Skocz do zawartości
ElRoy

Ozdobna chromowana końcówka wydechu Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.11.2018 o 07:11, WojtasTDI napisał:

Dzięki ;) myślałem że nie podejdą bo na aucie są lekko zagięte w dół te końcówki i że nie najdą :)

ale gdzie masz lekko zagięte końcówki wydechu na aucie? U nie wychodzą dwie rury prosto (2.0TDI 140KM) i na taki wydech pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, grabson7 napisał:

ale gdzie masz lekko zagięte końcówki wydechu na aucie? U nie wychodzą dwie rury prosto (2.0TDI 140KM) i na taki wydech pasują

W TDI-PD 140PS (BMP, BKP) były końcówki w dół zagięte.

W TDI-PD 170PS (BMR) byly wyprostowane.

Kiedy został wprowadzony TDI-CR to już wszystkie były wyprostowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2018 o 08:57, grabson7 napisał:

ale gdzie masz lekko zagięte końcówki wydechu na aucie? U nie wychodzą dwie rury prosto (2.0TDI 140KM) i na taki wydech pasują

U mnie tak to wygląda .

Dlatego pytałem czy na 100% te końcówki podejdą ?

IMG_20181108_113058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2018 o 11:34, WojtasTDI napisał:

U mnie tak to wygląda .

Dlatego pytałem czy na 100% te końcówki podejdą ?

IMG_20181108_113058.jpg

Pod ten wydech na pewno nie podejdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę na zdjęciu to jakby ta końcówka zakrzywiona była dospawana. Może wystarczy ją odciąć aby była prosta rura ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zrobiłem odnośnie tego pytania temat ale w sumie tu jest typowo o końcówkach to może ktoś szybciej odpowie.

Mam tłumik mniej więcej jak ten poniżej:
e19800172961a1688340bb76eafb6209.jpg

W temacie, który wcześniej zrobiłem strzeliłem gafę, bo zasugerowałem się innym autem, a gdy zajrzałem pod swoje okazało się, że nie mam zaślepionej rurki.

Chcę założyć dokładkę zderzaka z wersji 2.0 TDI na "dwururkę" ale nie wiem jak rozwiązać problem dwóch końcówek. Moja końcówka oryginalna będzie wypadała tak jak lewa w 2.0 TDI.

Potrzebuję więc końcówki tego typu:
Universal-Car-Chrome-Dual-Exhaust-Muffle

Oczywiście może trochę lepiej wykonanej :D Ktoś się orientuje, czy można taką dostać w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, bo nikt nie daje odpowiedzi. Szukam kogoś, kto w normalnej cenie ogarnąć mógłby taką końcówkę jak wyżej albo poniżej:

s-l1600.jpg

Końcówka Milteka jest druga w ch** (koszt kompletnego wydechu w zamienniku...) więc odpada.

Ewentualnie czy ktoś wie, czy jest opcja aby zrobić otwornicą drugi otwór obok istniejącej rury (tłumik jak w poprzednim poście) i dospawać tam drugą rurkę z innego oryginalnego tłumika, wtedy na to bym dopasował jakieś nakładki.

Nie chcę brać drugiego, używanego tłumika bo to loteria, a dwa ceny są mało atrakcyjne. Tjuningowego też nie chcę, bo to jak dla mnie do tego auta zbędny wydatek :D

Z góry dzięki za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic w dostępnych w PL gotowych rozwiązaniach, a przynajmniej nie w cenie niższej niż kompletny tłumik :D Sprawdzałem ;) Do nich nawet pisałem ale olali temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności