Skocz do zawartości
conrack007

schemat instalacji elektrycznych szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie otwory po korbkach zakleiłem zaślepkami,które znajdują się z boku deski rozdzielczej. Jak otworzysz drzwi to masz tam dwie zaślepki które zaślepiają wkręty od deski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta,mam pytanie czy ten zestaw podejdzie mi do b4 w sedanie 94 rok ?? http://moto.allegro.pl/elektryczne-szyby-4x-el-lusterka-vw-passat-b4-i2113560082.html jest on od kombi,co bede musial wykonac po zakupie tego zestawu jesli podejdzie mam tylko szyber el i lusterka el,czy modul rowniez bedzie trzeba dokupic? czy poprostu bedzie to na zasadzie plug&play?? prosilbym bardzo o pomoc,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzeje kotleta,mam pytanie czy ten zestaw podejdzie mi do b4 w sedanie 94 rok ?? http://moto.allegro.pl/elektryczne-s...113560082.html jest on od kombi,co bede musial wykonac po zakupie tego zestawu jesli podejdzie mam tylko szyber el i lusterka el,czy modul rowniez bedzie trzeba dokupic? czy poprostu bedzie to na zasadzie plug&play?? prosilbym bardzo o pomoc,pozdrawiam

w ilu tematach jeszcze napiszesz to samo??

jako że jesteś nowy to radzę trochę poczytać forum a nie tak hop siup brać się za mody o których nie masz pojęcia. a temat podłączenia elektrycznych szyb i różnic pomiędzy variantem a sedanem był wielokrotnie powtarzany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje schematu podłączenia wiązki elektrycznych szyb 2 razy.Wiązkę nabyłem z kompletną.Nie wiem gdzie umieścić moduł i gdzie podłączyć kabel wychodzący z modułu pin nr.26.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie umieścić moduł

pod kanapą.

 

 

gdzie podłączyć kabel wychodzący z modułu pin nr.26.

czerwono żółty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poszukuje schematu podłączenia wiązki elektrycznych szyb 2 razy.Wiązkę nabyłem z kompletną.Nie wiem gdzie umieścić moduł i gdzie podłączyć kabel wychodzący z modułu pin nr.26.

Proszę o pomoc

 

Schemat: http://forum.vw-passat.pl/threads/32757-monta%C5%BC-elektrycznych-szyb-od-A-do-Z?p=2188300&viewfull=1#post2188300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności