Skocz do zawartości
MichalB3TD

Włożenie boczków tapicerki od Passata B4 do Passata B3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś przerabiał ten temat? Chciałbym kupić siedzenia welurowe z B4 Exclusiv i mam pytania co do tego. 1.B3 ma "dwu-częściowe" boczki a B4 ma "jedno-częściowe", jak z przykręceniem tego? 2.Jak głośniki zamontować? Bo B3 ma specjalne kieszenie "grube" a tapicerka od B4 ma tylko maskownice przyklejone bo głośnik jest przykręcony do blachy drzwi ?? 3.Przerabiał ktoś coś takiego i dużo z tym roboty?? Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że za bardzo to pasować nie będzie bo chyba troszke inaczej są drzwi wyprofilowane... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle i pytam żeby nie zrobić wtopy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozę kup sobie jakies boczki ori do B3 w podobnym welurze i nie będzie problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już kiedyś był na forum i z tego co pamiętam to drzwi są takie same. W końcu B3 i B4 to ta sama buda. Więc boczki pasują, problem może być tylko z trójkątami przy lusterkach, ale i to można zrobić. Sam będę chciał coś takiego zrobić...

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak głośniki zamontować?

Można dostac specjalne dystanse z MDF'u do zabudowy Car Audio. Takie dystanse myśle, że rozwiążą problem. Dystanse wkręcisz w drzwi, do dystansów głosnik, i powinno byc OK :)

Będzie jeszcze lepiej niż ori w B3, bo nie będą siedziec w podatnym na przenoszenie dzwięku platiku, tylko będa wkręcone w MDF

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak qdlik napisał, szukajka nie gryzie, wszystko da radę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje plug&play - nic nie trzeba przerabiac. głosniki montujesz w orginalne dystanse od b4 - tylko ze glosniki 16,5 cm oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś przerabiał ten temat? Chciałbym kupić siedzenia welurowe z B4 Exclusiv i mam pytania co do tego. 1.B3 ma "dwu-częściowe" boczki a B4 ma "jedno-częściowe", jak z przykręceniem tego? 2.Jak głośniki zamontować? Bo B3 ma specjalne kieszenie "grube" a tapicerka od B4 ma tylko maskownice przyklejone bo głośnik jest przykręcony do blachy drzwi ?? 3.Przerabiał ktoś coś takiego i dużo z tym roboty?? Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc

Teee Michał a mojego gg nie masz??? Przecież powiedziałbym Ci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da rade zainstalować Boczki.Od B4 do B3 Pilne pisać jak ktoś o tym wie???? Plis zależy mi na czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilne pisać jak ktoś o tym wie???? Plis zależy mi na czasie

szukajka wie o tym na pewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest szukajaka bo nowy jestem I nie kumam z deka. A ty Łukasz nie orjentujesz sie czy wejdą te boczki od b4 do b3? Bo nie wiem czy kupić i się z tym bawić. A chcę zamontować car audio bo kocham jak mi napierdala w aucie muza :D Jak bedziesz coś wiedział to pisz. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no Łukasz! Pisz! Bo koledze nie chce się czytać, to Ty musisz palcami nadrabiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo kocham jak mi napierdala w aucie muza

 

:wmorde

 

Wyrżnij dziury w boczkach i wsadź głośniki i bedzie napierdalać jak złoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Bo to nie bedzię to samo To musi tez wygladać Panowie .Nie chcem jakiegos wieśniackiego tuningu tylko zrobic to narmalnie bo jak mi sie uda zamontowac to bede obrzywał skórka całego :) To wiecie czy da sie czy nie wiecie ? Bo zalezy mi na czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź padła już w tym wątku parę razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasować bo chociażby przy lusterku jest inaczej profilowany boczek. w b3 jest płasko a w b4 jest łuczek (przy tej zaślepce od lusterka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności