Skocz do zawartości
dzikson4

Plus po stacyjce po maską w b5...gdzię ?

Rekomendowane odpowiedzi

Może ale nie musi:) Fajny bajer nic nie ma na ten temat jak to podłączyć i dlatego się pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja plus z kabiny do komory silnika pociągnąłem wzdłuż linki otwierania pokrywy silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam światła podłączone... Plus wziąłem pod kierownicą na zacisku x75 a kabel podprowadziłem przez obudowę sterownika wystarczy zdjąć pokrywę i już jesteśmy w kabinie:) Teraz mam pytanie bo zakupiłem światełka takie:

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-2x28-led-rl00-828-vertex-i2030957080.html

i są one pół okrągłe a świecą na prost i już po zamontowaniu na aucie nie świecą do góry i na wprost tylko lekko na boki i bardziej minimalnie do dołu moje pytanie czy może tak być? Bo zbytnio nie ma tam już manewru regulacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plus wziąłem pod kierownicą na zacisku x75

 

gdzie w 3B masz zacisk x75? szukam u siebie i nie mam nic takiego. Passat B5 (3B) 2000 r. 1,9 115KM PD

niżej zdjęcie jak to wygląda, gdzie szukać plusa po zapłonie?

 

13012012139_Small.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie w 3B masz zacisk x75? szukam u siebie i nie mam nic takiego. Passat B5 (3B) 2000 r. 1,9 115KM PD

niżej zdjęcie jak to wygląda, gdzie szukać plusa po zapłonie?

 

[ATTACH=CONFIG]74552[/ATTACH]

 

tam gdzie widać ten czarny przewód idący przed przekaźniki to jest X75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie.. to jest wyjście z masą a przewód dołożony przez poprzedniego właściciela idzie gdzieś w okolice radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety nie.. to jest wyjście z masą a przewód dołożony przez poprzedniego właściciela idzie gdzieś w okolice radia.

 

to sprawdź obok któryś z tych to jest po stacyjce (przynajmniej u mnie tak jest tylko nie pamiętam który )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sprawdź obok któryś z tych to jest po stacyjce (przynajmniej u mnie tak jest tylko nie pamiętam który )

 

sprawdziłem już wszystkie włącza. Te 3 czerwone w środku to stały plus a oba po bokach to masa.

W wersji FL jest inaczej:

wrzutnik.image.6.jpg

 

gdzie szukać tego plusa po stacyjce. Pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłem już wszystkie włącza. Te 3 czerwone w środku to stały plus a oba po bokach to masa.

W wersji FL jest inaczej:

[ATTACH=CONFIG]74553[/ATTACH]

 

gdzie szukać tego plusa po stacyjce. Pomóżcie :)

ja tam mam + po zapłonie na pierwszym po lewej a nie mam FL-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest po zapłonie ten pierwszy od lewej X75... 3B rok 98. AFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dobrze ktoś na forum podpowiedział -pod maską sygnał po stacyjce jest na przewodzie ogrzewania dysz spryskiwacza. A wciąć do niego można się za skrzynką komputera (niestety aby był lepszy dostęp trzeba zdjąć pokrywę). Na wszelki wypadek puściłem całość przez przekaźnik wykorzystując z kabla spryskiwaczy tylko sygnał

 

DRL wyglądają tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takiego. Na ebaju sa po 7$ z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem taki problem bo montowalem dzienne ale udalo sie. Wystarczy zdemontować pokrywę komputera przy podszybiu. Jest tam masa przewodow ale mi udało się znaleźć przewód w którym jest napięcie dopiero po odpaleniu auta.

Przewód ten jest koloru niebieskiego i jest grubszy od innych. Jutro zrobię fotke i wstawie.

Moje dzienne tak wygladaja:

Edytowane przez rafaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mialem taki problem bo montowalem dzienne ale udalo sie. Wystarczy zdemontować pokrywę komputera przy podszybiu. Jest tam masa przewodow ale mi udało się znaleźć przewód w którym jest napięcie dopiero po odpaleniu auta.

Przewód ten jest koloru niebieskiego i jest grubszy od innych. Jutro zrobię fotke i wstawie.

Moje dzienne tak wygladaja:

 

Wow, świetne wykonanie! Genialnie się to prezentuje. Możesz powiedzieć coś więcej na temat samego montażu? Jak to ogarnąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówki te działają przez przekaźnik a nie przez automat stąd musiałem szukać przewodu w którym jest prąd po odpaleniu. Jest też potrzebny przewód od pozycyjnych i od masy no i podpięcie pod drl. A co do kierunków to dzienne te posiadają wtyczkę w postaci oprawki żarówki która bez problemu pasuje w fabryczne gniazdo od kierunków.

Podłączenie przewodu pod prąd po odpaleniu auta

20170311_184849.jpg

Edytowane przez rafaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności