Skocz do zawartości
arek0285

Cb na stałe!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem zamontować moje radio President Jonny II na stałe w moim passacie b5 3b. Najlepsze miejsce moim zdaniem jest między fotelem pasażera a tunelem środkowym na wysokości miejsca gdzie znajduje sie wtyka do diagnostyki auta ( wchodzi ciasno ale fotel da sie przesuwać). Radio jest pod reką i można na niego zerkać bez problemu jak trzeba...

Roboty na jakies 2.5 godz jeśli pomyślimy i przygotujemy sobie wszystkie potrzebne rzeczy.

1) Dorobiłem uchwyt który przylega całkiem do radia. Kupiłem w tym celu listwe aluminiowa 1mm grubości w castoramie za 10zł + 2 śrubki m6 na imbus do przykręcenia radia do uchwytu (ma być na stałe przeciez)

2) demontaż panelu między siedzeniami do którego ma być przykrecony uchwyt (patrz forum)

3) demontaż fotela pasażera (maskownice za fotelem i 2 śruby pod fotelem z przodu i zatrzask miedzy tymi śrubami, nast przesuwamy fotel do tyłu UWAGA zeby nie urwać kabla od poduszek jeśli sa w fotelach.)

3) jak już mamy tunel wymuntowany to przykr do niego dorobiony uchwyt ALLLE W ŚRODEK tunelu wkładamy dużą blache 1mm grubości i blachowkretami z łbami podkładkowymi przykrecamu uchwyt do tunelu przez blache którą włożymy w środek tunelu. TAK ZAMONTOWANE RADIO NAWET łomem będzie trudno w całości wyrwać bo mimo iż fotel odsuniemy na max do tyłu to i tak będzie mało miejsca do popisu. Blacha napisze dla mało domyślnych, jest po to zeby było trudniej wyrwać radio. wiadomo wkrety można bez problemu wyciagnac z plastiku. Oczywiści będzie potrzebny głośniczek....:fajny Nie pamiętam jakie gabarety ma moje radio ale napiszcie jakie radia Wam sie udało tak zamontować. Opis na szybko robiony ale mam nadz ze wszystko wiadomo.

Edytowane przez arek0285

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pokaż jak wyszło

wlasnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawaj foty, DZIADU
He he widze ze to powiedzenie jest wszedzie znane :D:D:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek temat założył i zniknął... A może fotek nie chce dać, bo pomysł montażu jest opatentowany???

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomysł montażu jest opatentowany

Nazwałbym to standardowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazwałbym to standardowym.
Wiem. Żart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarrybegood

Gdyby mi się też tak udało, to byłoby super ! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności