Skocz do zawartości
bimbol

Domniemana kradzież konta Matysa cd...

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście mnie też jeszcze nie zapłacił.

 

 

 

Ale sobie idiota "nabruździł", tylko pogratulować. Myślał pewnie, że mu się upiecze. Niech mu w anclu " **pę przewentylują raz na zawsze. Jak możecie , to wstawiajcie cały wątek na innych forach, może to coś nauczy innych " co chcą się szybko dorobić"

Pozdrawiam.

P.S.

 

Też mam takową sprawę. U mnie komornik stwierdził, że nie ma z kogo ściągnąć długu, bo dłużnik biedny jak mysz kościelna.

Prawnik powiedział, że mając wyrok, mimo, że komornik umorzył sprawę, to można jeszcze raz " odnowić " sprawę i domagać się dalszego ściągania długu. Każdy wyrok prawomocny ważny jest 10 lat, i w tym czasie nieskończenie można występować do sądu o zwrot długu. Na pewno dłużnik był gdzieś zatrudniony i należy mu się emerytura, wtedy z jego emerytury można ściągać dług. Wtedy co miesiąc ma się " na waciki" , ale to już coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest w toku tyle co dostałem pismo od "Kurator Zawodowy Sądu Rejonowego dla Wrocławia ZKSS zwraca się z prośbą o podanie informacji czy Mateusz .... itd wykonał obowiązek uiszczenia kwoty na Pańską rzecz.

Wniosek prosty ścigają i będą ścigać do ostatniej złotówki oczywiście mnie też jeszcze nie zapłacił.Pozdrawiam

Dostałem to samo, jakoś chyba w ubiegłym tygodniu, z prośbą o odpisanie czy zwrócił kasę. Tylko u mnie uprawomocnienie wyroku było 22.05.2012 a ma 2 lata na zwrot. Zatem ma jeszcze 2,5 tygodnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem takie pismo. Czyli sprawa biegnie dalej. A ja już o temacie prawie zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pismo dzisiaj dostałem, jak tam u was wieści?

Też takie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem od 1-szej strony ... fajnie , ze polacy potrafili sie tak zjednoczyc . Jak wpiszecie w google dane tej osoby to wyskoczy kilka firm ktore sa powiazane z tematyka samochodowa. Byc moze to wasz "kolega" , ktory nie splaca zobowiazan ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem takie pismo,odesłałem, dzisiaj odwiedził mnie listonosz i przyniósł mi przekaz pocztowy na 250zł od naszego "kolegi" :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa wpłynęła na konto :) Długo to wszystko trwało, ale finał pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności