http://www.autolight.pl/mocowanie-d2s/223-zarnik-xenon-d2s-4200k-producent-philips.html

czy ktoś wie jak to cudo świeci i czy warto???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam zamiar wymienić w swoich lampach żarniki na nowe, lampy które kupiłem posiadały już żarniki ale ile one mają już przelatane to tego nie wiem i wydaje mi się że światło powinno być lepsze. Ponadto jeden żarnik jest HID-a 5000k a drugi philipsa, także każda lampa świeci w innym odcieniu i chciałbym aby barwa obu lamp była taka sama.

Zastanawiam się nad oto takimi żarnikami http://www.autolight.pl/mocowanie-d2s/223-zarnik-xenon-d2s-4200k-producent-philips.html

czy ktoś wie jak to cudo świeci i czy warto???

Polecam te żarniki http://www.autolight.pl/zarowki-xenonowe/31-zarnik-xenon-d2s-6000k-producent-philips.html kupowałem w tym sklepie osobiście mam już je założone przez jakieś 4-5 miesięcy i na 100% oryginał świecą jak należy i barwa jest bardzo ładna :) także polecam w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś kupował żarniki japońskiej firmy Xentra ja narazie mam ori Philips d2s 4300 i sa orginalne pytam z ciekawości jeśli ktoś kupował lub ma je w aucie z tej firmy proszę o opinie bo na necie nic nieznalazłem jak sie sprawują Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie czy ktoś kupował żarniki japońskiej firmy Xentra ja narazie mam ori Philips d2s 4300 i sa orginalne pytam z ciekawości jeśli ktoś kupował lub ma je w aucie z tej firmy proszę o opinie bo na necie nic nieznalazłem jak sie sprawują Pozdrawiam .

 

niestety nie kojarzę tej firmy. ja po przygodzie z żarnikami zdecydowałem się na Philipsa - dla mnie są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena żarnika jest dość kusząca, ale większość firm sprzedających elementy oświetlenia zaznacza o oryginalności swoich produktów. Ja ostatnio kupiłem niby dobre palniki DS2 bodajże firmy "maxgear", sprzedawca zarzekał się że super produkt :D jak to powiedział "wszyscy taksówkarze z Podhala na tym jeżdżą i nie narzekają". Więc myślę że i ja będę jeździł. Ostatecznie skończyło się to zakupem oryginalnych palników Osram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje zakup tych żarników, na lepsze na razie nie chce wydawać pieniędzy a te wydają się w miarę dobre. Czy ktoś miał coś do czynienia z takimi żarnikami i może się wypowiedzieć na ich temat? 70 zł sztuka

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg.pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie te żarniki od 10 miesiący i nie powiem nic złego o nich. Mają troche jaśniejszą barwe od philipsów a co do jasności to nie zauważyłem różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale teraz zastanawiam się nad wybraniem między 4300k a 6000k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nosze się z zamiarem kupna Bosmy 4300k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o barwę bosmy 4300k jest prawie identyczna z barwa ciepłą ledów tomnika z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi, ja mam u siebie 6000k i lepiej mi się na tym jeździ niż 4300k. Co do żarników - nie używałem tych o które pytasz, ale miałem wcześniej jakieś inne firmy krzak i były problemy (jak było zimno na dworze zapalał za którymś razem pomimo, że teoretycznie "sprawne" itp). Dlatego też wolę dołożyć do czegoś porządnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności