Skocz do zawartości
ElRoy

Ozdobna chromowana końcówka wydechu Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

też polecam buzzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są moje końcówki również Buzzer

 

IMAG0752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jak moje właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde pogubiłem się... w B7 170 km końcówki są całe, nie takie jak w B6 że ori nakładka że dało się to wyciąć i wstawić nową końcówkę... w B7 jest jedna całość i powiedzcie mi teraz takie coś.

kolega " Mlody_tm " pisałeś że kupiłeś właśnie nakładki buzzera http://www.tlumikisportowe.com/146,koncowka-zz-75n.html później piszesz że masz nakładki z ASO... więc jakie masz te nakładki ? z buzzera czy z ASO ? jak z buzzera to te co wystawiłeś wcześniej ( link wyżej ) to one podchodzą bez problemu ? czy jedynie co to do ASO jechać po nie ?.

 

kolega " popiolek4 " Ty masz końcówki z tego co widzę. to chlastałeś ori końcówki ? ile je ściąłeś*?

Edytowane przez marcin9962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori obciolem równo z tlumikami. Sprawa jest taka że ori końcówki mają duży prześwit między zderzakiem. Aby ładnie spasowac nowe końcówki, trzeba je lekko podnieść do góry względem otworów w tlumikach. Coś koło 1.5cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalne z dodatkowego wyposażenia Passata b7 CC, kupilem w ASO za około 600 zł. Są super. grube i solidne. wyglądają bardzo fajnie. wczesniej dodalem zdjęcie. Montaż gratis w aso z dopasowaniem. ja jedynie urypałem wystające śruby bo po przykręceniu były dlugie na jakies 5 cm !!!! a oczywiscie w aso nikomu to nie przeszkadzalo :):)

Z buzzera pytalem Was o opinie bo dla kolego chcialem kupic.

Wczoraj przyszły, są bardzo fajne. ale mniejsze. i takie spłaszczone - cos jak oryginalne w alltracku 170konnym.

mysle ze kolega bedzie zadowolony. ale tak jak pisał Robert, bedzie musial je dobrze dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawy troszke jest. Trzeba sobie zrobic formę. Najagorsze jest w miare precyzyjnie dociecie koncowek lacznikow miedzy tlumikiem a koncowkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz rozumiem, to nie będę się bawił w żadne przerabianie, rzeźbienie itp tylko do ASO pojadę zamówię i niech też przy okazji zamontują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie jedz do ASo !!! kupuj te buzzery. podaj maila to Ci wysle fotke jak super wyglądają !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie oddal na takie przerobki do serwisu. A jak juz musze zglosic naprawe gwarancyjna to oddaje z dusza na ramieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie jedz do ASo !!! kupuj te buzzery. podaj maila to Ci wysle fotke jak super wyglądają !!!!!

 

ja poproszę fotke

[email protected]

 

a wywalał ktoś ostatni tłumik w tsi,podobno fajnie i przyjemnie wtedy brzmi,prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młody wyślij tutaj, na pewno nie jeden będzie chciał zaoszczędzić mniej więcej 500 zł na takim modzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawilo sie pare pytan na PW, jakie te koncowki, jak zamontowane itp. Oczywiscie koncowki Buzzer ZZ84X, wspawane i pomalowane ocynkiem w sprayu elementy dodatkowe i spawy. Aby ladnie dopasowac do zderzaka nalezy zamontowaz prawie na jednej wysokosci dolna chromowana czesc koncowki z dolna czescia otworu wydechu. Reszte mozna podejrzec na fotkach

DSC_2283.jpg

DSC_2285.jpg

DSC_2286.jpg

DSC_2287.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak wygląda 20160605_113830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truna. Ty masz końcówkę czy nakładkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Taką nakładkę

http://www.tlumikisportowe.com/146,koncowka-zz-75n.html

Edytowane przez truna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nachodzi bez problemu na ori tłumik końcówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę siły żeby wcisnąć, ale pasują idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie o coś takiego mi chodziło właśnie... Nie chce sie bawić juz w koncówki itp zeby ori zostało jak fabryka wypuściła :). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy w b7 jest taka sama końcówka. Jak ktoś coś wie niech da znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności