Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W niektorych sterownikach, gdy po raz pierwszy parujemy telefon, pin mozna wpisac tylko z klawiatury dodatkowej lub z kierownicy. Na RNSie jest tylko info "User not connected" czy cos takiego. U mnie wlasnie tak jest - mam 5N0035730A. Jesli jest tak u ciebie, wylaczenie PINu zalatwi sprawe.

Jesli jestes w Orange, trzeba wyslac list poczta z prosba o wylaczenie pinu. Nie da sie ot tak sobie wylaczyc. Taka polityka bezpieczenstwa Orange.

 

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

Nie doczytałem...

Co zrobić z PIN-em w aucie, gdy moja karta SIM nie pozwala na wyłączenie kodu.? Mozna to jakos obejść?

 

Jeśli to inna siec, to pewnie tak samo -pismo do operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jaki kupie uchwyt do kotefgo bede mogl wrzucic telefon to bedzie mi ladowac ten telefon ?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz baze oryginalna? jak tak i jak dokupisz uchwyt pod konkretny model to bedzie ladowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baze oryginalna ? masz na mysli ten uchwyt standardowy w passacie to tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o to, że widziałem jakieś uchwyty dziwne które pełniły tylko funkcje trzymadła. Jak jest oryginalna podstawa to na 100% będzie się ładował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info kupie nowy fon i bede szukal uchwytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze poszukaj najpierw uchwytu, a pozniej fona. jest bardzo malo rodzajów uchwytow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ladowarka komorki pod zapalniczke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest najprościej - kontaktowałem się z kolegami z forum jak rozegrać temat. Po prostu - ja masz multi kierownicę - to moduł z końcówką 730 plus kabel i wszystko Ci śmiga - jak masz tylko wieszak to kupujesz adapter - parujesz przez bluetooth i zestaw głośnomówiący działa plus ładowarka do zapalniczki . Ja kupiłem adapter na ebay.de za 6 Euro, 4 E przesył (http://fahrzeugteile.shop.ebay.de/Nokia-/38761/i.html?Handymarke=Nokia&_trkparms=65%253A15%257C66%253A2%257C39%253A1&rt=nc&_dmpt=Freisprechanlagen&_fcid=77&_localstpos=38226&_sc=1&_stpos=38226&_trksid=p3286.c0.m14&gbr=1&_sop=4&_sc=1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu - ja masz multi kierownicę - to moduł z końcówką 730 plus kabel i wszystko Ci śmiga

 

A drugi koniec kabla gdzie wpinamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy co masz na desce , jeśli masz wieszak to do niego od spodu wpiety jest kabel który idzie do anteny dachowej i wtedy trzeba zobaczyć-rozebrać wieszak i drugi koniec od modułu pod siedzeniem połączyć z tym wypietym od wieszaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zalezy co masz na desce

 

Nie mam nic na desce.

Auto było gołe i powoli je doposażam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem sie pod komputer i modul dziala.

 

w bledach dostaje cos takiego:

 

 

Address 77: Telephone (J738) Labels: None

Part No SW: 1K8 035 730 HW: 1K8 035 730

Component: Telefon H06 3100

Revision: 00006000 Serial number: 20387920016054

Coding: 011100

Shop #: WSC 05314 000 00000

 

1 Fault Found:

03426 - Left Audio Channel

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 238

Mileage: 167813 km

Time Indication: 0

Date: 2010.09.06

Time: 14:36:28

 

 

Natomiast w polu coding mam cos takiego i niestety nie mozna zmienic kodowania.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4d555a9a6.html

 

co teraz robic ?? szukac nowego modulu z oznaczeniem 7L6 035 730 od turego ( wiem ze dziala na 100% ) albo 5N0 035 730 (on tez jest OK, ale drogi bo ma komunikacje z RNS 510 ) i 3c8 035 730 od passata CC ??

Edytowane przez Mike_00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mam zrobić, dokupić gdy nie mam w ogóle modułu telefonu a chciałbym mieć połączenie przez Bluetooth. Mam pełny fis i multi kierownice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniem pasażera nic nie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod siedzeniem pasażera nic nie masz?

Niestety nic nie ma, ponadto VAG też nie wykrywa żadnego modułu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś sposób aby wymontować uchwyt z podłokietnika ?

Może ktoś wkleić schemat podłokietnika z schowanym uchwytem do telefonu ?

Edytowane przez hsv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę kotleta, sprzątając auto znalazłem moduł NOKII pod fotelem pasażera i mam jakiś mały uchwyt dziwny nad schowkiem. Nie mam kiery z przyciskami i nie wiem jak rozpoznać FIS+ ?? Radio mam MFD z navi ale ono nie ma przycisków do telefonu. Jak ogarnąć temat telefonu (mam samsunga S3)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświeżę kotleta, sprzątając auto znalazłem moduł NOKII pod fotelem pasażera i mam jakiś mały uchwyt dziwny nad schowkiem. Nie mam kiery z przyciskami i nie wiem jak rozpoznać FIS+ ?? Radio mam MFD z navi ale ono nie ma przycisków do telefonu. Jak ogarnąć temat telefonu (mam samsunga S3)?

 

Podejrzewam, że Twój "mały dziwny uchwyt" nad schowkiem to wieszak, na którym zamocowuje się albo toutch adapter (poprzez którego sparujesz bluetoothem telefon) albo wieszak dla konkretnego modelu telefonu nokii. Po sparowaniu rozmowę telefoniczną słychać przez radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności