Skocz do zawartości
kosta

Problem światło wsteczne!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a podajcie symbol żarówki od światła wstecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a podajcie symbol żarówki od światła wstecznego
Żarówka 12V 21W Ba15s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Ja mam następujący problem ze światłem wstecznego, otóż gdy wrzucę wsteczny zapala mi się światło, jak tylko ruszę gaśnie. Tez wina czujnika ?!

 

Pzdr.

Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał ziomekstg

Witajcie.

Ja mam następujący problem ze światłem wstecznego, otóż gdy wrzucę wsteczny zapala mi się światło, jak tylko ruszę gaśnie. Tez wina czujnika ?!

 

Pzdr.

 

Pomoże ktoś ?

Zmostkuj przewody we wtyczce czujnika,rusz parę razy autem.Jeżeli światło wsteczne nie zgaśnie,to wina włacznika(czujnika).Jeżeli będzie gasło, musisz sprawdzić wszystko, od wtyczki po gniazdo żarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki mały problem:

Jak wcisnę sprzęgło i wrzucę wsteczny bieg to światło wsteczne świeci normalnie ale podczas ruszania (gdy puszczę lekko sprzęgło) wsteczny gaśnie dociskam do końca sprzęgło i wsteczny świeci. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie to samo wciąż się palą światła cofania , niby mechanik wymieniał ten przełacznik przy skrzyni biegów bo widziałem jak stary wyciagał i wciąż sie pala jest jakaś inna opcja usunięcia awarii???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem co koledzy. Jak wrzucę wsteczny, to światło mi mrugnie, lub zapali się do chwili ruszenia. Światło świeci się jak przytrzymam lewarek zmiany biegów w max. pozycji na wsteczny. To też może być wina czujnika cofania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś styczność z takimi żarówkami w lampach cofania?

http://www.allegromat.pl/aukcja134058

http://www.edensklep.pl/sklep/product_info.php?products_id=359#!prettyPhoto

 

te z większą bańką występują także w wersji 45W.

Chodzi mi głównie o większą ilość światła przy cofaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje gdzie jest czujnik świateł cofania w automacie (Tiptronic)?

 

Już znalazłem w innym wątku.

Edytowane przez GandalfB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macio1988

Witam mam problem podobny do kolegów ale nie moge zlokalizować swojego czujnika w passacie moja usterka polega na tym ze jak właczam wsteczny bieg na sprzegle swiatła swieca a jak puszczam noge ze sprzegła gasna wiec czytajac posty doszedłem do wniosku ze musze sprawdzic ten czujnik tylko gdzie on jest ? dzis siedziałem szukałem i nic .. moze mi ktos pomoc i wysłac jakies lepsze zdjecia którędy droga? zdjecia z interenetu nic mi nie pomagaja jakby go tam nie było a chodzi o passata 3b3 1.9 130 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z moim passacikiem otóż po przekręceniu zapłonu świeci się światło wsteczne gdy daję bieg wsteczny światło świeci się mocniej i pytanie gdzie może być przyczyna w lampie czy czujniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zwarcie w instalacji. Poszukaj na złączeniu klapy i nadwozia - to najczęstsze miejsce przetarć przewodów.

Jeżeli tam jest OK to szukaj na złączach, możesz też odłączyć przewód od czujnika, jak zgaśnie - walnięty czujnik, jak nadal będzie świecić - instalacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności