Skocz do zawartości
Tuniek

7 sierpnia - szybki spot w Toruniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dziękuję,że czekaliście tak długo na nas :) Miło było poznać nowych i zobaczyć na żywo "starych" znajomych ;) Za rok postaram się znaleść więcej czasu to może ten zestaw z bagażnika B4 się przyda :hyhy::drinks:

Pozdra:vw:iam serdecznie,spidi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za rok postaram się znaleść więcej czasu to może ten zestaw z bagażnika B4 się przyda
Gdybyście przypadkiem planowali w przyszłym roku urlop w kraju pokrywający się ze zlotem ogólnopolskim, może udałoby się zorganizować jakiś większy wyjazd grupy kujawsko- pomorskiej na ogólnopolski. Jeżeli chodzi o imprezy plenerowe jak zwykle jestem na tak w praktycznie w każdym terminie:gathering::drinks:.

Pozdrawiam i do zobaczenia przy najbliższej okazji:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no musze jakiegoś neta bez kabela mieć zawsze przy sobie bo sobie tyły robie:dupablada

a gdyby Jarek troche wcześniej mi zafonił to bym nie miał tyle chmielu w zadku:crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdyby Jarek troche wcześniej mi zafonił to bym nie miał tyle chmielu w zadku
Też przypadkiem dowiedziałem się o spocie i już nie zdążyłem Cie powstrzymać od spożywania zupy z chmielu. Trzeba będzie na przyszłość opindolić prezesa Wojciecha, że nie dryndnął do nas wcześniej:569:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opindolić prezesa Wojciecha

Do kwassa nie dzwoniłem, bo raz w czasie jego urlopu go uraczyłem porannym dupotrujstwem i nie chciałem znów podpaść;) Za to Jarek był na bieżąco i nawet mnie poprawiał/poganiał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też przypadkiem dowiedziałem się o spocie i już nie zdążyłem Cie powstrzymać od spożywania zupy z chmielu. Trzeba będzie na przyszłość opindolić prezesa Wojciecha, że nie dryndnął do nas wcześniej.

 

swiete slowa :P u mnie na gg wisial opis ze pracuje to spot powinien byc pod BP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to się stanęło sąsiedzie??

 

Nagrzewnica zrobiła puff i miałem ruską banię w budzie :lol

 

Mam nadzieję, że dziś odbiore autko z dorywczej naprawy (bajpas nagrzewnicy - na wymianę nie ma czasu).

 

Gratulejszyn miłego zlotu Kolegom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dziś odbiore autko z dorywczej naprawy (bajpas nagrzewnicy - na wymianę nie ma czasu).

 

Gratulejszyn miłego zlotu Kolegom

Dzięksy!!!

Ale na koniec sierpnia znajdziesz trochę czasu na Anastazewo???

Piotruś puk, puk.... . ????????

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się wpisałem gdzie trzeba :)

 

 

 

edit:

 

Zamykam, w razie w pisać tutaj

 

__ArroW__

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności