Skocz do zawartości
p@wel

Pęknięta łapa skrzyni biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając auto na kanale zauważyłem częściowo pękniętą prawą łapę skrzyni biegów.Co mi grozi gdy ta łapa pęknie całkowicie ( przede mną trasa ok 1000km). Szukałem nowej na allegro ale ciężko znaleźć taką część o tym numerze 8D0 399 114 AH. Może łapa o innym numerze też będzie pasować? Proszę o odpowiedź kogoś zorientowanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8D0 399 108 AN to jest część zastępcza za tamtą podporę. Poprzednia została wycofana, być może ze względu na podobne przypadki do twojego.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dziękuje za odp. ale podpory o tym numerze to już w ogólnie nie mogę zlokalizować wśród używek :). Jutro podskoczę do serwisu i zobaczę ile taki element się ceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , wymieniałem łape od skrzyni zostałami jeszcze jedna bo gdy kupowałem przysłali mi nie tą co trzeba, którą chcesz ? będę w polsce w piątek 2go lipca to moglibyśmy się dogadać. miałem pękniętą dłuższy czas zrobiłem kilka tysięcy km na pękniętej inie wiem może od tego mam problem z biegami tzn każda zmiana biegu jest słyszalna na zewnątrz auta jakby była na wyłączonym silniku.

jeśli się nie myle to patrząc od przodu auta na skrzynię to mam prawą.

będę wieczorem na forum jakby co.

Edytowane przez rysiek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh dziękuje za odp. ale podpory o tym numerze to już w ogólnie nie mogę zlokalizować wśród używek
Paweł przepraszam cię ale wczoraj miałem ciężki dzień i z ETKą to tego dnia moja 2 pomyłka oczywiście ten numer troszkę inny 8D0 399 108 AN a nie 8D0 399 118 AN (poprawiłem w swoim poście. Tu masz rysunek

 

podporaskrzyni.th.jpg

 

ehh chyba potrzebuję urlopu, na szczęście niedługo Spała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz lape peknieta to znaczy ze auto bylo bite. Te lapy mozna tylko dostac w Servisie orginale prawa za 243 a lewa za 239. I nie powinno ci sie nic stac bo sa jesze lapy u gory skrzyni Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc wszystkim. Tak auto było po lekkiej stłuczce więc pewno stąd ta pęknięta łapa.

 

z perspektywy kierowcy mam uszkodzoną prawą łapę.

Edytowane przez p@wel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez sprawdz sobie pozostale lapy bo mozesz miec jeszcze jakies uszkodzone i nie daj sie nabrac mechanikowi jak ci nie bedzie chcial podac ceny lapy oni tylko te czesci dostana z servisu bo nikt tego nie produkuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam nr łapy którą mam :

CV5

8D0 399 113 AS

AL SI 12CU

2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej mam nr łapy którą mam :

 

8D0 399 113 AS

podporaa.th.jpg

Ta podpora jest do skrzyni z lewej strony oznaczona na powyższym rysunku nr.5, a kolega potrzebuje na prawą stronę.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź zdemontuj łapę i daj do pospawania koszt najtańszy i na pewno wytrzyma no chyba że śruba urwana w skrzyni to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p@wel daj znać co z tą łapą , jak jej nie chcesz to ją wystawie na ebay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłby mi ktoś podać numery części łap lewej i prawej , pacjent to passat b5 FL - 2004 rok sedan , silnik 1.9 tdi AWX skrzynia 5 biegowa manualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem właśnie z łapą skrzyni biegów prawa, pod pasażerem (chyba :D). Jest pęknięta i mam problem bo nie wiem jaką kupić. Passat B5 FL Kombi 1.8T AWT rok 2000 manualna skrzynia. Wrzucam zdjęcia, może ktoś się orientuje albo miał podobny przypadek i może zna numer części albo pomoże coś znaleźć.

 

20150421_181242.jpg

 

20150421_181305.jpg

 

Nie wiem czy ta nie jest podobna http://ambit.pl/wyniki-wyszukiwania/?option=com_ambitresult&task=view&ambit_firma=1&ambit_fullsearch=1&ambit_hidesearch=1&ambit_marka=23&ambit_model=31&ambit_grupa=0&ambit_nazwa=244&ambit_rocznik=2000&ambit_comment ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez artemjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie czy ktoś po numerze VIN może mi pomóc odszukać daną część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności