Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sprzątając auto znalazłem moduł NOKII pod fotelem pasażera i mam jakiś mały uchwyt dziwny nad schowkiem. Nie mam kiery z przyciskami i nie wiem jak rozpoznać FIS+ ?? Radio mam MFD z navi ale ono nie ma przycisków do telefonu. Jak ogarnąć temat telefonu (mam samsunga S3)?

Witam. Widzę ze mamy podobne zestawy tzn. moduł pod fotelem ja mam nr 3C0 035 729F oraz wieszak z adapterem o numerze u mnie 3C0 051 435 D. Ponadto jak ty nie mam multifunkcjyjnen kiery i mam radio MDF 2 DVD. Niestety ale mnie do tej pory nie udało się zgrać iphon4 z tym zestawem. A jak u ciebie coś ci się udało podziałać? Jeli tak to daj znać w jaki sposób. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca-ja mam moduł z końcówką 729 i mój iphone 4 hula bez problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca-ja mam moduł z końcówką 729 i mój iphone 4 hula bez problemu .

A jaki masz uchwyt, tzn pod jaki telefon. Jak wygląda samo podłączenie tzn co robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbol uchwytu podam ci jutro jeśli chcesz, procedura sparowania taka jak w opisie w dziale warsztat, przypominam sobie tylko, że jak szwagier zmieniał mi kodowanie wg tego z warsztatu , to telefon nie chciał się sparować. Jeszcze wtedy był to Samsung Solid. Zmieniliśmy ,o ile pamiętam wtedy eksperymentalnie ostatnią cyfrę w kodowaniu z forum i poszło bez problemu. I teraz paruje bez problemu wszystkie telefony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca-ja mam moduł z końcówką 729 i mój iphone 4 hula bez problemu .

no tak ale trzeba bylo kodowac :)

 

swoja droga w sobote sobie podmienilem na ten 730 i jeden telefon LG G3s hula bez problemu natomiast drugi stara xperia neo v, ni cholery nie chce sie polaczyc, raz tylko na tel mignelo, ze znalazl auto i tyle. Ktos cos na ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale trzeba bylo kodowac :)

 

swoja droga w sobote sobie podmienilem na ten 730 i jeden telefon LG G3s hula bez problemu natomiast drugi stara xperia neo v, ni cholery nie chce sie polaczyc, raz tylko na tel mignelo, ze znalazl auto i tyle. Ktos cos na ten temat? :)

 

Neo V dział mi na 3C8035730C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale trzeba bylo kodowac :)

 

swoja droga w sobote sobie podmienilem na ten 730 i jeden telefon LG G3s hula bez problemu natomiast drugi stara xperia neo v, ni cholery nie chce sie polaczyc, raz tylko na tel mignelo, ze znalazl auto i tyle. Ktos cos na ten temat? :)[/Q

 

Wyswietla ci teraz numery tel. na FIS-ie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zassalo" cala ksiazke, wyswietla wybierane numery odebrane i nieodebrane, zegary czerwone/niebieskie mam od razu mowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zabuliłeś za 730:luka ? Instalacja plug^play?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otrzymałem iPhona 6, który niestety nie obsługuje rSAP

W związku z tym chciałbym wymienić moduł bluetooth w moim Passaciku. Zainstalowany jest w nim zestaw Premium 5N0 035 730.

FIS mam czerwony.

Myślałem o modułach 5N0 035 730 D, 3C8 035 730 A oraz 3C8 035 730 B ale nie wiem czy podejdą i czy będą miały pełną funkcjonalność.

Moje pytanie jest następujące:

Jaki moduł należy zamontować aby wszystko działało jak do tej pory i żeby łączyć się z iPhonem 6 przez HFP ?

Proszę również o informację czym właściwie różnią się zestawy premium od basic ??

 

Post zamieściłem również w innym wątku ale tam zero reakcji.

Edytowane przez MarcinK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

135zl z przesylka, tak u mnie wyszlo plug&play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kodowałeś dodatkowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :) wypialem stary podpialem "nowy" i wszystko smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Otrzymałem iPhona 6, który niestety nie obsługuje rSAP

W związku z tym chciałbym wymienić moduł bluetooth w moim Passaciku. Zainstalowany jest w nim zestaw Premium 3C0 035 730.

FIS mam czerwony.

Myślałem o modułach 5N0 035 730 D, 3C8 035 730 A oraz 3C8 035 730 B ale nie wiem czy podejdą i czy będą miały pełną funkcjonalność.

Moje pytanie jest następujące:

Jaki moduł należy zamontować aby wszystko działało jak do tej pory i żeby łączyć się z iPhonem 6 przez HFP ?

Proszę również o informację czym właściwie różnią się zestawy premium od basic ??

 

Post zamieściłem również w innym wątku ale tam zero reakcji.

 

 

Czy jest ktoś w stanie udzielić rzetelnej odpowiedzi na moje pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś w stanie udzielić rzetelnej odpowiedzi na moje pytanie ?

 

Przyłączam sie do pytanie. Nie mam Iphone'a co prawda, ale ten rSAP troche mnie denerwuje i ogranicza. Podobnie jak MarcinK mam sterownik 3C0 035 730 - włożyłem go parę lat temu w miejsce 729, zeby móc podłączyć telefon z Androidem. Teraz mysle nad wymiana na 5P0 862 335 A, B lub C - bo to ponoć moduł do czerwonego FISa, ktory obsługuje HFP, zeby podlaczac sie z np. Iphone 5S.

Wyczytałem na forum ze moduł 5P0 862 335 D obsługuje HFP, nie wiem tylko czy wersje A, B czy C też - na logikę powinnny bo te literki to tylko kolejne wersje softu - funkcjonalność powinna być taka sama, mogli tylko poprawic stare bledy w sofcie i popełnić nowe.

Nie wiem czy jak sie zamieni po prostu moduł 3C0 035 730 który działa i ma się swietnie tyle ze działa tylko po rSAPie na moduł 5P0 862 335 A B lub C to czy to zadziała i będzie się mozna połączyć po HFP?

 

Pozdrawiam

Gibas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .proszę o pomoc.pod siedzeniem pasażera posiadam moduł noki.po włączeniu zapłonu.na adapterze do noki 6021 który jest umieszczony w uchwycie, wciskamy przycisk i po czym przycisk z kluczem po kilku sekundach na radiu mdf2 navi wyświetla mi się komunikat telephon i krótki sygnał dźwiękowy czyli niby wszystko ok.jednak gdy włączam bluetooth w moim samsung s4 nie wykrywa mi żadnego urządzenia.dlaczego? prosze a takze dziękuję za info....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telefonie masz widoczny bluetooth dla innych urządzeń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ustawiony widoczny bluetooth1454158057498.jpg oto zdjęcia radia z uchwytem i adapterem a także modułu pod siedzeniem

20160130_133909.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam .proszę o pomoc.pod siedzeniem pasażera posiadam moduł noki.po włączeniu zapłonu.na adapterze do noki 6021 który jest umieszczony w uchwycie, wciskamy przycisk i po czym przycisk z kluczem po kilku sekundach na radiu mdf2 navi wyświetla mi się komunikat telephon i krótki sygnał dźwiękowy czyli niby wszystko ok.jednak gdy włączam bluetooth w moim samsung s4 nie wykrywa mi żadnego urządzenia.dlaczego? prosze a takze dziękuję za info....

Hej. Jeśli możesz to sprawdź jakie masz kodowanie- tzn powinno być u Ciebie takie jakie wykazał autor tego tematu. Co do samego sparowania zestawu głośnomówiącego z telefonem to u mnie po odpowiednim zakodowaniu rowniez nie mogl sparować tych dwóch urządzeń. Mimobiz sygnał z napisem telefon na radiu był widoczny toni tak nic nie działało.

Dopiero zrobiłem tak: dołączyłem na kilkadziesiąt sekund wtyczkę od modułu po fotelem pasażera a po tym dołączyłem z bazy uchwyt na telefon. Po tym auto zamknąłem z pilota i tak go zostawiłem do dnia następnego. Na zajutrz po wejściu do samochodu najpierw włączyłem zapłon a następnie nie przekraczając 5 s włożyłem uchwyt na telefon w bazę i usłyszałem sygnał a

Na radiu pokazał sie napis telefon. Po tym w swoim iPhone włączyłem blootho i wszystko zagrało. Oczywiście nie ma potrzeby abyc przez noc trzymał uchwyt na telefon w domu. U mnie tak wyszło z uwagi na fakt iż bardzo długo kombinowałem ażeby wszystko zadziałało i niestety nic wtedy z tego nie wyszło. Jedyne co to noc mnie zastała w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności