Skocz do zawartości
bimbol

Domniemana kradzież konta Matysa cd...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem już po rozmowie, nie maiłem dzisiaj wszystkich kwitów, tak że jutro zgłaszam sprawę formalnie, potrzebuję wszystkich danych-będziecie ujęci w zgłoszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje danych od:

adam0707, Vipergti, MichalB3TD, Byku21, zaba371, waldek, Majk, gizmomogilany, pepek84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy co prawda nie zostałem oszukany ale miałem kiedys przypadek bo duzo sprzedaje na allegro

klientka kupiła cos u mnie za 150zł, wysłała przelew a ja wysłałem przesyłke, dostałem pozytywa i wszystko było by ok ale

po 2 tygodniach dostałem pismo z banku ze ta osoba złożyła reklamacje w uzasadnieniu napisała ze przez pomyłke wysłała pieniadze niewłasciwej osobie i bank zapytał sie czy wyrazam zgode na zwrot

 

moze wy złózcie reklamacje bo w waszym wypadku dane konta całkowicie niezgadzaja sie z danymi osobowymi jak twierdzi kolega posadzany za wałek

 

moze dowiecie sie dzieki temu kto jest prawdziwym włascicielem konta

 

mam nadzieje ze pomogłem i ze wszyscy odzyskacie stracona kase a winny zostanie srogo ukarany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powodzenia ze policja sie tym zajmie, z tego co sie dowiedzialem kradzież do kwoty 250zł to nie przestępstwo a z tego co widze to kazdy z was mieszka w innym rejonie polski wiec watpie zeby policja wspolpracowala ze soba ze wszystkich wojewodztw beda chcieli zeby kazdy z osobna zglosil sprawe. no ale zobaczymy. Edytowane przez matys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego matys a co ty w każdym poście próbujesz nas tak bardzo zniechęcić, że policja się tym nie zajmie?

Jakoś to dziwnie podejrzane. Zrozum że nie jest to jedna osoba a kilkanaście więc i kwota przy zbiorowym zgłoszeniu jest dużo większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój znajomy to na pewno prokurator czy może dopiero student prawa :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powodzenia ze policja sie tym zajmie, z tego co sie dowiedzialem kradzież do kwoty 250zł to nie przestępstwo a z tego co widze to kazdy z was mieszka w innym rejonie polski wiec watpie zeby policja wspolpracowala ze soba ze wszystkich wojewodztw beda chcieli zeby kazdy z osobna zglosil sprawe. no ale zobaczymy.
a że się tak zapytam czy Ty kolego już to zgłosiłeś na policję,bo wcześniej tak krzyczałeś,że zrobisz to jako pierwszy,później chciałeś wszystkich dane,żeby podać policji ale jak widać chciałeś zorientować się kto skąd jest i teraz twierdzisz,że policja tym się nie zajmie bo za mała suma,a chyba to Tobie powinno również na tym zależeć żeby sprawa się wyjaśniła,ale jak narazie to widzę że jednak jakoś Ci tak mocno jak to na początku pisałeś na tym nie zależy.

 

ps.napisałem Ci maila jakieś dwa dni temu,ale do tej pory zero odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]

powodzenia ze policja sie tym zajmie, z tego co sie dowiedzialem kradzież do kwoty 250zł to nie przestępstwo a z tego co widze to kazdy z was mieszka w innym rejonie polski wiec watpie zeby policja wspolpracowala ze soba ze wszystkich wojewodztw beda chcieli zeby kazdy z osobna zglosil sprawe. no ale zobaczymy.

To nie bądz taki pewny!

jeśli masz czyste sumienie czemu tego nie zgłosiłeś?

tylko sie dowiadywałeś

zamiast pomagac osobą ktore są poszkodawane ty tylko utrudniasz

 

miałem już podobną sytuację sasiad po troszku niszczyl mi auto

zaczelo sie od malej rysy na dzwiach naprawa wyszla ok 150 zł po miesiacu kwota szkód przekroczyła 1600 zł zainwestowałem w kamerkę pomogla mi policja bo czesciej obserwowali moje auto i gościa udoło się złapac nie odrazu ale sprawiedliwości stalo sie zadośc

 

Tak więc czas pokaze jesli wyjdzie na jaw ze jestes niewinny napewno napijemy sie browara a jesli nie to wiadomo ze wszyscy cie "skreślą"

tyle odemnie

Dziekuje ...

Edytowane przez Kusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko (nie zamierzam nikogo bronić bo nawet nie mam w tym interesu) - jeśli matys wszystkich orżnął to nie sądzicie że nie logiczne jest że wam publicznie odpowiada na posty ? Chyba raczej wołałby się nie udzielać na forum, ale to tylko taka dywagacja z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,że gdyby ucichł, byłoby podejrzane.A tak - udziela się, zniechęca i próbuje zrobić z nas wariatów, którzy ,, bawią się w inspektora gadżeta".

Czas pokaże, kto jest mądrzejszy, kolego matys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dark24 - odpisalem ci na maila zaraz to zrobie ponownie

reszta - nikogo nie probuje zniechęcic lecz próbuje zachecic do tego zebym mogl sporzadzic liste poszkodowanych bo ja sprawy nie zglaszam na policje tylko przekazuje wszystko znajomemu ktory jest prokuratorem czas mam do poniedzialku zeby mu to dac z tylu osob oszukanych dostalem 5 pw z danymi. zawioze tylko te dane ktore bede mial gdyz nie mam czasu zeby codziennie dowozic nowe dane a musza byc zlozone na papierze i podpisane przeze mnie.

 

ja natomiast bede sie smiac jak sie okaze ze to wsród "was" jest ten oszust...

 

---------- Post added at 09:26 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

 

kolego browara nie napije sie z nikim z was od tego trzeba zaczac, bo po wyjaśnieniu sprawy nie mam zamiaru wiecej logowac sie na tym forum bo klimat jest conajmniej chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast bede sie smiac jak sie okaze ze to wsród "was" jest ten oszust...

Mocne i odważne słowa.Więcej pokory proponuję jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje żebyś sie nie odzywał jak masz pisać głupoty nie na temat...co ty myslisz ze mi to wszystko jest na reke??!! ze musze teraz to wszystko odkrecac bo jakis ktoś zrobił was za przeproszeniem w ch... korzystajac z mojego konta, widze ze wam niektorym sprawia ta sprawa przyjemnosc i macie z tego radochę. czlowikeu wez pomysl co byc myslal i jakbys sie czul na moim miejscu?? jak nie masz co pisac mądrego to wogole sie nie odzywaj.nie dosc ze probuje jakos pomoc was w tej sprawie bo moje konto jest w to zamieszane to jakies *******y tu niektorzy pisza...

 

typowe podejscie polaka prezentuje wielu z was...z zalozenia ten drugi ktos jest zawsze zly a jak sie pozniej okaze ze jest inaczej to dopiero zmienia sie zdanie na lepsze.

Edytowane przez matys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooj, piszę jak najbardziej na temat!

Na szczęście nie Ty tu decydujesz, tylko mody.Od nich dostanę, albo nie dostane klapsa.Luzik.

Natomiast, nawet Ciebie trochę rozumiem- irytują Cię tacy goście, bo brzęczą bez powodu i dupę zwracają.Tylko,że widzisz...powód jest: Twój klon(hmmm) opiedzielił mnie ze 115 zeta i podchodzi mi, jak psu buda-pisanie w tym wątku...A jak nie pasi-to nie czytaj.Proste.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pisz ze opierdzielil cie moj klon a nie ja bo tego jeszcze nie wiesz, albo masz interes zeby zlapac tego co cie zrobil na kase albo masz interes zeby oczernic mnie i za wszelka cene udowodnic ze to ja was obskubalem mimo ze tego jeszcze nie wiesz, zastanow sie....

 

ja natomiast przynajmniej wiem a nawet jestem pewien i z tego mam radochę że niestety spuścicie głowy panowie

Edytowane przez matys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak: poczytaj moje posty, zobaczysz,że piszę ostrożnie, bo nie przesądzam.

Trochę po tym świecie już łażę i wiem,że jakis margines tolerancji zawsze musi być.

Jedynie ten post z dzisiaj z 9.22 był nieco ostrzejszy.

Piszesz: ,,jak bys się czuł"...My się czujemy też ch..jowo, tylko Twój problem polega na tym, że w głębi ducha uważasz nas za frajerów,że daliśmy się na ten kant naciąć.Ale pomyśl teraz Ty: widzisz gościa z 4-letnim stażem na forum, energicznego, ma masę znajomych, modzi i wydaje się rzetelny.Czy mógłby spierdzielić sobie opinię w taki głupi sposób?! Byłby idiotą. Dlatego własnie po małym wywiadzie wysłałem Tobie-nie Tobie szmal.I tak samo postąpili inni, myśląc, że ma(sz) jakieś mega dojścia.Tyle.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy spokojniej troche, Matys jest na forum od 2006, wtedy go poznalem, rzadko przyjezdzal na spoty od jakiegos roku,dwóch ale wczesniej byl na kazdym. Troche go poznalem i nawet od niego kupowalem tube do bagaznika, pomimo ze miala rok nie chcial nawet złotowki zjechac z ceny podobnej do nowej tuby. Matys dobrze zna ceny jakie sa na rynku i jakimi sa rarytasami uchwyty czy kierunki. Raczej nie sprzedawalby ich za 1/4 ceny. Ogloszenia jakie dawal kiedys na forum zawsze mialy dopis odbior we wrocku i jego numer telefonu.

Widze ze wiekszosc z was wplacilo okolo 60 zł.Sa oczywiscie osoby ktore wiecej ale czy te kwoty sa kwotami tak wielkimi zebyscie sie zachowywali jak te kobiety w wwie pod krzyzem ? Podkrecacie sie nawzajem tylko. Troche spokojniej, widac ze Matys chce pomoc prosi was juz ktorys raz o liste poszkodowanych to czemu jej mu nie podacie?. Zna jakiegos prokuratora to moze sie uda. Troche zaufania moze, nie jest to uzytkownik ktory sie zalogowal na forum miesiac temu a Wy od razu kamieniami w niego, do radia chcecie podawac, od złodzieja wyzywacie. Nie zrobi sie wam glupio jak to wyjdzie na jaw ze to nie jego sprawka? Zastanowcie sie troche. Na jakis numer konta wplaciliscie ta kase, jezeli Matys zgłosi lub Wy wszystko zbiorowo to chyba nie jest problem dla policji znalezc czyje to konto. Zamiast sie wyzywać na spokojnie podejdzcie do sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz problem w tym ze ktoś nie tylko uzywał mojego konta forumowego do tego oszustwa ale konto na ktore wplacali ludzie pieniadze jest zarejestrowane na osobe ktora ma podobne dane do moich jedynie co sie nie zgadza to adres zameldowania gdzie nawewt nigdy tam ktos taki nie mieszkał by bylem sam osobiscie pod tym adresem, mieszka tam jakies malzenstwo z malym dzieckiem ale wygladaja na kasiastych i powaznych ludzi. dlatego tez i ja zglosilem ta sprawe wlasnie ze wzgledu na to konto bankowe a przy okazji chcialem pomoc uzytkownikom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na to kolego matys co umieściłem w temacie w którym była oferta na kubki które rzekomo ktoś w twoim imieniu sprzedawał:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=987754#post987754

 

Była albo nadal jest tam zarejestrowana firma (wizażu) którą prowadzi jakaś Pani o takim samym nazwisku jak twoje. Tak więc do końca nie jestem przekonany czy mieszka tam starsze małżeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj, chcesz jedź tam zapytaj zobaczysz na własne oczy porozmawiasz z ludźmi i będziesz wiedział tyle co ja ale bedziesz przynajmniej pewny tego.i nie napisałem starsze małżeństwo, ludzie mają po 30, mają małe dziecko z 4-5 lat mowie tyle co widzialem i sam wywnioskowalem, a powiedzieli mi ze nikt taki tu nie mieszkal.

 

kowalskich jest też dużo, sprawdź ile ludzi w polsce nosi twoje nazwisko

i dla sprostowania żony nie mam, mam dziewczyne i 9 miesięczne dziecko, zameldowany jestem za świdnicą koło zagórza śląskiego i taki też adres mam na dowodzie osobistym, prawie jazdy i koncie w bankowym, zameldowany jestem tymczasowo we wrocławiu i tam też mieszkam ale pod innym adresem niż tamten na szanieckiego, kolega kuman nawet wysyłał mi paczkę pod moj adres i on sie rozni znacznie.

Edytowane przez matys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności