Skocz do zawartości
xDemon3

Brak hamulców

Rekomendowane odpowiedzi

Wysiadły mi hamulce, pedał schodzi do dechy, dopiero za 5-6 przyciśnięciem łapie, ale tylko na jedno koło - lewy przód. Odpowietrzyłem układ, wszystko cacy, po dwóch dniach problem powrócił. Wycieków żadnych nie ma, cały układ sprawdziłem. Co to może być? Czy jesteście w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz zle odpowietrzony odpowietrzyles na pompie ? sprawdziles cylinderki z tylu ? jak odpowietrzales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem, z tym, że u mnie jest wyciek przy tylnym lewy, kole z dźwigni od hamulca ręcznego. Sprawdź dokładnie jeszcze raz może akurat coś wykryjesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nowe zaciski do tyłu a odpowietrzam yak jak powinno sie to robic czyli najkródszy do najduzszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od najdalszego od pompy sie zaczyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak faktycznie tak jest tylko sie pomyliłem jak pisałe. Dla pewności powtórzyłem, hamulce były dzień i znowu nie ma. Przed tylnym lewym kołem jest ustrojstwo z dźwigienką do której podłączone są cztery przewody i bardzo skrzypi w momencie gdy puszczam pedał. Czy to jest jakaś pompka wspomagająca czy poprostu jakiś rozdzielacz. Czy to może być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a mam pytanko jak przednie odpowietrzyć?? mam tarczki z przodu. a z tyłu bebny/ wiec z tyłu na cylinderkach a z przodu? acha

Pewnie korektor hamowania,
o czym mówisz jaki korektor hamowania? A i dodam jeszcze że prawie wogóle ręczny mi nie hamuje jak jadę. jak jestem na postoju i zaciągnę na 7-8 ząbek to trochę trzyma. Jak i ten problem rozwiązać.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a mam pytanko jak przednie odpowietrzyć?? mam tarczki z przodu. a z tyłu bebny/ wiec z tyłu na cylinderkach a z przodu? acha o czym mówisz jaki korektor hamowania? A i dodam jeszcze że prawie wogóle ręczny mi nie hamuje jak jadę. jak jestem na postoju i zaciągnę na 7-8 ząbek to trochę trzyma. Jak i ten problem rozwiązać.???
na przednich masz odpowietrzniki na klucz11 a ręczny możesz podciągnąć na lince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności