Skocz do zawartości
Tuniek

28-29 sierpnia - Wspólne spotkanie Kujaw i Wielkopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega sthorm zaproponował spotkanie na ziemi wielkopolskiej:

panowie znam takie miejsce gdzie dzieciaki mogą się chlapać do woli a dorosły aby popływać to musi iść spory kawałek przy tym woda jest czystsza niż w naszych kranach dno piaszczyste z białym nie żółtym piaskiem wchodząc na głębokość 2m widać przepływające okonie które nie boją sie ludzi i można je łapać niemal rękoma dookoła znajduje sie las tylko jest jedno ale miejscowość ta to anastazewo i niestety nie leży w naszym województwie ale ja mając chwile czasu jadę tam z dzieciakami nawet na kilka godzin a jak mam urlop to zabieram namioty i dopiero wypoczywamy

[ame=http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=anastazewo&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.184941,16.940918&ie=UTF8&hq=&hnear=Anastazewo,+S%C5%82upecki,+Wielkopolskie&ll=52.460716,18.034573&spn=0.050833,0.154324&z=13]http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=anastazewo&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.184941,16.940918&ie=UTF8&hq=&hnear=Anastazewo,+S%C5%82upecki,+Wielkopolskie&ll=52.460716,18.034573&spn=0.050833,0.154324&z=13[/ame]

Spotkanie miało by się odbyć w ostatni wakacyjny weekend. Proszę wpisywać wszelkie propozycje/uwagi/skargi/zażalenia.

 

W skrócie:

miejsce: Anastazewo,

termin: 28 - 29 sierpnia,

nocleg: pod namiotami nad jeziorkiem,

kontakt: Waldek vel. sthorm 662079615

 

 

Lista chętnych:

 

1. sthorm

2. kajaru

3. Tuniek

4. kmalinek

5. kwassolino

6. slawekcz

7. eltom

8. andrut90

9. ela_1986 - nasz rodzynek

10. Asia - samochód miesiąca

11. byry07

12. kosmo

13. __ArroW__

14. gawor

15. ...

Edytowane przez Tuniek
Lista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam swoją gotowość i potwierdzam obecność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę:dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekend??? a tak dokładniej impreza trzydniowa czy też jeden z trzech dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ile to klockow od nas Tuniek? byc moze przemysle swoja obecnosc i odloze troszke ON na wyjazd :D,

 

sthorma i czy spychacze tez tam dojada ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELLO !! I ja się melduję!! Kolega lukaszstatucki też się zjawi... Postaram się jeszcze kilka osób z mojej grupy zwerbować... :) Ile dni będzie spocik trwał?? Bo ja mam nadzieję ze nie kilka godzin... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby by tam nie być:super:

Tylko może ściślej sobota czy niedziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za niedzielą. Spotkanie np. w Orchowie gdzieś koło południa i sthorm prowadzi dalej na miejsce docelowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może z soboty na niedziele?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę dopisać do listy :) i mam małą uwagę, jeśli sobota to po godzinie 14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm akcja z soboty na niedziele może być fajna :) Wręcz "upojna" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sthorm, bywasz tam często więc powinieneś wiedzieć czy jest tam opcja pole namiotowe albo domki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego najpewniej to pod namiot bo domki są i owszem ale niestety nie znam cen jeśli chodzi o namioty to są tam pola w znacznej ilości ja polecam i chce was zabrać na pole gminy ostrowite jest najtaniej,oczywiście dostęp do wody pitnej jak i toalety a kasa za namiot= 5zł za auto= 5 zł + jakaś opłata ekologiczna jeśli pojechalibyśmy bez namiotów to 5 za auto w ale znam inkasenta wiec ten temacik zostawcie mi myślę że opcja wydłużenia spotkania na dwa dni jest ok wiec namiocik już leży w bagażniku

Edytowane przez sthorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze pakuje pałatkę do bagażnika??? Można by grilla zacząć od soboty:dobrze

 

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

 

Może być nawet dwudniówka, ale mi i tak pasuje tylko niedziela

Pracujesz w sobotę, czy względy rodzinne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bebe temat kminił bo w grafiku mam, ze z sob na niedz nocka, ale albo zamienie sie dzien wczesniej albo ja wywale wogole z grafiku i wezme wolne :D w passku jeszcze nie spalem wiec bylaby ku temu okazja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w passku jeszcze nie spałem wiec byłaby ku temu okazja
No wiesz :D Ja swojego ochrzciłem tydzień temu karimata, śpiwór i można mieszkać... ciutek musiałem się skurczyć ale w poprzek było już bit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pasek bedzie gotowy, to też sie pisze;) wtedy najwyzej wyrusze od strzelna z kolega sthorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracujesz w sobotę, czy względy rodzinne?

Względy przyjacielskie;) Dobry znajomy bierze w sobotę akurat ślub i chciałbym go pożegnać:rotfl: Jednak po przeczytaniu Twojego pytania i sugestii:

Kto jeszcze pakuje pałatkę do bagażnika??? Można by grilla zacząć od soboty

skompletowałem niezbędny sprzęt i dotrę w sobotę wieczorem oczywiście z grillem w bagażniku:D Poza tym rozmawiałem dziś z pewnym "operatorem" i też skłania się ku noclegowi (o ile przypasują mu okoliczności pogodowo - urlopowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności