Skocz do zawartości
Gość Słonik

problem Cobra IV + hustler 100 - przerywa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

Niestety jak mówię coś przez radyjko to wszyscy niby mnie słyszą, sygnał super ale.. przerywa :((

Ja też ich słyszę super, ale no właśnie. Nie mogę sie dogadac?

Co to moze byc?? Gruszka?? Jak ja wyeleminowac? Czy dowolna inna gruszka od innego cb bedzie pasowala? Moze ktos bedzie na spocie warszawskim z cb i pomoze...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos bedzie na spocie warszawskim z cb i pomoze...?

Da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Ok fajnie :) Dawno nie byłem ( w zasadzie tylko raz). Kiedy on będzie i gdzie? Pod wolaparkiem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z anteną hustler a mianowicie nie nadaje w pełnym zakresie na radiu Uniden 520 mam 4 kwadraciki to nadaje tylko do dwóch radio podłączyłem do innej anteny i było wszystko ok tylko z tą moją anteną jest coś nie tak miał ktoś taki problem bądź wie jak go wyelminować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do fachowca ktory sprawdzi Ci zestrojenie Twojej anteny tzw SWR.

Duze prawdopodobienstwo ze nie masz jej zestrojonej.

Jalk sie nie da zestroic to byc moze uszkodzony masz kabel, badz moze wopda dostala sie do wnetrza anteny co rowniez powoduje jej rozstrojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było wszystko git i stało się to z dnia na dzień:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak jak pisałem dostała gdzieś wilgoci i się rozstroila.Tak się czasem zdarza.Sprawdź SWR i będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z anteną hustler a mianowicie nie nadaje w pełnym zakresie na radiu Uniden 520 mam 4 kwadraciki to nadaje tylko do dwóch radio podłączyłem do innej anteny i było wszystko ok tylko z tą moją anteną jest coś nie tak miał ktoś taki problem bądź wie jak go wyelminować?

Jak długo masz tą antene? Wiem ze Hustlery lubiły sie robić takie właśnie wariacje ok roku użytkowania, nie które wytrzymują znacznie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie minął rok i dwa miesiące. czyli co szmelc i rozglądać się za nową??

tylko jaką?? chce na uchwyt nie chce już na magnes..

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce na uchwyt nie chce już na magnes
jak chcesz na uchwyt to na rynku jest tego trochę :P ale do rzeczy , możesz sobie poszukać w rankingu anten albo po forach o CB jaką antenę kupić , ja osobiście zmieniłem ML-145(magnes) na Lemm AT-72(łamana na relingu) i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślałem o tej antenie tylko na klapę przez uchwyt SF40 bodajże a nie do relingu bo ich nie mam:lol

 

jeszcze ktoś za lemm at72?????

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co polecasz?

magnesu nie chce same koła porysane a otworu nie będę robił bo pasztet czeka na następce już całkiem niedługo.

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziura w dachu :D

SF40 jest strasznie inwazyjny, jak koniecznie chcesz uchwyt poszukaj coś innego, nie mniej jednak wszelkie uchwyty zostawiają ślady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po magnesówce mam tyle kółek na samochodzie że masakra. gdzie stała tam kółko...

uchwyt sf40 dałem dla przykładu.

a myśle o uchwycie av 400 i antenie Sirio ML145

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności