Skocz do zawartości
ElRoy

Ozdobna chromowana końcówka wydechu Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa bo Ty b6 masz... To sie wstrzymać muszę... W b6 wymieniałem ale scinalem ori nakładki i właśnie kupiłem całe koncówki na wspaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzzery tak o to wyglądają u kolegi w Passacie 4motion,

IMG_3688.jpg

IMG_3691.jpg

IMG_3690.jpg

IMG_3689.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest końcówka czy nakładka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka roznica ? :) koncowka ktora sie naklada na swoj wlasny komin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm No taka różnica ze ja nie chce ucinać oryginalnego wydechu tylko nałożyć na niego chromowa końcówkę dlatego właśnie pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mhm No taka różnica ze ja nie chce ucinać oryginalnego wydechu tylko nałożyć na niego chromowa końcówkę dlatego właśnie pytam

 

To są nakładki ZZ75N Buzzera od Tomasza (Mlody_tm) :zdrowko:. Są praktycznie idealnie dopasowane (B7 4motion) - wchodzą ciasno, ale nie trzeba ich wbijać. Kolega turek w poscie #108 zakładał takie same w B6 z tym że u niego jak napisał je wbijał

Edytowane przez ryger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ze kurde w 4 motion sa 2x1 komin i nie wiem czy do mnie 2 nakładki wejdą obok siebie czy za ciasno nie bedzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) łukaszu niechaj służą :) a czy beda pasowac przy sobie po jednej stronie. No muszą ! Najwyżej oddasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko wejdą spokojnie. Jak nie, to będziemy spawać :D

Edytowane przez kotecek113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie buzzer od temperatury odbarwił sie na kolor żółtawy i średnio to wyglada , chyba stal nie najwyższych lotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakies felerne musiałeś mieć. Jak ja miałem buzzera w b6 i a4 na pełnym przelocie nic sie nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mialem i mam bez zadnych przebarwien i nalotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem ze sprzedającym chromemasterautomotive na temat końcówek do passata B7 i podesłał mi oto takie P1180920small.jpg końcówki są o średnicy 90 mm ale posiadają końcówki do passatów o średnicy 80 mm http://sklep-tuningowy.pl/nakladki/8550-koncowka-wydechu-ulter-nx80.html?search_query=nx80&results=1 i stwierdził że wyglądają bardziej delikatnie. co sądzicie o tych co na zdj i o mniejszych ? 90 mm widać że są ze sobą*spasowane, to się z czasem nie obrusza ? jak myślicie ?

P1180944small.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie buzzer od temperatury odbarwił sie na kolor żółtawy i średnio to wyglada , chyba stal nie najwyższych lotów

 

U mnie buzzer minimalnie odbarwił się na żółto ale tylko same krawędzie i bez problemu spolerowałem pastą do chromu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wczoraj do siebie , zobaczymy jak to będzie wyglądać. We wtorek montaż:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba trochę siły żeby wcisnąć, ale pasują idealnie

A w orginalnym tłumiku końcówki masz na wprost czyskirowane w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamawiacie u Buzzera to najlepiej na zamówienie, podać średnicę zewnętrzną tłumika i odległość jednej rury od drugiej i wspawają Wam tak, że będzie można spokojnie wcisnąć. Wszystko idzie ugadać.

Jeśli ktoś ma skierowane w dół to odcina to "kolanko" i zostaje prosta rura na którą wciska się Buzzera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat b61~01.jpg

A na taki wydech próbował ktoś zakładać chromowane końcówki? Trzeba ciąć i spawać czy znajdę same nakładki?

 

Dobra doczytałem i znalazłem ;)

 

http://www.tlumikisportowe.com/146,koncowka-zz-75n.html

jak ktoś ma proste rury, to tych nie musi nawet wspawywać

Edytowane przez Ace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma skierowane w dół to odcina to "kolanko" i zostaje prosta rura na którą wciska się Buzzera.

 

 

Tak jak mówisz Piotrze,zrobiłem właśnie tak,a dodatkowo ścisnąłem końcówki obejmami zaciskowymi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności