Skocz do zawartości
Mrgiba91

Wyciek płynu chłodniczego - pompa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Sprostowanie tematu chodzi o płyn chłodniczy przepraszam za tą pomyłkę ale płyn okazał się płynem chłodniczym przepraszam nie widziałem odrazu ... jest to płyn chłodniczy Passat w dowodzie rejestracyjnym nie ma wpisanego modelu więc to składak VW Passat z 93 (Buda jest z 85 r. dlatego wpisałem b2) roku :) strasznie przepraszam pompa od płynu chłodniczego prawdopodobnie pękła lub jest uszkodzenia co spowodowało wyciek więc orientuje się ktoś jaki jest koszt zrobienia takowej rzeczy? :)

Edytowane przez Mrgiba91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze B2 z '93 to troche nie pasi,skonczyli je produkowac w '88:P....a druga sprawa to wyciek pod autem nigdy nie moze miec nic wspolnego z pompa oleju ktora jest pod miska,w skrzyni korbowej i jakakolwiek jej awaria nie spowoduje zadnego wycieku pod autem.....wyprostuj dane auta i bedziemy kombinowac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam "wkład" pompy kosztuje nowy z 70-80 zł w sklepie, wkład czyli ta wierzchnia część z kołem pasowym, jeśli z tamtąd ci cieknie to masz problem rozwiązany. A jeśli cieknie ta obudowa pompy przy silniku co jest no to ją musisz wymienić, na jakąś używaną najlepiej, koszt nie powinien być duży. Do tego uszczelki oczywiście nowe no i można od razu termostat wymienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymienić, na jakąś używaną najlepiej

Jak się nie mylę, to u mnie był pęknięty ten właśnie korpus i wstawiałem od Golfa II. Koszt: pół litra za obudowę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ogólnie nie dolałem wody teraz mi się skojarzyło zanim wyjechałem a wcześniej były problemy z wodą tzn. się gotował :) no i pękła albo pompa albo uszczelka napisze jak tylko uporam się z problemem powiem ile to mogło kosztować i inne informacje co robiłem żeby temat został i przydał się w razie jakby ktoś miał podobny problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności