Skocz do zawartości
theOne

Włączenie opcji "staging" jak w CC?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Ty jak sam piszesz masz w tym wprawę i rozeznanie i sprzęt itd............ ale napisałeś to w ten sposób, że za chwilę rzesza amatorów uzna, że za przysłowiowe 10zł i trochę amatorskiej roboty jest to w stanie zrobić.... i dopiero zaczną się pretensję jak coś nie wyjdzie... ale winne będzie forum, bo skąd wzięli instrukcję, a nie Ty.... jak znam życie to 99% czytających pominie fraze, np. "dla tych co mają pojęcie o programowaniu eepromów.." z drugiej strony znów mówimy o dla wielu jednorazowej inwestycji w programator i spinacz i kupę stresu, co będzie jak się nie uda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tuż pod opisem for.est napisał:

"Fajnie opisane i w zasadzie wszystko jasne dla kogoś, kto ma choć trochę pojęcia o programowaniu eepromów

Dzięki"

Ale fakt, trochę racji masz , więc poniżej opisu wstawkę zrobiłem na czerwono :)

Edytowane przez ryger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież tuż pod opisem for.est napisał:

"Fajnie opisane i w zasadzie wszystko jasne dla kogoś, kto ma choć trochę pojęcia o programowaniu eepromów

Dzięki"

Ale fakt, trochę racji masz , więc poniżej opisu wstawkę zrobiłem na czerwono :)

 

ale to nie Ty pierwotnie napisałeś pod swoim opisem.... ale nie ma co dalej kruszyć kopii... tak jest zdecydowanie lepiej, życzę Ci żebyś nie został zasypany na PW dodatkowymi pytaniami, a co zrobić gdy...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"za chwilę rzesza amatorów uzna, że za przysłowiowe 10zł i trochę amatorskiej roboty jest to w stanie zrobić". Normalny człowiek, który to przeczyta i czegoś nie zrozumie (a ktoś, kto nie miał z tym styczności, to nie zrozumie) nie podejmie się tych działań, jeżeli wie, że im nie sprosta, no ale kamikaze i idiotów nie brakuje...... KONIEC TEMATU. DZIĘKUJĘ :)

P.S. Proponuję Adminowi te nasze dywagacje od postu #61 nie na temat usunąć! Cel został osiągnięty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie.......... bez ingerencji, bez lutowania itp. jak ktoś chce zaoszczędzić coś koło 100-200zł niech lutuje ........

takie ceny to moze były z rok temu.

Przy 50zł za staging przez OBD2 , to szkoda ryc licznika, bo nie jeden odciski palcy czy inne rysy na tarczkach zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie ceny to moze były z rok temu.

Przy 50zł za staging przez OBD2 , to szkoda ryc licznika, bo nie jeden odciski palcy czy inne rysy na tarczkach zostawił.

...Jak ktoś w zawodzie rzemieślnika i robi młotkiem i przecinakiem to tak może być... Jakoś od początku wątku nikt się niczym nie pochwalił, tylko wszyscy pytają co gdzie jak. A nikt nie napisał, że u tego czy tamtego za tyle, czy za chwile zrobi przez OBD! Wszyscy szukają.

Jak wyszedł opis, to niektórzy wydziwiają, że można licznik uszkodzić, że można odciski na tarczkach zostawić, porysować! Nagle ktoś się obudził, że za 50zł robią! Co jest z wami?! W opisie nie jest napisane, że musisz zrobić to u siebie czy dasz radę, czy nie! Nie czujesz się na siłach - proste NIE RÓB i przede wszystkim NIE WYDZIWIAJ! Czyżby wam żal dupę ściskał, że można samemu za free a nie umiecie, albo do kogoś z fejsem macie za daleko!

Widać po tym, że zazdrość ludzka nie zna granic i Polak Polaczkowi za złotówkę go gardła skoczy

Edytowane przez ryger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na tym forum każdego rodzaju informacja co gdzie i za ile u kogo itp to niezgodne z regulaminem, więc nikt nie będzie się chwalił.

A tak na marginesie to najbezpieczniej dla licznika przez OBD i łapka kosztuje coś koło tego co trzeba zapłacić za bezpieczną i bez inwazyjną usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo na forum w postach jest pełno wszędzie namiarów na różne usługi i kolegow z forum ktorzy moga pomóc. Nie zamierzam sie juz sprzeczac, szkoda słow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz teraz, że to zrobisz za ... i zobaczysz ostrzeżenie ze strony administracji, a kiedyś było to w porządku. Zwróć uwagę ile podpisów jest usuwane za niezgodne z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam a wystarczyło by napisać nieoficjalnie...np. Ja robiłem u Pana XYZ. Na priv. Mogę dac namiary. Trudne?

Edytowane przez ryger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbym na tym zorobić, to dał bym ogłoszenie a nie wstawiał publicznie opis jak zrobić. Na początku napisałem, że forum jest po to by sobie pomagać

Edytowane przez ryger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chciałbym na tym zorobić, to dał bym ogłoszenie a nie wstawiał publicznie opis jak zrobić. Na początku napisałem, że forum jest po to by sobie pomagać

 

i Ty masz rację, i inni powyżej też, jak się naprawdę chce to można na forum znaleźć bez problemu takich co to za przykładowe 5 dych zrobią, lub w innych sprawach pomogą lepiej i taniej niż we wszelakich ogłoszeniach, i jest ich wcale niemało.... ale też jest i druga prawda, 3/4 z pytających jak coś zrobić to już z gruntu za samą rejestrację na forum uważa, że im takie rzeczy należą się za friko i tu jest pies pogrzebany............ sam sobie spójrz w tematy z poradami, 2 strony porad, a następne 70 z zapytaniem jak zrobić, a ile już w tym stylu zostało w trakcie przez adminów usuniętych.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i Ty masz rację, i inni powyżej też, jak się naprawdę chce to można na forum znaleźć bez problemu takich co to za przykładowe 5 dych zrobią, lub w innych sprawach pomogą lepiej i taniej niż we wszelakich ogłoszeniach, i jest ich wcale niemało.... ale też jest i druga prawda, 3/4 z pytających jak coś zrobić to już z gruntu za samą rejestrację na forum uważa, że im takie rzeczy należą się za friko i tu jest pies pogrzebany............ sam sobie spójrz w tematy z poradami, 2 strony porad, a następne 70 z zapytaniem jak zrobić, a ile już w tym stylu zostało w trakcie przez adminów usuniętych.....

 

Dołóż do tego drugie tyle privów z pytaniami różnej, czasami dziwnej treści. Nie mówię że ja też nie wysyłam :).

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a czy w B7 da się to ustawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, a czy w B7 da się to ustawić ?

 

Post #50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pyatnie podczas wgrywania romu mam problem z zegarami.

Wyświetla mi sie napis error [ATTACH=CONFIG]145490[/ATTACH]

 

Zegary widoczne są pod vcds ale sa same krzaczki i nie moge kodować bledy zczytuje.

Zegary 3AA920880A.

 

w adressie 66 miałem wartość 05 po dodaniu 5bitów 25.

2e6 i 2e7 takie same.

Pytanie gdzie może być błąd ?

Po wgraniu kopi nadal jest error. Programator EZP2010 z klipsem. W arduino świetnie sie spisywał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysypala się eprom podesli wsad to porównam z innym

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysypala się eprom podesli wsad to porównam z innym

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

https://www.dropbox.com/s/u10czkvtdt8b1se/kopia%20zegary.bin?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eprom wygląda ok zapraszam na pw

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności