Skocz do zawartości
tomcio1

ANGIELSKI licznik PEŁNY FIS - prośba o zmianę wsadu

Rekomendowane odpowiedzi

rosiek czy moze wymysliles cos z tym wsadem?

bo nie dostalem zadnej odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, podłącze się do tematu. Mam paska b5fl 1,9 z 2001r i mam pół fis, czy dużo jest roboty by podłączyć zegary z pełnym fisem?

Czy elektryk samochodowy dałby sobie z tym rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, podłącze się do tematu. Mam paska b5fl 1,9 z 2001r i mam pół fis, czy dużo jest roboty by podłączyć zegary z pełnym fisem?

Czy elektryk samochodowy dałby sobie z tym rade?

 

Sam dał bys rade przełożyć licznik jet manual na forum,jeśli masz 1/2 fis w swoim to masz manetkę i instalacji nie trzeba robić pozostaje tylko zgranie wsadu z obecnego i z nowego licznika wrzucasz te wsady na forum ktoś Ci je poskłada w jeden i wgrywasz w nowy licznik ,zakładasz odpalasz i jeździsz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wie ktoś jaki numer ma licznik FULL FIS bez CAN do 3B???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy wie ktoś jaki numer ma licznik FULL FIS bez CAN do 3B

np. taki3B0 919 890 JX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp, i nie ma znaczenia np że zamiast ASR będzie mi świecić ESP? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy można kupić licznik angielski pełny FIS benzyna lub diesel (żeby był z menu) i wsadzić do niemca 2001 2.3 benzyna? tarcze do zmiany na km mam i włąsnie na full fis. u siebie nie mam aktualnie menu brakło jednej cyfry na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość riki07

witam serdecznie

mam też prośbę o przerobienie wsadu ze skody. Zamontowałem licznik z anglika no i wskazania są w milach, a jak bym przełożył tarcze ze starego to bym miał w km, ale będzie oszukiwał. Proszę o przerobienie wsadu.

octavia.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do Was koledzy pytanie,

Kupilem niedawno Passata 2001 r 1.9 TDI z pelnym FIS ale niestety w ogole nie dzialajacym. Znalazlem ogloszenie w internecie o naprawach wyswietlaczy, umowilem sie, pojechalem i po rozebraniu mojego linika okazalo sie ze ktos przy nim grzebal i zepsuty jest wyswietlacz oraz ten czip czy procesor ktory znajduje sie na odwrotnej stronie wyswietlacza. Zatem dowiedzialem sie tylko ze musze kupic drugi licznik i go zaprogramowac.... ale niestety Pan z ogloszenia sie nie zajmuje programowaniem ;/

 

Czy znajdzie sie ktos z forum kto by chcial mi pomoc oczywiscie za oplata, aby taki nowy (uzywany) licznik zaprogramowac?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Koledzy podpinam się pod temat, potrzebuję w Audi A3 8l w liczniku 8L0920950C Jeager anglik zmienić wsad żeby prędkościomierz po zmianie tarcz na EU wskazywał właściwą prędkość, wsad zgrałem VAG TACHO 5.0 i mam wrażenie że wsad jest źle zczytany, lub zawiera błędy, porównywałem go z innymi wsadami które są dostępne w necie i na forach, to znacząco różni się zawartością komórek, chociażby ostatnie wiersze zawierają same zera, w których jest zaszyfrowany PIN do licznika itd. Czy mógłbym prosić o ocenę zgranego wsadu czy jest poprawny. Na razie nie chcę eksperymentować z wgrywaniem nowego wsadu żeby na dobre nie uwalić wsadu w liczniku i uziemić samochód. Ewentualnie jest może ktoś z okolic Warszawy kto ma lepszy sprzęt do zgrywania/wgrywaniu wsadu do licznika i mógłby pomóc (oczywiście nie za darmo). W załączeniu dwie wersje wsadu które zgrałem, przy wyborze różnych liczników w VAG TACHO.
 

wsad after 2000.bin

wsad M73 V1.bin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności