Skocz do zawartości
radeek

9 cali w b4?

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mnie na dzień dobry zbluzgać, że już było, ale się przyznaję bez bicia, że nie potrafię nic konkretnego znaleźć :(

Chciałbym założyć do pasiaka felgi 16". Podobają mi się z dużym rantem i znalazłem takowe, o szerokości 9". I mam pytanie, czy nie będzie takie koło gdzieś darło? Bo na oko to powinno się zmieścić z oponką max 45 profilu. Co z błotnikami?

A co sądzicie o 17? Chyba już przegięcie do b4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do B3 wsadziłem 10 cali na tył (205/45/15) i 9 cali na przód(195/45/15) i na -40 kicie zero obcierek. Jednak najważniejszą kwestią jest ET felgi. Bez przymiarki nie brał bym nic w ciemno powyżej 6 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z własnego doświadczenia... Posiadam oryginalne alu 16" 205/45 i na "hopach" przy skręcie jednak troche ocierają co odbija się później na oponach (wytarte od wewnętrznej strony). Wyglądają naprade nieźle ale jeżeli chcesz założyć to tylko niskoprofilowe oponki jakieś.

 

Kupiłem ostatnio nowe 15" 195/65/15 i nie ma różnicy, nie wiem jakie masz teraz ale porównaj sobie bo to chyba taki standard :)

 

Pozdrawiam, Flower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód 8J ET 16

Tył 9J ET 10

Opony 195/40/16

Kwestia gleby, zaklepania rantów i nic nie będzie tarło.

dsc0361r.jpg

 

dsc0207u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przód 8J ET 16

Tył 9J ET 10

o dokładnie takie ;D

Kwestia gleby, zaklepania rantów i nic nie będzie tarło.

o to mi chodziło :)

Kupiłem ostatnio nowe 15" 195/65/15 i nie ma różnicy

mam 195/55 przy 15, nie trze nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o to i moje VWozidło z 17" felunkiem na gumach 225/45/17

z zaladunkiem 300kg glazury w bagaju :lol :fajny szerokosc 8 cali, troche trze lewe kolo przednie ale to z racji na jakąś usterkę w moim samochodzie :( bo prawe kolo jest dużo "dalej" od nadkola niż lewe :/

DSC01674.jpg

DSC01675.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności